Série(3) / Epizody(18)

"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

capitanflash

Musím říct, že dlouho jsem u ničeho tak nenasmál. Ten humor asi sice není pro každého, především u holek a důchodců seriál asi moc popularity nezíská. Chtělo by se říct, že je to něco na způsob anglických Prciček. Ale je to ještě o dost sprostější a šílenější. A chvíli trvá i než si zvknete na postavy (obzvlášt na Willa u mě). Ale pak se jen tlemíte jako blázen u naprosto neskutečnejch hlášek a situací. ()

tehol

nazval bych to anglickou odpovedi na americke freaks and geeks. oboji ma naprostou nadcasovost, i kdyz na to jde jinym stylem. ktery je ten lepsi? za me remiza, legrace vetsi asi tady, lindsay je ale u freaks.. nicmene imo je to velmi nebezpecny druh serialu, nuti to k silene nostalgii po stredni.. "feisty one you are!" :D ()