A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• Sinecod

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná.(30.12.2012)

• blackJag

Docela dobře jsem poobědval, v návalu odpolední únavy lehl k televizi a snad z čistého masochismu zůstal civět na tuto záležitost. Variací na Popelčin příběh je plná prdel a z poslední doby žádná z nich zrovna neoslnila (KRÁSNÁ POKOJSKÁ, MODERNÍ POPELKA), tohle je ale skoro kanál. Mělo to být asi taky trochu o tanci, co je tu ovšem předváděno, nemá snad nic společného ani s vrávorajícím opilcem, natož tak s choreografií. Ústřední dvojice je nehorázně otravná a velmi nesympatické je také téměř celé zbylé obsazení. Jediný důvod, proč ode mě nemá film odpad, je Jane Lynchová a její “zlá královna“, která ještě alespoň dokáže svou postavu vybavit něčím, co by se při troše dobré vůle dalo označit jako zábavnost. Jinak nikdy více! 5%(28.11.2011)

• libka.s

Tak podle místního hodnocení jsem vůbec nic nečekala a proto jsem nebyla ani zklamaná. Přesto si nemyslím, že by film byl až tak strašný. Selena Gomez byla celkem roztomilá, Jane Lynch hnusná machecha, Seeley celkem pěkný princ (když si na tento typ potrpíte). Prostě taková další Popelka. Nebyla jsem ani nadšená, ale ani vyloženě zklamaná., abych dala odpad. Takhle musím dát slabší 2*.(27.11.2011)

• haWranka

Po vcelku slibném začátku (s nááádherným tanečním číslem) přišlo klišé, trapas, nuda a klišé a všechno korunoval absolutně zabitej konec (s naprosto zabitým polibkem a to se neodpouští). Seleně Gomez to slušelo a vlastně mi byla i sympatičtější, než Hillary Duff v Moderní Popelce. Naprosto děsnej byl ovšem "princ". Já teda nevím, nepřipadám si ani stará ani frigidní, ale on byl prostě... slizkej. Co jenom všichni vidí na těch nagelovaných hošících?!(23.6.2010)

• Carol Pifková

Selena Gomez mi nevadí, speváčka je to dobrá, takže pri hodnotení som sa neriadila tým, že herečka ktorá je z disney channel je zlá ale proste je to naozaj stupidný film, ktorý sa smrteľne vážne hodí len na Disney channel. Herci môžu byť hocijako dobrí (a to netvrdím, že všetci boli) aj tak ten film je zabrzdený a určený len pre vekovú kategóriu po vek dvanásť.(17.3.2013)