A zase jedna Popelka

Another Cinderella Story

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

Ve výsledku stejně dobré jako Moderní Popelka s Hilary Duff. Příběh a postavy jsou v podstatě hodně podobné jako u Moderní Popelky, ale zde jde více o hudbu a tanec. Sice nikdy nepochopím tu debilitu plesu v maskách, kdy se lidé nedokáží poznat jen kvůli toho, že mají na očích masku (co zbytek obličeje? a hlas?), takže "princ" pak nikdy nedokáže poznat svou "Popelku", když je v civilu... ale jinak musím říct, že v rámci žánru nemám filmu co vytknout. Tanec "přes zrcadlo" byl jednou z nejlepších scén. Navíc se sem tam naskytla docela vtipná hláška. Vévodila tomu samozřejmě "macecha" Jane Lynch, která mě svým otravným tónem hlasu dostávala už v Glee :) Co se týče Seleny Gomez, možná je to jen klasická teenage hvězdička, ale je to vážně roztomilá holka k pokoukání (a to ani nejsem kluk :)). A Andrew Seeley možná na pohled není takový sympaťák jako Chad Murray v Moderní Popelce, ale jeho pěvecký a taneční styl á la Timberlake nebyl rozhodně špatný. Abych to shrnula - proč se prostě někdy nepodívat na naivně milý a nenáročný film? Já byla spokojená. ~(3,4)~(28.11.2011)

Upřímně, tenhle film byl mnohem lepší než ten první. Líbil se mi příběh, herecké obsazení a hudba! Ta byla super. Nutila mě do tance, bohuže pro mě, bylo pozdě večer, takže tanec nepřicházel v úvahu..:-D Hlavní představitelé byli obsazeni dobře, zvlášte hlavní představitel, ale přesto mé oko upoutaly nevlastní sestřičky. Obě je znám z "Moje sestra vlkodlak", takže mě docela překvapilo je vidět v romantické komedii. Ale bylo to příjemné překvapení. Strašně se mi tam líbily a své úlohy zahrály velmi dobře.(7.10.2009)

Mít dvanáct a být na vrcholu puberty, tak asi šílím. Hodně se to podobá moderní popelce, která je o něco lepší a vtipnější. Musím uznat, že některé části jsem čekala v jiných částech filmu, což navodilo příjemnou změnu. Pěkné taneční kreace, které doplňují celý film, člověka to nenudilo. Drew to zahrál hezky, čekala jsem náfuku a vyklubal se z něj popelkovsky zahleděný ,,princ,,.(26.12.2017)

• kritička

Když to srovnám s Popelkou, kde hraje Hillary Duff, tak tahle to jednoznačně prohrála. Stokrát ohraná klasika vsazená do moderního prostředí už dávno ztrácí to svoje původní kouzlo. Selena Gomez je navíc další produkt Walta Disneyho, chci ji vidět za deset let. Herci nesympatičtí, umělí, všichni pomálu stejní - dobro poznám na kilometr daleko a zlo je prostě zlo. Nepouštět - alespoň pokud vám není 12 a méně.(28.6.2013)

Že prečo 5*? Jednoduchá otázka a odpoveď znie: Selena Gomez si svoju hlavnú úlohu zahrala skvele a isto by si zaslúžila aj viac ako 5* no nedá sa dať všetky hviezdy za hlavnú postavu... Človek si jednoducho zamiluje dej jediné čomu by som dala veľké mínus je kvôli hlasom v dabingu no za to tvorcovia filmu nemôžu tak rovných päť. Zvučka ktorú spieva samotná Selena je dokonalá a úplne vystihuje film (aj klip) no nemám čo dodať. DOKONALOSŤ...(12.5.2013)