Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Kryton

Dr.Hrůzný, Kapitán Kladivo, Vlhkoun....Zlý kůň a hlavně Evil Leage Of Evil (v originale to zní líp). Jako sledovat béčkovou parodii na superhrdiny. K tomu písně alá pomáda (Oh Sandy :-D) a hlavní role Neil Patrick Harris. Sakra to se povedlo a i já se jednou stanu Superzlým. Budu Superevilmen of evil. Snad mi napíše Zlý kůň a dostanu pozvánku do ELOE. ()

hous.enka

Ta odvaha jít do muzikálu o padouchovi a superhrdinovi je opravdu obdivuhodná. Ale nakonec se to povedlo: obsazení, scénář, humor (zprávy od Bad Horse) a hlavně ta hudební čísla. To bylo něco! Budu si muset sehnat soundtrack. ()

griff

nikdy bych netušila, že si budu pobrukovat s největším zloduchem světa, ale jak se zdá nic není nemožné...jen škoda, že je to tak krátké :( Loundry day, On the Rice a Brand new day teď koluje v mojí mp3 :))) ()

zdepapepa

Tropami k prasknutí nabité trojaktové drama pro ústřední trojúhelník. Prakticky každá věta a scéna obsahují skrytý odkaz na něco jiného, několik mnoho scén, které vám docvaknou nebo si něčeho zvláštního všimnete až na druhém sledování, údajně výtečný obsah DVD, které se snažím marně sehnat (několik superskrytých bonusových scén v průběhu filmu, alternativní zvuková stopa komentář A K TOMU JEŠTĚ alternativní zvuková stopa komentář: muzikál), mnohá symbolika tolik oblíbená Jossu Whedonovi, horribly catchy tunes, neskutečně dojemný příběh s ještě dojemnějším koncem a poslední scénou dávající řadu otázek zvídavému divákovi. Na celkovou stopáž čtyřiceti minut je to velice, velice štědré. A to nepočítám úžasný hlas úžasné Felicii Day (a i Harris a Fillion nezůstávají pozadu). ()

Alqarin

Hravé a originální, praštěné a zábavné. Neil Patrick Harris je jako roztomilý zloduch k sežrání a předvádí vlastně asi svoji nejlepší roli. Písničky chytlavý a vtipný a vůbec je to švanda, která vám ten úsměv na tváři vyčaruje ať už ste z jakýhokoli těsta. ()

phoebess

Tohle šlapalo jako hodinky. Jak Nathan Fillion, tak i Neil Patrick Harris si ze sebe umí dělat srandu... a ještě k tomu umí skvěle zpívat! :) "And these are not the hammer... ... ...The hammer is my penis" :D ()

E..

Já zas musela vidět zas nějakou úplně jinou verzi, jináč si to zas nedovedu vysvětlit. Nevím, jestli to má tak dobré hodnocení doopravdy anebo jen kvůli tomu, že je to Barney. Sorry, ale tohle byla fakt ostuda. ()

katasta

Tohle je prostě naprosto geniální! Smála jsem se od začátku do konce. Má to skvělou myšlenku, parádní písničky s texty, co mají nějaký význam. Takhle nějak by měla vypadat každá správná komedie, žádné zbytečné průtahy a zdlouhavé scény, nic co by tam mělo být navíc, a nic čeho by mělo být méňě, prostě paráda a já jsem nadšená :o)) ()

ivishka

To prostě nejde.. Opět jdu proti většině. Vždycky jsem měla ráda Neila Patricka Harrise a říkala jsem jé tak s tímhle hodnocením bude radost přežít těch 40 minut a dokonce se možná i pobavím.. No nebýt toho zdárného konce(protože jsem čekala naprostý opak)tak si asi vystřelím mozek z hlavy. Kdybych si nedělala přestávky alespoň na deset minut tak by mi explodoval mozek...nejsem naprostý milovník muzikálů(a pokud se mi nějaký líbí musí to být genialita např.jako je Singin´ in the Rain). Bohužel mi tam nesedí vůbec žánr komedie - já se nezasmála ani jednou...třeba jsem opravdu moc náročná, ale noa co?? Já se chci bavit a ne litovat toho, že jsem si něco pustila.//Musím dodat, že je to velmi nepříjemné HSM pro starší generaci. ()

