James Brennan (Jesse Eisenberg), který právě absolvoval vysokou školu, se těší se na vytoužené prázdniny. Rád by projel Evropu, ochutnal německé pivo, navštívil světově proslulá muzea a oslnil nějakou krásnou dívku, nejlépe typickou Francouzku. Jenže se píše rok 1987 a v Americe právě probíhá ekonomická recese. Potřebné finance se na poslední chvíli v rodinném rozpočtu nenajdou, a tak Jamesovi nezbývá než vzít podřadnou brigádu v zábavním parku. Stokrát omleté disco spolu s vůní cukrové vaty, netrpělivými rodiči a uřvanými dětmi - nic horšího snad už Jamese potkat nemohlo. I tady však návštěvníci prožívají skryté příběhy, díky nimž je tohle zaměstnání snesitelnější. A když s vámi pracuje chytrá a hezká Em (Kristen Stewartová), může se i z pekla stát nebe na zemi. Vtipná americká komedie od tvůrců filmu Superbad, v čele s režisérem Gregem Mottolou, je plná sympatických postav a hudby osmdesátých let. (oficiální text distributora)

zdenotvor

Čakal som niečo úplne iné, no chvala bohu nakoniec sa z toho vyvinul prirodzený, ničím nenásilný film bez zbytočného humoru navyše, so sypatickým obsadením. Príjemne sa na to pozeralo. ()

Nach

Tvůrci Superbad ukázali svou odvrácenou tvář. Natočili komedii, která není humorná. Tedy pokud jako já za humor nepovažujete zvracející mladistvé kouřící trávu a stále dokola řešící milostné problémy. Ukecanost zde je skutečně až otravná. Přímá řeč zde nijak příběh nerozvíjí, spíše ho ubíjí. Scénář je až trestuhodně tupý. Herecké výkony hlavních hrdinů nevýrazné a hudba také nic moc. Pochvalu si zaslouží snad jen Ryan Reynolds, který své scény zvládá úchvatně, bohužel to však celé rozhodně nemohl utáhnout sám. A vlastně díky němu dávám Zábavnému parku jednu hvězdičku. ()

dezorz

i've been told that you've been bold / with Harry, Mark and Rupert / Monday, Tuesday, Wednesday Thursday / with Harry, Mark and Rupert. ()

bourec

Vůbec ne dobrá,a už vůbec ne vtipná rádobykomedie,spíš taková romantika.Superbadu to nesahá ani po kotníky.20%. ()

lakikaki

Pustil som si komédiu a vypínal som drámu. Veľmi, veľmi fajn film s veľmi fajn atmosférou, veľmi fajn soundtrackom, s veľmi fajn hercami a (v tom najlepšom slova zmysle) veľmi maniakálnym Billom Haderom. Som veľmi spokojný, ale komédia to teda nie je ani náhodou. [82%] ()

Fallen_One

Tyhle filmy mají tendence vždycky končit dobře, ale i přesto se na ně vyplatí koukat a klidně bych to udělal znovu, právě u tohoto případu a to nejen kvůli Kristen. Herecky moc dobré, upřímné, přirozené... ()

Wormboy

Dalsia z radu priemernych romantickych komedii, na ktoru si o tyzden poriadne ani nespomeniem. A veruze ani velmi nespominam...nejaky zabavny park tam bol sa mi zda...heh. 2,5/5* ()

J0hny5

Příjemný, romantický, zábavný snímek ze života. Nejde o žádnou hloupou komedii, spíš o realistický příběh z dospívání a vše co k tomu patří. 75% ()

Andre3000

Pár dobrý scének, ale jinak čisté komediální béčko. Jeden z mála filmů, kdy Kristen Stewart nebyla nijak výrazná. ()

Juto

Výsledkom je ostrý, bystrý a očarujúci film.Je to nežná intímna romanca obklopená skvelým humorom. 9/10 ()

c.tucker

Příjemná romance plná alkoholu, alkoholu za volantem i pod volantem, měkých drog, měkých drog v pečivu a nevím čeho ještě. Je to plné vážných rozprav a o všímání drobných nijancí a rozdílností mezi určitými stupni inteligence jednotlivých postav. Opravdu zbožňuji Kristen Stewart, která je vždy taková nijaká, ale i přes to uchvacující jako vždy, nechápu to. ()

Ice123

Normálně béčkový komedie mám hodně rád (viz. fired up, sex drive) ale tohle je vážně hodně slabý... je to téměř bez pointy, vtipných scén a jakýchkoliv hereckých výkonů.... Veliké sklamání pro mě... ()

bartias

Teenagerovská retro komedie z letní brigády v trapném zábavním parku je překvapivě šedá a nevýrazná. Sympatický Ryan Raynolds sbírá body ve vedlejší roli, ale děj se točí hlavně kolem (rádoby)romance hlavních postav. Na Kristen Stewart se ještě dá dívat, na na Jesseho Eisenberga už spíš ne. ()

misulka03

Nedokážu vysvětlit proč, ale prostě mě tento film nějak nezaujal. Nebyl špatný, ale ani vyjímečný, čekala jsem od něho mnohem víc a to je asi můj zásadní problém. Jediné, co mojí pozornost upoutalo byla Kirsten, která podala krásný výkon, ale to je bohužel vše. ()

tom88

Pre mňa pomalé, ale celkom milé pozeranie, ktoré si asi už nezopakujem. Nie, že by som sa nudil, ale jemne chýbala soľ a masť. Dej je lepšou stránkou filmu a herci taktiež. Bill Hader, ma pobavil najviac. Boom okolo Kristen Stewart ma zatial obchádza a Reynoldsa moc nemusím. Nezahrali však vôbec zle. Filmu chýba hlavne silnejší drajv a viacej vtipu, keď už je to z hlavnej časti komédia. 64% ()

Radiq

Sťuart hraje stejně jak v té sáze o ťoch vampíroch, alkorát víc hulí a šuká. Eisenberg je zas podobně hrající jak v Zombielandu, ale to je asi taky důvod, proč hraje ve filmu, kterej končí na ...land. Akorát doufám, že umí hrát aji nějak jinak, protože jinak je celkem dobrej. Jsou tam dobrý postavičky, který se někdy chovaj fakt uplně ujetě, ale spíš je to taková suchá ujetina. Jak kdyby jste ujeli na suchým koňským hovnu, což právě asi moc nejde. Ale jsou to ty vtipný detaily, který vás místama pobavěj. 80. léta z toho dejchnou jenom někdy - ta pravá atmoška mi tam trochu chybí. Překvapivě se tam odehrává klasická láska v etapách poznání, zamilování, chození, rozchodu, udobření a hádejte jak to skončí. A překvapivě to není totální hovnosračkovitá kašička, ale poměrně zábavnej kousek. Aspoň se tam nesnaží být za každou cenu nechutní vtipem. ()