• LadyPupu
  ***

  Třídílná inscenace, kterou neznám, to je výzva. Hodnocení nic moc, vypadá to, že to bude blbost. Jenže jak se říká, nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko, že. Takže brod nebrod, kalhoty stáhnout a hlavně se toho nebát. První díl vypráví o manželském páru (Janžurová - Nárožný), jejichž sexuální život se rovná nule. A tak se to řeší, což je na 86. rok překvapivé. Teda pro mě. Druhý díl (nejlepší) je věnován doktorce (Veškrnová) s manželem blbem (Postránecký), kteří sice sexuální problémy nemají, ale mají zase jiný osobní peklíčka. No a máme tu třetí díl. V tom jde o nemožnýho Pepu (Dvořák), kterej není schopnej sbalit ženskou, až potká Růžu (Medvecká)... Kdyby se z těch tří dílů udělal jeden, tak by to nemuselo být vůbec špatný. Obsazení výborný (i ve vedlejších rolích), jen ten scénář je na nic. Každopádně skalním fanouškům české kinematografie 70. - 80. let by se to mohlo líbit (po láhvi vína ;-))(25.1.2016)

 • Kri-kri
  **

  V prvním dílu nejvíc pobaví Zázvorková "Co tu dělá ta nahá čůza?" No jo, Naha, japonský město na čtyři!" U dvojice Janžurová - Nárožný se občas taky dalo lecčemu zasmát. Druhý díl považuji za nejhorší. Hodinu sledovat hradní hvízdající strašidlo v nevěrohodné roli venkovské doktorky, jak koketuje s chlapama, to je utrpění. No a co ke třetímu dílu s Dvořákem v hlavní roli? Není to nejhorší, ale ta prapodivná ženská se jménem značky psacího stroje, co ji hrála Bydžovská mi neskutečně lezla na nervy. Celou dobu se jen chlámala a chrochtala jak naládovaná perníkem (nikoliv pardubickým), nemluvě o jejím výzoru ve stylu květinových dětí. Druhá polovina dílu s Medveckou jakožto nastávající ženou na inzerát mi dokonce i na tehdejší morálně nezkaženou dobu přišla značně nereálná. 40%(8.8.2017)

 • vitekpe
  **

  Dve hvezdy jen ze soucitu s kvalitnim hereckym obsazenim. Stella a spol. ukazuje krasne, ze neni malych roli... Jinak je tento miniserial natocen mimoradne nudne a plytce. Musel jsem se zaprit a soustredit se ze vsech sil, abych ty dily vubec dosledoval do konce. A to maji jen necelou hodinu...tohle se nepodarilo, a vina je dle meho jednoznacne na strane scenare, a prilisne stopaze. Mozna kdyby se to zhustilo do jednoho hodinoveho dilu...nevim. 2-(21.10.2014)

 • argenson
  **

  Když máte k dispozici nudnej scénář, tak ani dobří herci to nezachrání. Ti navíc předvádějí stereotypy, na jaké jsme u nich tehdy byli zvyklí (zvlášť markantní je to ve třetí části u dvojice Josef Dvořák - Zuzana Bydžovská). Tyhle tři příběhy z rádobydělnické kolonie, kde výchozí prostředí nemá prakticky žádnej význam, mě nezaujaly.(15.10.2012)

 • Kovaja
  ****

  V prvním díle můžeme vidět záletnou a v manželství nespokojenou I.Janžurovou,ve druhém krásnou paní doktorku D.Veškrnovou která hledá chlapa a je tak trošku potvůrka,no a ve třetím J.Dvořák jakožto životem zkoušený ženou nepolíbený muž.Na něhož se přece jenom štestíčko usměje:-)))Hezký,koukatelný seriál z doby soudruha.(1.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace