Vemte to nejlepší ze Suberbad a Prciček (prvních dílů) a dostanete seriál Inbetweeners. Asi nejvíc úvěřitelný teenagerovský postavy, co sem kdy v podobnym komediálnim duchu ztvárnění viděl + dokonalý vedlejší postavy (učitelé, rodiče, spolužáci) z tohohle seriálu dělaj opravdu kultovní záležitost, kterou byste neměli propásnout ! Já se bavil královsky.(5.11.2010)

Toto by mali vidieť všetci rodičia, ktorí si myslia, že ich dospievajúce deti sú slušné, učenlivé a znalé morálnych mantinelov. Ale povedzme si otvorene, komu z dnešných rodičov na deťoch ešte záleží ? Smutné, kruté ale to je realita. A ak toto raz zakúpi niektorá z našich televízií, tak ma bude nesmierne zaujímať ako tú kadenciu vulgarizmov nadabujú a na aký vysielací čas to zaradia. Každopádne ... ako hraná varianta SOUTH PARKu to nemá chybu a pri každej epizóde som sa od srdca zasmial. A súhlasím s názorom, že toto je riadne drsná variácia ADRIANa MOLEa. --- Druhá séria vo všetkých ohľadoch prekonala prvú. (20.6.2009)(20.6.2009)

Seriál o čtyřech asociálních zoufalcích z nichž jsou tři ještě navíc nesympatičtí afektovaní idioti. Jediný, který mi vyloženě nevadí je Neil. Normálně v těchle seriálech o looserech člověk hlavním hrdinům fandí, ale tu vázně není komu. Některé situace se povedly, ale celkově vzhledem k očekávání velké zklamání. 60%(23.4.2012)

Přesně jak říká B!shop. Sean William Scott, Jason Biggs a jiní se prohodili za britské herce a vznikli tihle přizdisráči, kteří se snaží přijít o panictví. Každý díl garantuje určitou porci smíchu při scénách, kdy se doslova můžete cítit až trapně, při představě, že někde takoví teenegeři vůbec běhají po světě. Prozatím nechám hodnocení na lepším průměru. Poblité dítě rulez. Odrazuje mě to anglické prostředí, které mi připomíná zastaralé výchovné filmy z Anglie... /// Druhá a třetí sezóna zvedla seriál do čtyřhvězdičkové působnosti. Trapné situace neutichaly. U různých příhod a snaze si vrznout jsem se několikrát zasmál až k pláči..(hodnocení za 1. - 3. sérii - konec)(13.12.2011)

Kdyby nevyšel celevočerní film, asi bych se o tomhle nenápadnym britskym seriálu, jehož hlavní dějovou linkou je "boj o zásun", vůbec nedozvěděl. Inbetweeners jsou hodně inspirovaný Prcičkama, ale místní humor je o dost vulgárnější, drsnější (např. domov důchodců) a občas prostě "anglickej". Postavy a charaktery čtyř hlavních hrdinů jsou vymyšlený i zahraný perfektně. Mym favoritem je Jay, kterej má nejvulgárnější průpovídky a nepředstavitelně si vymejšlí. Kromě ústřední čtveřice se tu objevujou i šukézní holky a Will má moc pěknou maminku (čehož si všimli i hlavní protagonisti). Už jenom kvůli tomu se vyplatí těch pár dílů zkouknout. Je velká škoda, že maj britové ve zvyku dělat seriály jenom se šesti díly v rámci sezóny, protože by si jejich seriály většinou zasloužily dílů mnohem víc. Aspoň, že maj Inbetweeners všechny tři série docela vyrovnaný, takže se člověk zasměje u každýho dílu, pět slabších hvězd.(4.1.2012)

• - Pro natáčení exteriérů školy byla využita škola Ruislip High School v Londýně. Domy, kde hlavní hrdinové žijí, se nacházejí v městečku Abbots Langley. (ondrach)