Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

tom88

Ale niee, už nie, už mám dosť našich slávnych postavičiek čo (ne)patria do TV. Zábava, óó aká zábava, až mi je z nej zle. Kopec srandy na silu už mi vadil dávnejšie a tu sa to len znovu potvrdilo. Chcelo by to niečo originálnejšie a otrepaných (pre mňa) nehercov ako sú Kraus alebo Ráková poslať niekde do preč. Je ale pravda, že nenáročný tructový divák sa kráľovsky baví, no mne to absolútne nestačí. 20% ()

lbos

Dle mého je tento seriál absolutně vynikající.Vtipné dialogy Lajosa a Tünde mě vždy dovedly pobavit už v Susedoch v podání Lászla a Ildikó,tady to funguje úplně stejně.Později navíc přibyla Zuzana Tlučková jako Anabela a další humor plynoucí ze situace,že Lajos ji nazývá každý týden jiným jménem.Potměšil jako kněz taky svou roli zvládá báječně.Tento seriál se skutečně povedl. ()

Tolf

Námet od Kutila Tima, zvučka od Pata a Mata, to Krausovi muselo trvať kým to všetko nakradol, teda vymyslel. Ale aj napriek tomu som sa to snažil kukať, no nedá sa, nefunguje to, už to ani nie je vôbec vtipné, iba sa nám snaží silno smiech nanútiť. Má to veľmi ďaleko od Susedov, tam som sa určite dokázal viac pobaviť. ()

TERRORDROME

Prvá séria bola celkom zábavná aj keď to bolo všetko do bodky vykradnuté z majstra Tima. Druhá séria však už nebola o kutilstve ale o susedoch a nálož infantilných gagov získala obludné rozmery. Väčšina humoru spočíva v tom že niekto niečo povie, ten druhý to zas zle pochopí a potom sa to naťahuje ako sopel a herci pri tom púlia oči. Kraus sa aj so svojou kreáciou dementného maďara už môže nechať vypchať a uložiť do múzea SNP. Ráková už taktiež funguje len na baterky ktoré by sa zišli dobiť a na zbytku osadenstva je najzaujímavejšia Tlučkovej parochňa. ()

DonParegio odpad!

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam . ()

• Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)
  • V prvom diely Emesin priateľ nemal na rukách ozajstné tetovania, ale obtiahnute tričko ktore ladilo s farbou pokožky a vytváralo dojem, že tetovania sú prave. (mindkiller)
  • Celá prvá séria bola natočená v rekordne krátkom čase, a to za 19 dní. (Jozef.Payfen)