Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

Guzo

Nebylo to úplně špatné.. Za největší hrůzu považuji herce v hlavní roli, který mi byl od začátku dost nesympatický a během filmu se to nijak nezměnilo. Jinak se jedná o trošku "realističtější" teen komedii (tzn. není tak vtipná), která se obejde bez trapnějších vtípků, přestože dost scén trapných (záměrně) je. ()

Curlyman

Nočná road movie v hlavných úlohách s kráskou a zvieraťom. Hlavná postava tohto filmu sa určite zapíše do dejín ako jedno z najlepších zobrazení loosera v histórii kinematografie. Pri niektorých scénach som sa smial, niektoré však boli vyslovene trápne. Napodiv to dokopy celkom dobre zafungovalo. Ale keby v tom nehrala Hayden, tak o to asi ani nezakopnem. A dobrý soundtrack. ()

BMAJTZ

Cloveka to pobavi ale na teen komedii to bylo docela slabe. Ocenuju, ze bylo pouzito malo fekalnich vtipu a klasickych narazek. Co neocenuju jsou naproste mezery ve scenari, ktere do filmu vnesly neskutecne hodne prazdnych mist. Tolik scen ve kterych si rikate, vo co tady sakra de se ve filmu vidi malokdy. Presto jsem to zhltnul najednou, ale nic moc extra to neni. ()

AngiS

Chvílema vtipný.. chvílema nuda.. a rozhodně bych si odpustila ty některý nechutný vtípky.. Typická americká komedie.. Neurazí (občas) ani nenadchne. Průměr. ()

dopita

To je hodně praštěná komedie. Chrisi Columbusovi komedie vždycky šly, ale tentokrát to trochu přehnal. Teda ne že bych se nudil, to asi ne, některý scény jsou opravdu vtipný a film i celkem odsejpá. Film ale obsahuje i docela dost pasáží, který jsou trapný až hanba a ve kterých se ústřední hrdina (mimochodem kdyby to byl můj spolužák na střední, tak ho debila řežu od rána do večera...) chová jako naprostej trotl. Ale kdyby mě bylo tak patnáct, určitě bych to hodnotil výraně pozitivnějc. ()

noby

Přestože filmem prosakoval příjemný přístup, kde hlavní ňouma je opravdu ňouma, hlavní kráska není až tak úžasná a konec není ták sladký, a dialogy byly místy realistické, smysluplné i vtipné zároveň, zbytek filmu se držel na té nejslabší žánrové úrovni včetně povinných úliteb americkému teenagerovi. Škoda. ()

Gore

Hayden Penettiere je dost krásná, o tom není pochyb, ale na film je to žalostně málo, a když k tomu připočítáme totálně nelogické jednání všech zúčastněných a celou nelogičnost filmu, je to zbytečnej film, co se veze na zastydlé popularitě prciček a podobných filmů. ()

Jaroslaf

a z jakýhože důvodu se ta údajně nejvýše postavená žena na střední škole začala vůbec zahazovat s tim největším ňoumou? blbost. ()

Rehooo

Upřímně řečeno - od filmu jsem čekal víc. Navnadil mě celkem slušný trailer a ostatní humbuk kolem filmu. Ale to je asi tak všechno na co se film zmohl. Nebýt zde Hayden Panettiere tak by film za moc nestál. Ttakhle je to slabý průměr a pro ty, kterým jmého Panettiere nic neříká, ať raději sáhnou po jiném kousku. ()

TheTrox

Velice příjemná komedie, která mne velice překvapila. Děj je nečekaný, plný zvratů a vtipných okamžiků přesně takto bych si představoval, jak má vypadat pravá komedie. K tomuto snímku sem neměl moc daleko k ohodnocení 5*. Mohu jenom doporučit ke shlédnutí.Celkové hodnocení: 85% ()

Mallyyy

Koukl jsem na to jen kvůli tomu, že tam hraje Hayden a docela jsem se bavil. Dal bych víc, ale nemužu si pomoc hlavní ''hrdina'' je absolutně nezajimavej a nesympatickej idiot... ()

merigieren odpad!

U vyznání lásky na pódiu si člověk říká, že to bude asi jen sen, pak přijdou narážky na gaye a zjištění pravdy. Nejde o sen, jde o šílenou blbost s dvěma nepolíbenými a třemi dračicemi. Po opuštění párty bez hudby, zato okořeněné zelenými mozky, dojde k mírnému zklidnění a úbytku i tak nudného vtipu. Pak zas nějaká párty s překvapivě zvláštními problémy. Asi na vteřinu mě rozesmály hvězdné války, ale hned v té další to šlo do háje. po 61 minutách to vypínám. Jde o ukrutnou nudu, ten zloděj co to ripnul by zasloužil useknout ruce. Mě to prostě nijak nezaujalo, jen nabalené zvláštnosti, jež asi měly být vtipné. Viděl jsem hodně teen komedií a můžu říct, že snaha jít jinou cestou se zadařila, bohužel ta cesta byla směrem k odpadu. ()

mala_kea

Koukám a vidím, že tento filmek nemá moc dobré hodnocení a to je, si myslím, docela škoda. Je pravda, že některé pasáže se opakují v každé komedii, ale tento snímek má něco od ostatních do sebe. Začátek je více než šokující a konec si určitě málokdo takhle představoval a oba hlavní herci ukazují parádní výkon včetně hot Hayden. Chrisi, jen tak dál, máš na to ()

Lobotomas

Buď jsem dost "změknul", mám dobrou náladu a nebo prostě jenom nemám vkus. A možná sem ho ani nikdy neměl. Ale přes tenhle snímek jsem se přenesl velmi svižně, což jsem nečekal. Důvod pro zkouknutí je snad všem jasný. My jsme se bavili, a co vy? ()

cielle

Tak tohle byla fakt nuda..příběh dost nereálnej, ale to by se dalo překousnout, kdyby to aspoň mělo nějakej spád. Jenže nemělo..furt sem čekala kdy už se to teda rozjede a ono nic.. ()

atmen

Sympatická Hayden Panettiere mě udržela ve stavu bdělém po celou délku snímku. Co se týče příběhu, tak je občas řádně přitažen za vlasy, různé demolice bytů, aut a já nevím čeho ještě raději vidím v jiném typu filmu než je teenkomedie. ()

rekkky

Komedie, která toho nemá moc nabídnout. Kdyby Hayden Panettiere neúčinkovala ve filmu tak je to "jak za vozem tak pěšky". Pecka od Aibourne - Too Much, too young, you fast stojí za zmínku ;) ()