Série(3) / Epizody(18)

"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

Recenze uživatele erased k tomuto seriálu (1)

The Inbetweeners (2008)

Na britský sitcom překvapivě americký styl, ale zábavnosti mu to neubírá. Od dobrého sitcomu bych sice nečekal, že budu mít problém se třemi ze čtyř hlavních hrdinů, ale Neil, Jayův otec a především odzbrojující účitel Phil Gilbert dohánějí jakýkoli svůj výstup k dokonalosti. 1. řada: *** Jako úvod sice ucházející, ale vtipy ještě často slabé až trapné, American Pie jde vidět v každé scéně. 2. řada: ***** Teprvě tady se prejevuje potenciál anglické školy naplno. Co scéna to hláška a další výbuch smíchu. Yoda, Patrice, důchodci, zkoušky, tady se prostě nedá vyjmenovat vše. 3. řada: **** Anglické hlášky z velké části vystřídaly nechutnosti. Sice je několik scén nezapomenutelných, celkově po předchozí řadě propad. Filmu se přesto nemůžu dočkat. Nakonec bych zmínil hudbu, která sice nemůže být vzdálenější mému šálku čaje, v podávaných situacích jsem ji nejen přežil, ale dokonce si i oblíbil, soundtrack tedy za plný počet. ()