A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• Autogram

Takto to dopadne, keď sa vyberie to najhoršie z príbehu o Popoluške a nevhodne nasadí do tínedžerského tanečného filmu. Teda zlá macocha, zlé sestry, úžasný princ a namiesto stratenej črievičky vreckový prehrávač. Príbehovo je to nulové, ale Selena mala už vtedy niečo do seba, tanečne aj herecky. Tak za ňu jedna hviezda.(23.5.2015)

• Sinecod

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná.(30.12.2012)

• vesper001

A zase jedna teen-trapnost. S Popelkou i Princem cvičí hudba a hormony, a i to první chvílemi balancuje na hranici únosnosti. Výrazové prostředky Seleny Gomez se sice omezují na výraz provinilého štěněte sedícího u hromádky, tancovat ale – alespoň laickým pohledem nešiky obecné – umí. Horší je to s jejím protějškem, kterým je model(k)ovský junák z čeledi Bíbrů. A z pohledu na rovnátka a herecké křeče zlých sester mě bolely zuby. Naštěstí je tu Jane Lynch, jejíž postava chátrající pop-star-macechy obstarává těch pár vtipných momentů, které se tomuto skvostu podařilo napaběrkovat.(14.10.2014)

Že prečo 5*? Jednoduchá otázka a odpoveď znie: Selena Gomez si svoju hlavnú úlohu zahrala skvele a isto by si zaslúžila aj viac ako 5* no nedá sa dať všetky hviezdy za hlavnú postavu... Človek si jednoducho zamiluje dej jediné čomu by som dala veľké mínus je kvôli hlasom v dabingu no za to tvorcovia filmu nemôžu tak rovných päť. Zvučka ktorú spieva samotná Selena je dokonalá a úplne vystihuje film (aj klip) no nemám čo dodať. DOKONALOSŤ...(12.5.2013)

Popelku já můžu v takřka jakémkoliv balení, ale když ji hraje nádherná Selena Gomez a místo holoubků má stejně pěknou kamarádku Jessicu Parker Kennedy, které vypomohou strýcové bratrance jejího kluka (nebo jak to tam bylo), princ je v pohodě a jeho kámoš ještě víc, pak dávám 90%. Nene, ještě musím přidat 1% za tu šílenou macechu v podání Jane Lynch... ta byla opravdu úžasně hnusná a připomněla mi jednoho chlapa od nás... No, a vida, je tu zase 5 hvězd jako vyšitých :-)(13.7.2013)