Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

Necrophobic

Tak žádný veledílo to není,ale takovou kritiku si to nezaslouží .Bylo tam pár fakt dobrých scén a vtipů . Proto lehce nadhodnotím. :-) ()

Lucinka591

Dakedy v minulosti mal Andy Kraus dobré nápady na sitkomy a zábavné programy. Avšam ako sa oddelil od Marcina to ide dole vodou. Kutil s.r.o. - nič zaujímavé, aj keď musím uznať niekedy sa zasmejem, ale niekedy sa mi chce plakať nad trápnym maďarským humorom. ()

Kemkacek odpad!

Tohle je největší blbost všech dob....V Susedoch jsem měla Krausa hooodně ráda ale tímhle je jednoduše na*ral ! Si myslí že si tam přetáhne Rákovou a Tlučkovou a může dělat nový Susedia ? Ne nemůže ! Měla jsem pocit že kdyby vznikla 3.série že by tam Kraus přetáhl i Sládečkovou....Ale prostě pokračování Susedov bez Marcina...To fakt nejde ! Twl kdyby se Kraus a Marcin dohádal třeba se Tlučkovou a do Kutyila dal celou sestavu kromě ní tak bych to brala ale toto fakt nééé. Ale chápu jak někdo dá ***** ten kdo to dá asi neznal Susedia....jinak by pochopil že toto je toální pí*ovina ()

michael.film

Trápne. Pokusov o napodobenie Susedov tu už bolo veľa, ale toto je jedno (ak nie najhoršie) z najhorších. Pardón, ale z tohto mi je na vracanie. ()

SONNY07

Mně se to líbí a musím se tohoto sitcomu zastat. Viki Ráková je kočka, pan Potměšil tomu dává trochu serióznosti a u všech dílů jsem se zasmál, co víc si přát ? ()

DrobecekCZ

Rozhodně to není tak hrozné, jak některé komentáře vyprávějí. V každém díle se najde hned několik momentů, kdy se člověk hodně nasměje a o tom to přece je. Za mě 3 hvězdy!! ()

mafianis

Ovela slabšie ako Susedia...vlastne by som to zo Susedmi ani neporovnával..Kutyl je uplne o niečom inom- iná rodina len madarské hlášky zostali...zmenili sa mená predstavitelou...vlastne 1 séria nepriniesla nič extra, zlepšenie prišlo v 2 a 3 sérii, škoda že 4 seria sa vyrábať ani nezačala a ani o tom Andy Krauzs neuvažoval a zrejme už ani uvažovať nebude ()

mikla

Kutyl v rámci humoru nepriniesol nič nové...dá sa povedať že je to pokračovanie Susedov a klasického madarského humoru...Od druhej série sa serial zdvihol na kolená prichodom Zuzany Tlučkovej a Palka Topolského...a tak isto serialu padol aj odchod nevyrázneho Petra šimona či Branislava Bystrianskkeho, ktorému asi navždy prischne rola Imra s Paneláku, ktorý je tiež pod aktovkou Andyho Krauzsa ()

Dudros odpad!

trápna blbosť, na ktorej sa smejú možno tak samotní herci a režiséri. Retardovaný Kraus, ktorý si myslí aký je velice vtipný keď hovorí s maďarským prízvukom, znelka prebratá z A je to. Proste trápnosť a demencia v plnom prúde ()

PinkButterfl

Neviem, prečo má Kutyil také zlé hodnotenie. Mne osobne sa seriál páčil a na veľa scénkach som sa dobre pobavila . Netvrdím, že je to vrchol zábavy, ale mne osobne sa viac páčil ako Susedia. ()

turomc odpad!

Kutyil s.r.o. Andy Kraus sa rozhodol veľmi nešťastne kopírovať americký seriál Majster Tim a nadviazať tak na Susedov, čo bol ,narozdiel od tohto zúfalého pokusu, celkom vydarený sitcom a to hlavne vďaka Petrovi Marcinovi, čo som si uvedomil až vtedy , keď som si pozrel tento odpad. ()

LucillaK odpad!

Když po nějaké době přepínáte kanály a narazíte na pošetilý slovenský "seriál". Říkám si: "Alespoň 1 hvězdu tomu dám, ale to fakt nejde." ()

710.cz odpad!

Chce to bejt vtipný, ale tohle je fakt smutný. Milí umělci, je mi vás fakt líto, že abyste zaplatili složenky, musíte se plazit takhle při zemi. ()