A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• Mery235

..aaaaa... som momentalne v takej nalade, ze hoci to je strasne a predvidatelne... da sa na to pozerat :D ... nemozem si pomoct, nie je nijako originalne ani nic podobne, ale herci su sympataci a vsetky tie klise sceny mi pridu dost vtipne, lebo su trapnejsie a trapnejsie :) a potom sa da na tom schuti zasmiat :D ... tak na pobavenie, mam na to naladu, inak nic viac :)(21.9.2014)

• Carol Pifková

Selena Gomez mi nevadí, speváčka je to dobrá, takže pri hodnotení som sa neriadila tým, že herečka ktorá je z disney channel je zlá ale proste je to naozaj stupidný film, ktorý sa smrteľne vážne hodí len na Disney channel. Herci môžu byť hocijako dobrí (a to netvrdím, že všetci boli) aj tak ten film je zabrzdený a určený len pre vekovú kategóriu po vek dvanásť.(17.3.2013)

• viperDavid

A zase jedna popelka po miliontý, tentokrát s klukem co neumí tančit a holkou - popelkou - co vypadá tak na patnáct. By mě zajímalo jestli to autoři mysleli vážně, nebo se snažili udělat pedofilní céčko pro trestance. Každopáně něco takového by vážně mělo být za trest. 1* za to že mám rád taneční filmy.(22.2.2014)

• freddy

Než cokoliv napíšu, tak bych rád předeslal, že proti teenage filmům nic nemám, naopak jsou mým oblíbeným žánrem a mám je rád. Ale tohle se bohužel nedá označit jinak než jako slátanina, která má z teenagerů a především z pubertálních fanoušků a fanynek Seleny Gomez vytáhnout peníze. Já toho snesu docela dost, poslednímu dílu Muzikálu ze střední jsem dal dokonce pět hvězd, ale tenhle film se sotva dá označit za zdařilý. Nevím, jestli to je způsobeno tím, že mi nesedl do momentálního rozpoložení, nebo jestli je to způsobeno mými očekáváními, ale faktem prostě zůstává, že se mi to nelíbilo. A na rovinu říkám, že nebýt Dominique, což je pěstounka hlavní hrdinky, tak bych šel s hodnocením ještě níže, protože tahle jediná postava tam byla zajímavá a tahle jediná postava mě dokázala rozesmát a pobavit. Co se týče ostatních herců, tak Selena Gomez je pěkná holka a v seriálu Kouzelníci z Waverly je velice sympatická a docela vtipná, ale v tomhle filmu se bohužel ze sarkastické holky, která ve výše zmíněném seriálu rozdává stěry na počkání, stala typická chudinka, která ke štěstí přijde. A tahle role jí rozhodně vůbec neslušela. O ostatních účinkujících ani nemluvě. Zkrátka nebýt té macechy, tak uvažuji i o jedné hvězdě, takhle tenhle film vnímám jako lehce podprůměrný, který je opravdu asi jen pro teenagery. Je to za dvě hvězdy.(5.6.2010)

A zase jedna popelka, zase o něco jiné ztvárnění oblíbené pohádky, tento film bych zařadila k těm průměrným, nedalo se od něho čekat něco závratného, ani to nebyl až tak úplný propadák, jde o pohled na věc, tenhle film by se mohl srovnat s tanečními komediemi, ale jen velmi okrajově, není nic, co by se mi na této komedii nelíbilo, lépe lze vyjádřit, že nebyla úplně obvyklá, zase se režisér podíval na pohádku jiným úhlem, takže jako závěrečné zhodnocení bych napsala, že se to rovnalo ostatním průměrným komediím, doporučila bych ho lidem, kteří chtějí jen něčím vyplnit čas, u tohoto filmu jednoduše smíchali moderní styl a klasiku.(14.7.2014)