aluna

Tenhle projekt je pro mě jako cigarety - když jsem je okusila poprvé, moc mi nechutnaly a nechápala jsem, co na nich lidi maj, ale stejně jsem si zapálila znovu. Pak se mi zamlouvaly čím dál víc, a já v nich nalézala chutě, který jsem v napoprvé neodhalila, až se z toho stala závislost (až nechutně chytlavý melodie - hlavně My Freeze Ray...). Ale s cigárama to skončilo tak, že jsem měla z překouřenosti tendenci típat je v půlce a dokuřovala jen ze zvyku, než jsem si uvědomila, že by bylo lepší s tím seknout. A do tý poslední fáze se Dr. Horrible , vzhledem k jen 3 krátkým epizodkám, díkybohu nikdy nedostane a tak mi zůstene jen ten fajn šmak. Patřím k těm, kterým 40 milejch minut stačí a nášupem bych si nechtěla kazit chuť...Zvedám ze 3* (napoprvé) na 4*. ()

O.Peta

Škoda, že je to tak krátký. Než jsem se vzpamatoval, tak byl konec. Chtělo by to dát tomu více času, jinak ale velmi dobrý projekt. I písničky mají docela šťávu. ()

Ender66

Ovládnuť svet to nie je med, ani nič iné lízať. Vedel to Ceasar a predsa mu bolo marcové stretnutie senátu osudné, vedel to Šaňo a predsa ho smrť dobehla skôr ako stihol zbudovať 198 Alexandriu. A zistí to aj doktor Horrible. Tým viac, že okrem tradičných opletačiek so superhrdinom, ktorý mu prekazí každý dokonalý plán a popri snahe vstúpiť do profesijnej komory združujúcich všetky najväčšie evil-mindy musí riešiť aj veci lásky. A ako všetci vieme tie sa človeku plnia do bodky iba vo filmoch. V realite je to však vždy trochu inak ako človek plánuje:). ()

Trakat

Líbí se mi potencionální spojení Neila Patricka Harrise a Simona Helberga. Postavy z mých dvou momentálně nejoblíbenějších komediálních seriálu (HIMYM, The Big Bang Theory) spolu na jevišti? To jsem musel vidět a rozhodně jsem nelitoval, i když muzikály osobně nemusím, tak jsem se ani minutu nenudil a Neil Patrick Harris opět dokázal, že umí udělat celý "seriál" v podstatě sám. ()

Freemind

Viděl jsem to ještě předtím, než jsem poznal Harrise (How I Met ...), Helberga (Big Bang Theory) a Felicii Day, takže můžu s klidným svědomím prohlásit, že se tento muzikálek brání i bez známých ksichtů. Nadhled, elegantní humor, a hlavně úžasně zpěvná hudební čísla - nepamatuji si, kdy jsem naposledy viděl muzikál s takto krásně vystavěnými melodiemi. Nevím, zda mám volat po dalších dílech nebo neriskovat a raději si opečovávat tento nezkažený klenot. ()

sonnak

Nesmírně sympatický projekt. Co jiného taky čekat od Whedona? Hold když herci hrají pro radost a né pro peníze, je to znát. Neil zase jednou potvrdil svůj všestranný talent, Fillionův anti-klaďas je vysloveně geniální (the hammer is my penis) a Day je roztomilá a to je hlavní :) Některé songy a scény jsou opravdu výborné a nebýt slabší 3. části, jdu na plné hodnocení. Soundtrack si ho určitě zaslouží. EDIT: Zvyšuju :) ()

BloodyVamp

"I have PHD from horribleness." Joss je génius ! Vynikající komiksový muzikál, udělaný za minimální peníze. Jednou bude mít kultovní status. Velmi dobré obsazení seriálových hvězd současnosti (Harris, Fillion), kteří se evidentně při natáčení bavili. Velmi překvapivé je vlastní muzikálové spektrum- chytlavé písničky, které napsal sám Joss a pěvecké nadání ústřední trojice. Není tu nouze o absurdní děj, pověstné hlášky a na žánr atypický závěr, ze kterého zamrazí. Bavil jsem se od začátku do konce, tohleto je pecka !!! Chci další pokračování ! ()

gogos

Hodně povedená jednohubka. Rychlá, vtipná, akční a napínavá. Skvělé songy a výborně zahrané postavy, především pak mužských rolí... Já jsem se hodně bavil a litoval můžeme snad akorát "krátkosti"... ()