Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

mrkvicka33

fantastycky anymak .... skvele som sa pobavil uz od prvej minuty pozrite si a nebudete lutovat vhodne ako pre deti tak i pre nas dospelakov tak to si pozriem este raz ()

suomifilm

Dôležité upozornenie: deti do 12 rokov nebrať. Nepochopia 80 percent vtipov. A na nich je postavený tento 3D animák. OK, zápletka by mohla byť silnejšia. Ale tento film nie je o zápletke. Je o originálnych vtipoch. Celé kino sa rehotalo (a ja s nimi) takmer na každej hláške. Samozrejme okrem detí v o veku 7-12 r. Navyše slovenský dabing bol geniálny. Marcin, Farkašová (ktorú inak nemusím) a Čekovský sa vybláznili. Inak, aký je český dabing? ()

zuzulend

No,tak jak začít...Pohádka byla moc pěkně graficky vytvořená.Některé příšerky byly opravdu rozkošné.Ale děj už zas tak úžasný nebyl.Konec byl asi nejlepší, začalo mě to bavit asi od doby,kdy Mavis přečetla dárek od své mrtvé matky.Pohádka měla takovou divnou zápletku,asi jak řekla má kamarádka,které seděla v kině vedle mě,byly to spíše rodinné problémy.Druhá kamarádka se asi po 10 minutách začátku filmu zeptala,jestli to už začalo :D Film měl tedy takový prapodivný začátek a asi nejzábavnější byl konec.Možná se divíte,proč jsem tady nenapsala nic o prostředku filmu,je to tím,že jsem tam žádný neviděla.Přemýšlela jsem nad 2 nebo 3 hvězdami.Dala jsem 3 a to za už zmiňovanou krásnou grafiku a konec filmu :D ()

KristKrist

Co k téhle animované pohádce dodat? Čekala jsem víc. Přišlo mi,že děj měl zdlouhavý začátek..pořád jsem musela čekat kde přijde nějaká akce a ona nepřišla.Možná se dalo zasmát pár vtipům,ale celkově byl konec...no hlavně scéna s tím letadlem a pilotem asi nejlepší.Začalo to být aspon trochu akční a mělo to tu štávu,co by měl tak pěkně graficky znázorněný příběh obsahovat. Škoda,že jsme se začala bavit až posledních cca 15 minut,mohlo to být mhohem lepší. ()

Strebinka

Tento famózní film jsem viděla ve3 D - multikině. Mohu jen s nadšením konstatovat, že jsem se ani na vteřinu nenudila, stále se bavila a byla dojatá některými za srdce beroucími scénkami. Děkuji za takový film. Vřele jej všem doporučuji !!!! Stojí za to na něj jít !!! ()

Shagrat

Výborný animovaný film, který opravdu nenudí ani chvíli a je doplněn skvělými efekty a supr hláškami. Navíc ve 3D tento snímek nemá prostě chybu. Jen doporučuji ! ()

Linduna

podle ostatnícj komentářů, co tady jsou, to nevypadá nic moc. já jsem se ale úžasně bavila. už nápad HOTEL PRO PŘÍŠERY je skvělý a dost originální. ale upír s hlasem Adama Sandlera mě naprosto dostal. objevilo se i pár slušných vtipů a celkem dojemných scén. skvělý film. doporučuju. ()

MarcWarren

Jeden z nejlepších animáku poslední doby. Super jokes, zajímavej příběh, skvělé obsazení a hlavně rapující Adam Sandler fakt mazec, klobouk dolů. Miluju všechny hororový postavy a tady byly všechny a ještě se skvělým vtipným podkladem. ()

hrgdragon

Film patrí do môjho obľúbeného boxu - Mŕtva nevesta Tima Burtona, Koralína a svet za tajnými dverami, Igor, Norman a duchovia, ... Poteší, rozosmeje, ale za mŕtvou Emily, či Koralínou zaostáva. ()

oleg121

Sympatická prkotinka s pár podarenými hláškami (Twilight) a opäť raz nejakou životnou pravdou. Nič viac, nič menej. ()

Akatsuki

Možná je to hodnocení poněkud přestřelenější, ale pod tíhou všech škrobených Madagaskarů, Tučňáků z Madagaskaru, Shreků a Shrekoled, Dob ledových, které se v kinech střídají jak na běžícím pásu a v podstatě nemáme ani žádný interglaciál na rozmrznutí, přináší Hotel Transylvania čerstvý vánek. Příběh je samozřejmě otřepané klišé, nicméně způsob pojetí, úchvatná animace, povedené hlášky a semtam nějaká vtipná aluze náladu určitě spraví. Výběr dabérů také super (zhlédnuto v AJ!). Musím prostě ocenit i snahu konečně opustit ty stokrát propluté vody "zaručených animáků". Obyčejně za 3 *, ale vzhledem k době stopadesátých pokračování všeho možného mu tu hvězdu navíc klidně dám. ()

RISOvonVODKA

Po takmer mesiaci mám na tvári stále úškrn, len čo si spomeniem na túto podarenú rozprávočku. Nebyť trochu slabšieho tempa dostal by plnú parádu. Scenár je založený veľmi rodinne a čítať ho dopredu, možno by som si tento film ani nepozrel. Dospievajúca dcéra (kto z nás nerobil blbosti, keď mu bolo 118), ktorá sa rozhodne pre zakázanú lásku, jeden extrémne slávny otec a.k.a knieža Dracula a hotel plný všakovakých zrúd. Nie je sa však čoho báť, je to film, ktorý nie len zabaví, ale aj poteší a rozhodne nikoho neurazí. Smelo do toho. ()

eaglestar

Po delší době zas jeden zábavný a vtipný animák. Není to ani o dějové lince, celý film je spíš taková snůška střípků, ale nějak pasujou do sebe, zasmál jsem se, plus odkazy na Twifujtajblbuziklight a se stolama na Star Wars. Se čtyřma hvězdama nemám problém. No pravda, ten kluk nemusel vypadat jako kretén, což dost kontrastuje s tou Draco Gothic Little Whore dcerkou, ale budiž. ()

hajner

Rozprávka roztomilá, avšak chýbalo mi viac humoru. Oceňujem množstvo originálnych nápadov ale až tak extrémne som sa nebavil. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky