poster

A zase jedna Popelka

 • USA

  Another Cinderella Story

 • Slovensko

  Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

 • Superpero
  ***

  Taneční filmy pro dvanáctiletý holky mě bavěj. Alespoň u nich můžu obnažit svojí něžnou stránku. Selena je sympaťačka, ale největší prdel stejně je, že všechny tyhle filmy mají naprosto stejný rozložení postav. Tady, ale kralovala opravdu vtipná Jane Lynch, coby vyžilá popová hvězda, co rapuje v reklamě na přípravek, proti akné na zádech :D(11.10.2014)

 • juta
  **

  No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech.(16.3.2013)

 • Estrellita
  **

  Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40%(3.2.2012)

 • Sabril
  *****

  Že prečo 5*? Jednoduchá otázka a odpoveď znie: Selena Gomez si svoju hlavnú úlohu zahrala skvele a isto by si zaslúžila aj viac ako 5* no nedá sa dať všetky hviezdy za hlavnú postavu... Človek si jednoducho zamiluje dej jediné čomu by som dala veľké mínus je kvôli hlasom v dabingu no za to tvorcovia filmu nemôžu tak rovných päť. Zvučka ktorú spieva samotná Selena je dokonalá a úplne vystihuje film (aj klip) no nemám čo dodať. DOKONALOSŤ...(12.5.2013)

 • kritička
  *

  Když to srovnám s Popelkou, kde hraje Hillary Duff, tak tahle to jednoznačně prohrála. Stokrát ohraná klasika vsazená do moderního prostředí už dávno ztrácí to svoje původní kouzlo. Selena Gomez je navíc další produkt Walta Disneyho, chci ji vidět za deset let. Herci nesympatičtí, umělí, všichni pomálu stejní - dobro poznám na kilometr daleko a zlo je prostě zlo. Nepouštět - alespoň pokud vám není 12 a méně.(28.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace