Reklama

Reklama

Když bylo Mary jedenáct, zemřela jí matka, talentovaná tanečnice, která pracovala u Dominique. Ta dívku adoptovala a vychovávala se svými dcerami Britt a Bree, i když ve skutečnosti Mary pro její dvě nafoukané dcery otročí jako kdysi legendární Popelka. Uklízí po nich, plní jejich rozkazy a za odměnu může chodit do školy. A protože její vášní je tanec, také do tanečního kroužku. A právě do této školy přestoupí slavný mladý tanečník a dětská hvězda Joey Parker, po němž šílí všechny dívky včetně Britt a Bree. Když se ve škole koná tradiční ples, Dominique ví, jak moc na něj Mary chce jít, a tak jí těsně před odchodem přikáže uklidit nejprve pokoj, v němž vše rozházela. Naštěstí se v poslední chvíli objeví kamarádka Tami s dalšími přáteli, pro které žádný nepořádek není nezvladatelný. Na maškarním plese tančí Mary v masce s neznámým mladíkem, zlé sestry jí však rozsypou pod nohy kuličky, po nichž uklouzne a upadne. Díky tomu však zjistí, že jejím tanečníkem byl Joey. Když začne odbíjet půlnoc, dívka uteče, aby byla doma dřív, než macecha zjistí, že neuposlechla zákazu. Ve spěchu však ztratí mp3 přehrávač a Joey, který se do své tanečnice zamiloval, se ji s jeho pomocí pokusí najít. (TV Nova)

(více)

Recenze (98)

vesper001 

všechny recenze uživatele

A zase jedna teen-trapnost. S Popelkou i Princem cvičí hudba a hormony, a i to první chvílemi balancuje na hranici únosnosti. Výrazové prostředky Seleny Gomez se sice omezují na výraz provinilého štěněte sedícího u hromádky, tancovat ale – alespoň laickým pohledem nešiky obecné – umí. Horší je to s jejím protějškem, kterým je model(k)ovský junák z čeledi Bíbrů. A z pohledu na rovnátka a herecké křeče zlých sester mě bolely zuby. Naštěstí je tu Jane Lynch, jejíž postava chátrající pop-star-macechy obstarává těch pár vtipných momentů, které se tomuto skvostu podařilo napaběrkovat. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Docela dobře jsem poobědval, v návalu odpolední únavy lehl k televizi a snad z čistého masochismu zůstal civět na tuto záležitost. Variací na Popelčin příběh je plná prdel a z poslední doby žádná z nich zrovna neoslnila (KRÁSNÁ POKOJSKÁ, MODERNÍ POPELKA), tohle je ale skoro kanál. Mělo to být asi taky trochu o tanci, co je tu ovšem předváděno, nemá snad nic společného ani s vrávorajícím opilcem, natož tak s choreografií. Ústřední dvojice je nehorázně otravná a velmi nesympatické je také téměř celé zbylé obsazení. Jediný důvod, proč ode mě nemá film odpad, je Jane Lynchová a její “zlá královna“, která ještě alespoň dokáže svou postavu vybavit něčím, co by se při troše dobré vůle dalo označit jako zábavnost. Jinak nikdy více! 5% ()

Reklama

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

A zase jedna popelka, zase o něco jiné ztvárnění oblíbené pohádky, tento film bych zařadila k těm průměrným, nedalo se od něho čekat něco závratného, ani to nebyl až tak úplný propadák, jde o pohled na věc, tenhle film by se mohl srovnat s tanečními komediemi, ale jen velmi okrajově, není nic, co by se mi na této komedii nelíbilo, lépe lze vyjádřit, že nebyla úplně obvyklá, zase se režisér podíval na pohádku jiným úhlem, takže jako závěrečné zhodnocení bych napsala, že se to rovnalo ostatním průměrným komediím, doporučila bych ho lidem, kteří chtějí jen něčím vyplnit čas, u tohoto filmu jednoduše smíchali moderní styl a klasiku. ()

Rymixta 

všechny recenze uživatele

Mít dvanáct a být na vrcholu puberty, tak asi šílím. Hodně se to podobá moderní popelce, která je o něco lepší a vtipnější. Musím uznat, že některé části jsem čekala v jiných částech filmu, což navodilo příjemnou změnu. Pěkné taneční kreace, které doplňují celý film, člověka to nenudilo. Drew to zahrál hezky, čekala jsem náfuku a vyklubal se z něj popelkovsky zahleděný ,,princ,,. ()

Elleannie 

všechny recenze uživatele

Hudební/taneční filmy mám ráda, a přestože je tenhle film tak trošku naivní (na druhou stranu bez naivity by to asi nebylo ono, když je to film především pro mladší publikum na motivy Popelky), docela se mi líbil. Proč ne, proč bych si nemohla pustit film, jehož motiv je sice používán docela často, ale nechybí tady inovace, zábava a troška romantiky. Čtvrtá hvězdička je za tance. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Selena Gomez před natáčením absolvovala čtyři týdny tanečního tréninku. (ČSFD)

Reklama

Reklama