Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Dan9K

Ty jo, takhle zhuštěný děj se jen tak nevidí! Tolik postav z mých oblíbených seriálů jsem viděl snad už jen v kravině podobného typu a sice v Dog's Breakfast, ale tohle je snad ještě lepší. Kéž by všechny muzikály měly tak skvělé vlezlé písně jako tohle a ano, nechtěl jsem, aby to skončilo, spíš bych si představoval na toto téma nějakých 6 velkofilmů o délce dvou a půl hodin....jo něco jako Star Wars třeba. Jo a on je i soundtrack? Konečně budu poslouchat něco, co má smysl :-) ()

Spooner

Neil Patrick Harris a Nathan Fillion v bláznivém muzikálovém úletu Joss Whedona.? Oh yeah! Ono to totiž vážně funguje. Songy jsou až nebezpečně chytlavý, příběh je jeden velkej úlet a Harris je (zase) legendary. Hodně dobrá muzikálová jednohubka, které by klidně i slušel větší rozpočet a více dílů. Tohle byla totiž fakt sranda. ()

JohnnyD

Whedon vie vynikajúco narábať s minimom rozpočtu. Bohužiaľ horšie je to so scenárom, ktorý hlavne v prvej polovici nevie nakopnúť príbeh správnym smerom. Piesne sú vynikajúco napísané, ale majú strašnú produkciu. Nehodia sa tam gitary ani rockové bicie, chýba v nich miesto pre orchester a dychy. Dosť sklamanie, ale záver stojí za to a prináša to, (aj) pre čo sme milovali Buffy a Firefly - emócie! ()

Stegr

90% - Tento film/seriál splnil má vysoká očekávání. Byl vynikající. Nejen herci, ujetý příběh, ale i hudba! Vzhledem k mé, řekněme, antipatii k muzikálům, jsem rád, že jsem konečně zhlédl jeden, který mě vysloveně bavil... ()

HAL

Velice zábavné, v základu sice jen obyčejná standartní romantická komedie s velmi předvídatelným dějem, ale obalená docela originálním prostředím a povoláním hlavních postav, které si docela hezkým způsobem střílí ze superhrdinských komiksů a vyžívá jejich klasická klišé "trochu" odlišným způsobem. A Fillion v roli Kapitána Kladiva prostě ruluje. 8/10 ()

Aidan

Profesionálně amatérský, chytře zábavný, sebeironický superpadoušský muzikál(ek), jehož zábavnost je přímo úměrná divákově obeznámenosti s americkou popkulturou. ()

DJ Obelix

I přes místní hodnocení jsem nečekal, že bych mohl být tak nadšen. NPH je neuvěřitelný herec, který navíc i výborně zpívá. Navíc hraje úžasnou postavu i parťáka (Simon Helberg z Big Bang Theory - takhle se spojují dva nej sitcomy dohromady) a texty jsou tak promyšlené a zábavné, že ani minutku jsem nepomyslel nad jiným hodnocením... - EDIT: Zde jsou ke stažení moje titulky, kde jsem se snažil písničky zrýmovat i do češtiny. Snad se budou líbit - http://www.zippyshare.com/v/99514173/file.html ()

Ellesime

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Jestli to mělo být vtipné, tak opravdu nebylo. Ani jedinkrát jsem se nezasmála. I když to mělo jen 40 minut, tak jsem se pořád dívala na čas, kdy už to skončí. Jedna hvězda za písničky, druhá za Harrise. ()

HoneyBunny

Wow, nečekala jsem, že by někdo do 40 minut dokázal vtěstnat tolik emocí a nápadů. Whedon na tak malém poli vytvořil unikátní svět, který by unesl delší stopáž. Neil Patrick Harris tu představuje roztomilé komiksové "zlo", kterému musíte fandit, jeho dívka snů zase naivní "dobro" a spolu vytvářejí krásný kontrast a přitom se vlastně doplňují. A pak tu máme narcise Captaina Hammera, kterému Nathan Fillion dodává správnou dávku charismatu i slizkosti. A hlavně se tu zpívá ve stylu starých muzikálů a zvlášť z Harrisova podání tryskají emoce. V závěru jsem čekala spíš rozjuchaný happy end, ale osudová tragédie a zrod superpadoucha taky nejsou špatné. Prosím, prosím, ať vznikne pokračování. ()

iamek

Předem se omlouvám za své emoce. Sakra tohle je, ale pecka ! Neil Patrick Harris je fantastický, úchvatný, k sežrání, nejlepší ! Jeho hlas mě vždycky odrovná. Bombasticky natočený miniseriál s tímhle géniem. Dr. Horrible's Sing-Along Blog je úlet jak se patří. Chci víc ! Chci pokračování ! Chci slyšet Harrise zpívat a hrát ! Legendary ! ()

klerik

Prekvapivo dobré pesničky. V podstate podobné ako ONCE - rovnako romantické a vyhýbajúce sa klišé. Fajn stopáž pomohla vytvoriť kult. Whedon vedel, čo robí - určite aj vďaka tmuto dostal réžiu AVENGEROV :-). Originálne (MEGAMOZOG sa určite inšpiroval tu)... ()

Jirka_Šč

"Nemohu uvěřit svým očím." Parodický muzikál. Vtípky v první polovině výborné, nápad dostatečně trhlý, dvě písně vynikající a dal bych 4*, kdyby to bylo dotaženější a kvalitativně vyváženější. ()

Yardak

Neil Patrick Harris si pěkně užil postavu Dr. Horrible. Miniseriál o zamilovaném zloduchovi a netradičním nafoukaném hrdinovi - Kapitán Kladivo. Pěvecká čísla nebyla vůbec špatná. Ukázka toho, že i bez velkého rozpočtu se dá dobře točit :-). ()

VenDulin85

Po dnešním dni jsem potřebovala pecku, něco, co mi vymaže HDD a zároveň nakopne do dalších dní. A doktor Horrible byl přesně taková pecka, kde fandíte "zloduchovi", držíte mu pěsti, aby si naklonil srdce své vyvolené a aby byl přijat do Zlé ligy zlých... Jo, je tam dvakrát slovo zlý, pokud nechápete, pusťte si to, obrázek si uděláte okamžitě. ()

Stanislaus

Seriál se zvolna (a to dost hrozně) rozebíhal do excelentně provedeného závěru. Dost silným a nosným pilířem tohoto filmu jsou zajímavé texty písní a jejich zvárnění, zejména N. P. Harrisem. Ze začátku jsem chtěl dát nanejvýš 3*, ale jak říkám ... konec to spravil. ()