Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

H4N1CK4 odpad!

Chtěla jsem být při hodnocení objektivní, tak jsem tenhle skvost dokoukala až do konce, ale byla to muka a utrpení - zvládla jsem to jen díky důmyslnému systému, kdy na každých 25 minut filmu připadala pětiminutová pauza na rozdýchání. ()

jasanka

Nemám ráda, když dospělí (nebo zkrátka lidé, kteří mají věkově pubertu za sebou) k seriálům a filmům pro teenagery automaticky přistupují s tím, že je to kravina, aniž by se na to podívali, a hlavně aniž by se to snažili vidět právě z pohledu mladšího diváka, místo toho, aby to rozebírali po umělecké stránce. Ale musím se přiznat, že k tomuhle filmu jsem tímhle "špatným" způsobem přistupovala nejdřív taky.Tohle je ale výborný film, který vás přenese do pohodového ročního období na americký venkov. Není nouze o vtipné scénky (hlavně Robby tu byl fakt výborný, nejlepší byla scéna s talířema), hodinka a tři čtvrtě uplyne aniž si toho člověk všimne, závratnou rychlostí. Písničky Miley se tu taky objevují, ale fakt nenásilně a nevtíravě. Suma sumárum, nebudu si tu hrát na žádného "cool dospěláka", pro kterého je všechno kromě kvalitního dramatu s*ačka. Zkrátka pět hvězdiček. ()

rusty09 odpad!

Viděl jsem fakt chvíli, tak max. 10 minut a naprosto to stačí. Snad ještě horší než seriál, a to už je co říct. ()

noelcoward73

Vím, že někomu přijde Miley Cyrus trochu zvláštní, že díky úspěšné dvojroli (Miley Stewart/Hannah Montana) si toto přenesla i do hudby. Ale po poslechu pár jejích písní je třeba přiznat, že na popovou hvězdu má skutečný talent a já osobně ji v tomto ohledu řadím mezi své nejoblíbenější hudební umělce. Do stejné kategorie pro mě například patří Katy Perry, Demi Lovato nebo nově Selena Gomez. A to, že se zpěvačky a zpěváci objevují ve filmech nebo v seriálech? Ať už se jedná jen o hostující herce nebo o stálejší, tak si myslím, že to je dobrá příležitost ukázat, že mám třeba talent i jinde než v hudbě. ()

Pitaya odpad!

Tak za tohle by se měli Peter Chelson a Daniel Berendsen dokonce života smažit v pekle. Co to mělo ku... bejt. Čekala jsem,že to bude něco na způsob seriálu vtipný, dinamický i když trochu praštěný a ono nic. Oni prostě totálně vymazali všechno co na tom bylo dobrý. Ani jeden z těch herců se nechoval tak jak je všichni znají. Miley tam ze sebe udělala akorát di....a celkově ten příběh byl o ničem. Rozmazlená holčička se vrátí na venkov kde se zabouchne do hezouna, amen, a ještě to bylo tak blbě zrežírovaný. Odešla jsem z kina už v pulce filmu jak jsem byla znechucená tzn. jasnej odpad. ()

martiq.1

Netuším, čím si tahle mladá idolka 12-ti letých holčiček popudila české "kritiky" zde na čsfd, ale pravdou je, že její hlas zní daleko lépe, než například alkoholičky Bartošové v muzikálu. Dějově je to určitě podprůměrné, ale hudebně si každopádně zaslouží více pochopení. Mimochodem, já ještě nezapomněla na své idoly v těchto letech...vy snad ano? ()

optimus0s

Samozřejmě je to sračka úplně nehorázná. Po prvních asi 10 minutách jsem si říkal zlatý High school musical, to se opravdu nedalo vydržet. Pak se to ale trochu umírnilo a cca. až po píseň Climb to bylo koukatelný a stravitelný, a to až tak, že jsem uvažoval i o dvou hvězdách, ale to co přišlo po písni Climb, "Hannah mi to nikomu neřekneme, buď dál Hannah" to bylo hrozný. ()

