Výběr videoklipů "Krále popu", které se vyšplhaly na 1. místo v žebříčcích hitparád.

Seznam videoklipů: 1. Don't stop 'til you get enough
11. Black or white
12. You are not alone
13. Earth song
14. Blood on the dance floor
15. You rock my world (JohnnyB)

cinemag

Písně, které se vyšvihly na první místo americké hitparády. Kdyby byly songy nezkráceny, dal bych plné hodnocení. Holt Short Films ořezané. Doporučuji jiné kolekce např.: History nebo Vision. Kde jsou písně v úplné nezkrácené podobě. Tohle je spíš pro méně náročné. 80% ()

Charlizee

Neznám lepší taneční choreografie a neznám lepší videoklipy (v popmusic) než ty od MJ. Tohle ale není dvd nejlepších MJ klipů, ale kompilace singlů, které obsadily první příčku v hitparádách. K poslechu super, k podívání toho má MJ na svém kontě mnohem víc zajímavějšího (Remember the time, Scream, Jam, In the closet)... Všechno všecičko bych s ohledem na záměr tohoto počinu tvůrcům odpustila, ale to, že Smooth Criminal a hlavně skvělý klip k Bad (který vznikl pod taktovkou Martina Scorseseho) není na dvd ve full verzi, to teda ne... Thriller, Black or white i You rock my world podobný osud naštěstí nepotkal, ty si můžeme vychutnat v nezkrácené podobě, předchozí 2 jmenované nám nezbývá než dohledat na YouTube. ()

GrooveJump

Při svém nedávném pobytu v itálii, běželo na místní kabelovce - Deluxe music (klipový kanál, který vřele doporučuju) několikrát po sobě kolečko majklovejch "neokleštěnejchů" klipů, které kopírují playlist tohoto souhrnu. I když sem jich 70 procent znal, tak sem si stejně připadal hloupě, že zbylých 30 mi musela připomenout až zombíkova smrt. Já vím, že se řiká: Král je mrtvý, at žije král, ale na dalšího si budeme muset hodně dlouho počkat, zda-li se vůbec dočkáme (což je daleko pravděpodobnější). ()

ghatos

Kvalitní přehled, kde je to nejdůležitější, aby to bylo na 5 *, tak by tam muselo být i něco navíc a to není. Nejlepší komentář: J*A*S*M :) . ()

korndaddy

Ale jo. Byl to král. Sice to není můj šálek kafe, ale jedno se musí uznat. Nikdo dneska nedokáže to co on. Prostě borec RIP ()

Paity

Ať žije král POPU. I když už není mezi námi, je jasné, že hudbě dal to, co málo kdo. A stejně jako jeho písně neuvěřitelně obohatil hudební žánr. ()

jprmusic

Není pochyb o tom, že Michael Jackson byl tak trochu úchyl a tak trochu mimo. Nicméně to nebrání konstatování, že v oboru zvaném videoklip byl a stále je absolutní jednička. Thriller, Bad a nebo koncertní Dirty Diana se budou překonávat jen těžko. ()

ali-n

Tak kvôli tomuto dieťaťu veľkosti menšieho chlapa som kedysi začal tancovať. YOU ROCK MY WORLD, Michael!!! Vďaka! Hitov by bolo na pár DVD-čok. Pre mňa jednoznačne tie najgeniálnejšie klipy, aké vyšli na svetlo sveta. Nehorázne dobrý tanečník, showman a spevák. R.I.P. MJ ()