Hačikó - příběh psa

• USA Hachiko: A Dog's Story (více)

inachisio

Nepamatuji si, že bych kdy takhle brečela u jiného filmu. Moc se mi líbí příběh i zpracování a dílo řadím mezi ty úplně nejdojemnější filmy současnosti. ()

peetrejr

Veľmi ale že veľmi pekný a emotívny zážitok. Tento film som pozeral ako malý a moc som tomu nerozumel:) No ale teraz keď som už trocha starší tak zíram. Najviac ma fascinovalo že je to podľa skutočného príbehu. Jednoducho pekný milý film. Keď Vám na konci vyjde slza (možno viac) máte srdce a ak nie tak ho proste nemáte. ()

gumbo

Vtahující pohodová atmosféra. Ikdyž celý film čekáte na zvrat, tak když nakonec přijde, dostane Vás. 75% ()

FilmWave

Hachika moc nelze hodnotit jako klasický film. Nemá v podstatě žádný příběh, je to spíš krásné zachycení úžasné emoce "mít psa". Každý, kdo měl nebo má psa nebo jiné domácí zvíře, bude u filmu ronit slzy dojetí a film si zamiluje. Ostatní o něm řeknou, že je to stupidní kýč. Já patřím do první skupiny :-) ()

Rokle

Rozumím tomu, že mnoho diváků bude v závěru šahat po kapesníku a slzy potečou proudem. Asi nemám ten potřebný psí/člověčí cit pro tento druh filmů. Standardní (dojemný) příběh mezi zvířetem a člověkem, který, ač je na základě skutečné události, mě ničím nestrhnul. ()

agassi68

Hodnotiť na základe dojatia nad psou vernosťou je chyba. To by takmer všetci dali maximum. Pravdou je, že po príbehovej či hereckej stránke je to priemer. Zaujala ma kamera berúca Hačika pod stromom, na ktorom rýchlo prebiehali ročné obdobia a Tagawa s fejsom zabijaka v kladnej roli. A samozrejme záver s manželkou profesora, kde neslzili azda len sodomiti.. ()

Ukubumbahoo

Další vynikající "psí" příběh. Doufám, že se mi jednou dostane do ruky i originál a ne pouze remake, ale i tak, tento remake dělá dobré jméno svému klasickému japonskému bratříčkovi. ()

Wolvie

Ok,daalší sentimentální kýč o zvířatech,který se snaží vytáhnout z diváků nějakou tu slzičku.Nemám proti němu vůbec nic,ale takové filmy mi nic moc neříkají.Takže neurážející tři.A Lassi,ty máš na víc chlapče! ()

BOURQUE

Dojemný príbeh, dojemné herecké výkony, dojemná hudba a ruka režiséra. Potrebujeme ešte niečo? Áno. Psa s menom Hachi. Keby aj dnešní ľudia - muž a žena, ktorí tvoria jeden pár – mali tak silnú väzbu, ako Hachi a P. Wilson (R. Gere), tak potom by ten svet vypadal úplne, ale úplne inak. Osobné hodnotenie: 96% (*****) ()

Dejnasp

Úžasný filmový zážitek. Opravdu tento příběh byl nádherně spracovaný. Tady se opět potvrdilo, že pes je nejlepší přítel člověka a v tomto filmu dvojnásob. Ten konec byl opravdu nezapomenutelný, až mě k slzám dojímal. A ta klavírní hudba...no prostě nádhera! Brilantní!!! ()

kacirek_

Pozor připravit kapesníky a jedem. Krásný příběh o pejsánkovi a jeho páníčkovi, Hačiko byl krásnej bafan, ale ani pan Gere nezůstal pozadu. Prostě, kdo má rád psy, tak doporučuji, pro ostatní to bude asi jen ztráta času. Jojo, kéž by takhle věrní byli i chlapi :-). ()

rekkky

Vztah mezi Parkerem Wilsonem (Richard Gere) a jeho čtyřnohým miláčkem Hačikem podle skutečného příběhu vyobrazuje neskutečnou oddanost, která nekončí dokonce ani po náhlé smrti Parkera. Legenda o neutuchající lásce s notnou dávkou neobyčejnosti. ()

Fridecka

Jeden z filmů, ve kterých nejde ani tolik o hraní jako sílu příběhu. Zde sílu příběhu, který se skutečně stal. Řekla bych, že by mohl být kultovní pro všechny pejskomily, mezi něž se počítám. Spolehlivě vhání slzičky do očí, ať už kvůli psí věrnosti nebo kvůli úmrtí milovaného muže. Skrze lásku a věrnost psa se může milující žena znovu přiblížit k mrtvému manželovi. ()

marshaall

Z povodne mienenej lightovej dramy na popoludnie, sa vyklula jedna z najlepsich, co som kedy videl. Ani ten najromantickejsi, zo vsetkych romantickych filmov neukaze tak CISTU lasku ako Haciko. Pretoze to co on predviedol, by ziaden clovek nedokazal spravit. A to ze to tak zufalo a nesmierne vytrvalo vlastne robil cele zbytocne, to je na tom to najsmutnejsie. ()

danek22

Silnější než ta nejkvalitnější arabská káva. A budete u toho bulet jako byste krájeli tu nejštiplavější cibuli. ()

RedDuck

No jo, je pěkné že film o této události byl důstojným způsobem natočen, doufám že to zase trochu sníží počet lidí co zvířata týrají a neváží si jich. No třeba Japonců, co to první natočili ale rádi stahují nebo vaří zvířata za živa, ubíjejí velryby a delfiny a vůbec mají ke zvířecím pravům jen o něco menší rezervy než Číňani. Hodí se to jako dárek pro ty něžnější děti, ženy či jejich prarodiče. Mně to přišlo jako další tuctový dojemný snímek bez nějakých třeskutých předností. ()

lasonic

93 minut znicujucich emocii. To sa neda popisat... To treba vidiet. Upozornujem, ze je to velmi, ale velmi smutny pribeh. ()