matthew.17

Tak za prvé. Film si hodnotenie aké má celkovo určite nezaslúži. Za druhé, film si hodnotenie aké má odo mňa tiež nezaslúži ale keďže si nezaslúži ani to prvé nemôžem hodnotiť objektívne. Začiatok - proste bomba! Mileyno infiltrovanie na koncert, pecka prerobené Best of both worlds funguje na jednotku. Celé tie mestské patálie sú super, Hannah Montane Malibu sedí. Aj keď sa mi tie dedinské motívy, krásne country piesne a posledná tretina páčia, namyšlená holka co přišla na venkof aby se převychovala je téma ktorú vo filmoch neznášam, bolo to tu stokrát bolo to spravené lepšie a už to nemá viac čo ponúknuť... Zmena prostredia Hannah neprospela.. .Ale piesne boli krásne, Miley cukrová ako vždy (kde sú tie časy) a vznikla z toho celkom milá videohra :) Pre Hannah Montanu som mal v tomto období slabosť takže... prečo nie ()

CyriC odpad!

Hannah Montana je jedna z mála věcí, co dokázala překročit kýčovitost sester Olsenových. Neuvěřitelně dementní scénář, jednoduchá a patetická hudba a děsivě přehrávající Miley. Myslím, že W.Disney se musí obracet v hrobě v době, kdy jeho studio točí takovéhle příšerné bezmyšlenkovité výtvory. Humor je stupidní, ale zase ne tak imbecilní, aby se člověk smál - prostě je to jen strašná přihlouplá nuda. Odpad si to vážně zasluhuje, protože tahle reklama na HM merchandising je opravdu jedna z těch věcí, které bych dětem pustil maxímálně jako odstrašující případ, kam až může západní commercial brainwashing zajít. ()

Patryska

Jako odpad bych tento film nehodnotila. Klasická teenagerovská? oddychovka, i když spíš pro mladší diváky. Myslím, že kvůli tomu, že se tento film stal fenoménem dnešní doby (i když také nechápu proč), tak o to víc to lidé kritizují. Tak hrozné to zase není. ()

Ydrosten

Stejně jako seriál - odpad. Ta 1 hvězdička je za jednu písničku co se mi líbila ( to jsem ale nevěděl že ji zpívá tadle ochechule ) Dřevo co neumí hrát a ještě se snaží přesvědčit ostatní o tom že je to " správná " holka co se umí přiznat k chybám - brrr. ( bohužel jsem byl nucen shlédnout tento kousek v kině , kam sem byl vyslán jako doprovod synovce a sestřenice - peklo existuje i v ČR ) ()

towstit odpad!

videne tak do polovice. Vrele neodporucam hadam nikomu so zdravym rozumom. Nechutny blivajs, ktory sa tvari ako film, nedajboze komedia. Za zmienku fakt nestoji naozaj nic. A Miley Cyrus je fakt strasna herecka,ale fakt strasne. ()

nurielka

K hlavným aj vedľajším účelom filmu je dosiahnuť aby osoba zabudla na okolitý svet a sústredila sa na samotný dej a tento film ma do deja dokonale vtiahol. Aj keď som síce už vyrástla z detských topánočiek, snom každého dievčaťa je byť známou osobnosťou tzv. famous STAR. Bavila som sa na filme oveľa viac ako pri High school musical ( to je čo povedať), a predsa ako niektorý tudletrapaci -kritici čo videli ledva 10 minút a ohodnotili to odpadom, pretože ani nedošli k peknej pointe, ktorá je síce otrepaná ale vezmime si to tak - predsa len originálna a detsky krásna. Poznámka na záver- ten kto pozná seriál si to s radosťou pozrie, nech na to nečumia starý tudletrapáci alias nad 17 rokov vyššie. (PS- ja môžem:) ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku