A zase jedna Popelka

Another Cinderella Story

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

Taneční filmy pro dvanáctiletý holky mě bavěj. Alespoň u nich můžu obnažit svojí něžnou stránku. Selena je sympaťačka, ale největší prdel stejně je, že všechny tyhle filmy mají naprosto stejný rozložení postav. Tady, ale kralovala opravdu vtipná Jane Lynch, coby vyžilá popová hvězda, co rapuje v reklamě na přípravek, proti akné na zádech :D(11.10.2014)

Upřímně, tenhle film byl mnohem lepší než ten první. Líbil se mi příběh, herecké obsazení a hudba! Ta byla super. Nutila mě do tance, bohuže pro mě, bylo pozdě večer, takže tanec nepřicházel v úvahu..:-D Hlavní představitelé byli obsazeni dobře, zvlášte hlavní představitel, ale přesto mé oko upoutaly nevlastní sestřičky. Obě je znám z "Moje sestra vlkodlak", takže mě docela překvapilo je vidět v romantické komedii. Ale bylo to příjemné překvapení. Strašně se mi tam líbily a své úlohy zahrály velmi dobře.(7.10.2009)

S klasickou Popelkou má film málo společného, s Moderní Popelkou (na kterou však zdaleka nemá) naopak podezřele dost. Poprvé mi film přišel stupidní, podruhé mě stupidita záporných postav dost pobavila. Písničky hezké, taneční čísla povedená, Selena Gomez vůbec není tak špatná herečka a působí dost sympaticky. Humor jednoduchý, celkově to postrádá jakoukoliv atmosféru, ale na televizní disneyovku lepší průměr.(8.7.2013)

• Autogram

Takto to dopadne, keď sa vyberie to najhoršie z príbehu o Popoluške a nevhodne nasadí do tínedžerského tanečného filmu. Teda zlá macocha, zlé sestry, úžasný princ a namiesto stratenej črievičky vreckový prehrávač. Príbehovo je to nulové, ale Selena mala už vtedy niečo do seba, tanečne aj herecky. Tak za ňu jedna hviezda.(23.5.2015)

Druhá časť filmovej série Cinderella Story. Prvá časť bola omnoho zaujímavejšia. Ale aj v tejto časti som našiel nejakú iskru. Bavilo ma sa pozerať na Selenu ktorá sa snažila o atmosféru nejakého tušenia že sa okolo nej deje niečo popoluškenského. Malá ale za to celkom zábavná snímka nieje úplne na zahodenie. Finále bolo tak stredne lebo skvelé naozaj nebolo no na odpad tiež nie, najlepšia scéna - Tancovanie pri zrkadle.(31.7.2012)