• Phillippus

Absolútna absencia sebareflexie a svedomia slovenských televízii. Keď už dokázala Markíza natočiť takú primitívnosť ako Susedia, prečo by Jojka nenatočila ešte väčšiu? Humor stavaný na blbej výslovnosti hlavného hrdinu je vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú súložiť so svojim nízkym nacionalistickým protimaďarským egom. Nevhodné pre diváka s IQ vyšším 70 (podľa sledovanosti Susedov je to zhruba 60 percent divákov).(8.9.2008)

• lilina133

Musím sa priznať, že v kuse som nevidela ani jednu časť a myslím, že je to len dobre, lebo by to mojej psychike veľmi nepomohlo...Stačia mi upútavky, úplne...Jediné, čo nechápem je, že ako niečo takéto môže niekto zcela dobrovoľne pozerať bez trvalej ujmy na zdraví...Toto je vrcholné týranie divákov...(20.9.2008)

Dle mého je tento seriál absolutně vynikající.Vtipné dialogy Lajosa a Tünde mě vždy dovedly pobavit už v Susedoch v podání Lászla a Ildikó,tady to funguje úplně stejně.Později navíc přibyla Zuzana Tlučková jako Anabela a další humor plynoucí ze situace,že Lajos ji nazývá každý týden jiným jménem.Potměšil jako kněz taky svou roli zvládá báječně.Tento seriál se skutečně povedl.(17.11.2014)

• MM_Ramone

Tak toto je veru poriadna úbohosť. Andy Kraus zasa rozohráva svoj trapný maďarsko-hlupácky humor. Na mňa to ako tak fungovalo pred niekoľkými rokmi v Uragáne. Mierne ma to začalo nudiť v "Susedoch". Ale tuto ma to už absolutne otrávilo. Ešte musím podotknúť, že herci ktorí sa zišli v tomto sitkome, sú mimoriadne zlí. Ústredná dvojica Kraus, Ráková by bola prijateľná, ale ten ostatok je herecká katastrofa. Tí ľudia musia byť snáď divadelní ochotníci niekde z ústavu pre postihnutých. A český skrachovanec Ladislav Potměšil sa ku nim výborne hodí. *(10.9.2008)

• Fretakata

Odpad - je slabe slovo. Susedia boli obcas zabavni, obcas nic moc, obcas trapni. Ked neslo nic lepsie, mohli v telke bezat ako pozadie pre inu cinnost doma. Kutyil je len a len trapny ! U nas sme zaviedli "fyzikalnu" jednotku trapnosti Kutyil, známkuje sa na skale od 1 do 10. napr. 7 Kutyilov je uz hodne trapna vec. A este - vraj- su tam aj opakovane vtipy, tupo prenesene zo Susedov.(13.7.2009)

• - Lacko (Andy Kraus) oslovil Anabelu (Zuzana Tlučková) jej menom v celom seriáli len párkrát, inak ju označoval rôznymi slovami začínajúcimi sa na písmeno „A": Amélia, Anastázia, Annamária, Análbéla, Aurélia, Anakonda, Akvabela, Antigona, Afrodita, Artmedia, Andromeda, Arizóna, Agrippina, Auróra, Amnézia, Alabama, Ambasáda, Agónia, Artróza, Arabeska, Arytmia, Abeceda, Antónia, Analógia, Amplitúda, Agresia, Anomália, Arašida, Akrobacia, Andalúzia, Avokáda, Amorália, Agronómia, Astronómia. (fugyx)

• - Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)

• - Úvodná znelka je upravená verzia znelky animovaného seriálu A je to! (1976). (PATWIST)