Bývalý šampión ťažkej váhy v boxe Cleon "Slammin'" Salmon (Duncan) a terajší majiteľ reštaurácie v Miami vymyslí súťaž pre svojich čašníkov, aby zistil, ktorý z nich dokáže za jednu noc zarobiť čo najviac peňazí.
Víťaz môže získať až 10,000 dolárov, kým porazený bude musieť zniesť nakladačku od samotného šéfa, Cleona. (Ba-nny)

DavidS.

Příjemná komediální jednohubka, která vychází z přímočaré premisy bez nějakých zbytečných vedlejších linek a komplikovaností - jedna restaurace, jedna směna, jeden večer, jeden dluh a jedna soutěž...Sice se v tomto podniku nebudete přímo řezat smíchy, ale úsměv budete mít na tváři celou dobu...A převážně seriálové herecké obsazení tu vůbec nedělá ostudu a působí velmi kompaktně... ()

Hanys_

Parádní bláznivá oddychovka, která mi tady už dlouho chyběla..Osvědčené prostředí z "Waiting..", stejně šílení číšníci i hosté, jednoduchá zápletka - z toho všeho tvůrci vyždímali zase víceméně maximum, tzn. slušných 75%. Rozhodně tuhle partičku budu chtít ještě párkrát vidět... ()

Zero_Signal

No neviem, Broken Lizard mám rád a tak som sa vybral pozrieť tento počin. Vedel som, že ich magnum opus Super Troopers to určite neprekoná, ale taký slabý počin som tiež veru nečakal. Hviezdička pre Michaela Clarka Duncana (WHATEVER, MOTHERFUCKER!!!!) a druhá pre fakt, že je to Broken Lizard. Ďalší počin chcem viac hodný názvu Broken Lizard ! ()

Phorbo

Skvělý... trošku kopíračka waitingu... sice to neni v kuchyni ale přímo v restauraci... ale skvělý ... to mi nemuze nikdo odepřít :D ()

Milky.

Broken Lizard jsou jistota. Parádní styl humoru a uvolněný styl vyprávění, kde člověku nikdo nenutí pozadí nějakou násilnou vysvětlovačkou, ale všechno příjemně vyplyne v průběhu filmu, jsou dvě věci, které na nich miluju. Užil jsem si to skvěle, nemůžu hodnotit jinak. Akorát snad ten Chandrasekhar mi tam tentokrát moc neseděl, ale i tak bavil. ()

KOZEL84

3 a půl.Méně nechutné Waiting... a totální pohodovka s božím Duncanem(''I hope you like hospital food'';).Tak jak s ním sem se už dlouho nezasmál.A taky Cobie,která mě sem přivedla.A pal to čert-čtyři ()

jamesjimbo

po pomalém, nudném a trapném startu přichází v polovině zlom a celá komedie dostane na zábavnosti a vtipnosti, škoda, že tomu tak není po celý film. ()

kersten

Absolútna neohrabaná kravina. Je síce pravda že sem tam som sa z chuti nasmiala, ale to je všetko. Stále to bol len trápny detský 100 krát videný humor. ()

dessa

Příjemná komedie, která by se ale klidně mohla zdramatizovat na prknech, která znamenají svět. Dvě hlášky mě fakt pobavily: CObie Smulders: "Rich, that was legendary..." a taky ta hláška s xeroxem (M. C. Duncan).... :-) ()

Boris.

Celkem pěknej film o skupině číšníků, který se snaží vydělat co nejvíc peněz a dělaj si naschvály. A Duncan je tam docela děsivej - asi bych se ho taky bál - když zařve, tak má prostě respekt, že ho poslouchaj i hosti. ()

zaso162

Škoda, že všetká sranda sa začala aj skončila niekde v polovici. Seriálové obsadenie malo jednoznačne na viac ako na pár suchých fráz a situácií. Nevyužitý potenciál robí z tohto snímku ďalšiu komédiu, ktorá si nezaslúži byť ovešaná týmto žánrovým titulom. ()

vieriX

Čoveče to bylo dobré, zajímavý pohled na luxusní rybí restauraci. Každý s číšníků je naprosto jiný a svým způsobem v soutěží o 10 tisíc fandíte úplně všem. Jo a majitel je fakt psycho. Pro mě rozhodně překvapení. ()

jafuska

tento film je typicky komediální, ale s hraničí to až s trapností, černoch mě neskonale štval, bylo to celý ujetý, ani druá půlka to ničím nevytáhla, baych mohla ohodnotiti lépe, pro peníze ale asi udělá člověk všechno, nebo snad ne? na tento film doufám rychle zapomenu. ()

Adrii

Původně jsem film chtěla vidět kvůli Cobie Smulders, ale po přečtení komentářů tady, jsem si řekla, že to bude super zábava a že se na něj musim podívat.. Ale asi jsem četla blbé komentáře, nebo od filmu prostě moc čekala.. Je pravda, že jsem se párkrát upřímně zasmála a to dost, ale na druhou stranu, mám-li film hodnotit celkově, tak kvůli pár opravdu vtipným scénkám si vyšší hodnocení nazaslouží.. Některé scény byly prostě trapné, jiné zase chudé a ubohé.. Celkově pro mě podprůměrná zábava... ()

PenelopaW

Nechápu nízká hodnocení a hanlivé komentáře tady. Viděla jsem mnohem horší a mnohem líp hodnocené filmy. Broken Lizard se tady ještě drželi hodně zpátky. I když nechybí obligátní záležitosti, které musí mít snad každá béčková (céčková) americká komedie, tj. zvracení či vyměšování, tady to bylo velice decentní oproti jiným filmům, které jsou určeny už pro teenagery. A kupodivu, zcela chyběl sex, který jinak taky musí v každém americkém béčku (céčku) být, ideálně ve spojení právě s výše uvedeným. Po Super Troopers 2, které byly fakt omyl, jsem si tímhle opravdu spravila chuť a dokážu si o téhle partičce číšníků a jejich pošahaném šéfovi, majiteli restaurace představit i sitcom. Konec sice vyšuměl lehce do ztracena, děj mohl mít větší spád, a scénu s upadlým pramínkem vlasů považuji za hodně zbytečnou, jinak jsem se ale velice slušně bavila a na Steva Lemmeho se tu koukalo moc hezky. Lechtací kámošku bych mu dělala dobrovolně (pokud by si nenechal nainstalovat zpátky raťafák). ()