• Krissty

Ty postavy jsou hloupé, až to bolí! A ta jejich maďarština mi pěkně leze krkem. Ale dá se říct, že se skoro u každého dílu aspoň jednou zasměju nebo aspoň pousměju, takže na odpad to určitě není... Ale Potměšil je fajn, jeho scény sice nedrží seriál nad vodou, ale aspoň je blíž k hladině, než kdyby tam Láďa nebyl.(8.8.2013)

• DonParegio

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam .(10.9.2008)

• BigDeal

Čistý odpad. Kraus pokračuje v svojej postave ako ju začal pri Uragáne a aj scénky sú teda rovnaké (poskladané zo starých vtipov). Tento úžasne starý a nevtipný humor narušuje len v malom množstve postava suseda, ale ten dostal len malý priestor. Najväčší problém je, že na Lacovej relácii sa všetci smiali aj keď sa nesnažil byť vtipný a na skutočnom "Kutyil s.r.o." sa nesmeje nikto aj keď sa o to tvorcovia snažili. Je to hrozná nuda a hlavná dvojka bola pri hádke strašne afektovaná. Kutil Tim po slovensky sa proste nepodaril.(1.9.2008)

Dle mého je tento seriál absolutně vynikající.Vtipné dialogy Lajosa a Tünde mě vždy dovedly pobavit už v Susedoch v podání Lászla a Ildikó,tady to funguje úplně stejně.Později navíc přibyla Zuzana Tlučková jako Anabela a další humor plynoucí ze situace,že Lajos ji nazývá každý týden jiným jménem.Potměšil jako kněz taky svou roli zvládá báječně.Tento seriál se skutečně povedl.(17.11.2014)

• Big Bear

Většina sitcomů má jediný úkol. Zaplácnout díry ve vysílacích časech TV stanic mezi hlavními pořady. Občas se stane, že výborný scénář či sami herci sitcom vyzvednou natolik, že se prodere do lepšího sledovanějšího pásma. To jsou ale spíše vyjímky a ten velký zbytek dělá jen omáčku ve vysílání... Netuším, zda s despektem k tomuto sitcomu přistupovali již sami tvůrci, nebo až herci... Ať tak - či tak, je to opravdové dno zábavy. Trapný, upocený, ulepený provinční humor s nesympatickou hlavní postavou (navíc s šíleným knírkem...)... Tohle se bratrům Slovákům nepovedlo a i když Potměšil není zrovna hercem první kategorie, dost se divím, že se do téhle hrůzy nechal zatáhnout navíc coby postava kněze... - ODPAD(16.4.2014)

• - V prvom diely Emesin priateľ nemal na rukách ozajstné tetovania, ale obtiahnute tričko ktore ladilo s farbou pokožky a vytváralo dojem, že tetovania sú prave. (mindkiller)

• - Červené auto, ktoré má kňaz Petr v garáži na záhrade, je to isté, ktorým jazdí Ivana Švehlová v seriáli Panelák. (matthew.17)

• - Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)