• Mr. Filuta

Jak by to řekli v seriálu: Naprostá prvoplánová a nevtipná mrdka o čtyřech dementech, která nenechává na divákovi jakýkoliv přínos kromě pocitu studu, že se (v mém případě) prokousal čtyřma epizodama. Fakt nevim, komu se tohle může líbit, popřípadě kdo to srovná s kousky typu American Pie, kde se obecně těží z toho, že několik poměrně všedních a fajn kluků dojíždí na to, že nesplňují vycucané sociální standardy popularity, když Inbetweeners jsou jenom o tom, jací jsou hlavní hrdinové kreténi. Ve společnosti kohokoliv z nich (a obzvlášť postavy Jamese Buckleyho) bych asi do 10-ti minut nemohl jinak, než jim omlátit o obličej první věc co by byla zrovna po ruce.(27.1.2013)

Po kratší soukromé seriálové pauze jsem náhodou narazil na Inbetweeners a musím uznat, že takhle jsem se už dlouho nenasmál.))) Charakteristika ženského pohlaví dostává v podání těchto zoufalců (ale i sympaťáků.)) úplně nový rozměr a jejich neustálá touha si štrejchnout často vyústí do těch nejbizardnějších situací, jaké si lze představit. V této kategorii asi opravdu to nejlepší, co může současná produkce nabídnout. P.S.: A se Skins to, prosím, opravdu nemá mnoho společného, spíš nic. Skins je v drtivé většině drama, kdežto Inbetweeners je čistokrevná a vynikající komedie. "Piss off!" ... "Piss off, please!"(20.9.2010)

Nejdřív mě to nijak moc nebralo. Asi už jsem na takový seriály moc starej. Přišlo mě to až moc nuceny - blití kolem sebe, hovna na saku apod. Ke konci druhé série ale musím říct, že někdy dokáží kluci i pobavit. Osobně mám nejradši Neila, protože je tak blbej, až je vtipnej. Jinak tu ale moc lidí nemá zrovna dvakrát soudnosti. Stačilo by si seriál trochu srovnat třeba s Big Bangem a místní hodnocení by muselo tak 15% ubrat (dnes 81%).(23.1.2013)

nechápu, proč je takovej rozdíl v hodnocení seriálu a filmu. Seriál začíná nevinnými žerty a normálními situacemi, ale postupem času se stává více a více nechutným a nějaký scény jsou vážně až za hranicí. Nicméně jsem se u seriálu skvěle u téhle retardované bandy bavil. Neil je největší blb, ale jeho tanec je luxusní. Škoda, že nebudou další série, dost mě to chytlo. Jejich narážky na Neilovýho tátu byli někdy až moc a bejt Neilem, tak je asi zabiju. Takovýhle kamarády bych asi nechtěl. Poslední díl se stanováním je dokonalej, ale zbytek je na těch 80%.(19.7.2013)

• Avarga

No, tohle se vážně nedá. Tohle je jedna absurdní trapnost za druhou (Když 17-letého zmlatí 12-letý, nebo když je jeden z představitelů vyhoněný 12ctkou na diskotéce.). Celková stupidita je do očí tak bijící, že to snad ani neni možné. Nechápu, že tento seriál má 81%, opravdu ne. Vždyť bych v každé 10 sekundě každé epizody našel totální nesmysl, trapnost a ubohost. Nečekal bych, že tohle bude made by VB, ale tak USA. Bože bléééé!(18.12.2011)

• - Pro natáčení exteriérů školy byla využita škola Ruislip High School v Londýně. Domy, kde hlavní hrdinové žijí, se nacházejí v městečku Abbots Langley. (ondrach)