A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• vesper001

A zase jedna teen-trapnost. S Popelkou i Princem cvičí hudba a hormony, a i to první chvílemi balancuje na hranici únosnosti. Výrazové prostředky Seleny Gomez se sice omezují na výraz provinilého štěněte sedícího u hromádky, tancovat ale – alespoň laickým pohledem nešiky obecné – umí. Horší je to s jejím protějškem, kterým je model(k)ovský junák z čeledi Bíbrů. A z pohledu na rovnátka a herecké křeče zlých sester mě bolely zuby. Naštěstí je tu Jane Lynch, jejíž postava chátrající pop-star-macechy obstarává těch pár vtipných momentů, které se tomuto skvostu podařilo napaběrkovat.(14.10.2014)

Mít dvanáct a být na vrcholu puberty, tak asi šílím. Hodně se to podobá moderní popelce, která je o něco lepší a vtipnější. Musím uznat, že některé části jsem čekala v jiných částech filmu, což navodilo příjemnou změnu. Pěkné taneční kreace, které doplňují celý film, člověka to nenudilo. Drew to zahrál hezky, čekala jsem náfuku a vyklubal se z něj popelkovsky zahleděný ,,princ,,.(26.12.2017)

Druhá časť filmovej série Cinderella Story. Prvá časť bola omnoho zaujímavejšia. Ale aj v tejto časti som našiel nejakú iskru. Bavilo ma sa pozerať na Selenu ktorá sa snažila o atmosféru nejakého tušenia že sa okolo nej deje niečo popoluškenského. Malá ale za to celkom zábavná snímka nieje úplne na zahodenie. Finále bolo tak stredne lebo skvelé naozaj nebolo no na odpad tiež nie, najlepšia scéna - Tancovanie pri zrkadle.(31.7.2012)

• juta

No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech.(16.3.2013)

• Sinecod

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná.(30.12.2012)