Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

pasqviL

Každý má svůj druh humoru, ať Kraus nebo GS. Neodsuzoval bych to tolik vždyť je to o hodně lepší tvorba než nějaká růžová kravina. ()

pavliCZECH

Nemůžu si pomoct, ale půjdu proti proudu. Na "Uvolněte, se..." to sice nemá, ale musím uznat, že u Mr.GS se směju daleko víc než u Krause. Kraus je ale samozřejmě sofistikovanější a inteligentnější, má lepší výběr hostů a prostě je to klasika. Navíc mi vadí filmový vozy u Národní, když se to natáčí a já chci tudy jít na pivo...:-) Jináč bych tomu dal hvězdičky, světe div se.... teď, čtyři... ()

smrtubohem odpad!

Genzer se Suchánkem nebyli vtipní ani jednou ve svém životě, takže považovat tohle za komedii značí mentální nevyspělost diváka. ()

Klemi odpad!

Humor (jestli se tomu dá tak říkat) dvojice Suchánek-Genzer nemám rád. Občas se jim některý skeč povede, ale kvůli jedné průměrné minutě pro mně nemá cenu koukat na zbytek. ()

Toumyk

Suchánek a Genzer - pro mě dříve nesmertelná studnice vtipů a zábavy. Ale tento pořad mě celkem o tuto iluzi připravil po éře Tele Tele přišla tato trapná estráda bez nápadu. Opravdu mě to celkem mrzí, protože pánové GS byli vždy má oblíbená dvojice a takhle si to pokazej... ()

BradleyT odpad!

To je neskutečně trapný pořad, skoro jako kdyby měl hlavně někam uložit vyhořelé palivo jménem Suchánek s Genzerem... ()

Snapphanar odpad!

A další "veleúspěšná" talk-show a jak jinak, než z dílen TV Nova. Kéž by se dalo říci, že to postrádá humoru - tohle je tak ubohé a trapné! Jak se u toho může někdo vůbec bavit? ()

Dashia5

Když je dobrý host tak se dobře bavím, Jinak se mi to celkově líbí přijde mi to někdy vtipné. Dávám 4 hvězdičky :-) ()

kubilov

Jak známo, ptát se jednoho člověka ve dvou je šílenost. Až mě překvapilo jak dlouho to na Nově trvalo, než to pochopili. Upřímně, jak Genzera, tak Suchánka mám docela rád, jenže ačkoliv se hodně snaží, tak Ríša stejně nezamaskuje to, že je úplně vymletej. ()

ZHODNOTITEL

Některé díly byly celkem povedené ale zas tak super jako např. Uvolněte se prosím, to nebylo. Navíc mi ani nepřišlo, že by to bylo nějak aktuální, ale to se mi možná zdá. ()