Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

rt12

Silný námět, nezáživně,chvílemi až nudně zpracovaný. Aaron Eckhart mě zde nezaujal a k Jennifer Aniston jako partner vůbec nesedl. ()

MATADOR

Velmi příjemný film, od kterého jsem čekal spíe romantický slaďák, ale nakonec se z toho vyklubalo něco zajímavějšího. Drama, kterému budete sakra věřit a už dlouho se mi nestalo, že by mi záleželo i na vedlejších rolích, které i zde dostávají prostor. Škoda, skoro žádného zakončení. ()

Derek

film ktory nevie ci chce byt romanticko komediou alebo dramou o vyrovnavani sa so smrtou niekoho blizkeho. obe pasaze su viacmenej zastupene rovnakym dielom ale ani jedna z nich prilis nefunguje, jennifer hra svojho typickeho "diblika" a aaron eckhart je sympatak ale brandon camp neprichadza s nicim novym co dostalo film nad priemer... ()

sssssycak

Á, moje oblíbená Jenn. Nebýt ji v hlavní roli, tak přiznávám, se na film pravděpodobně nepodívám. Ale stalo se. A musím říct, že v rámci kategorie, do které film spadá, to nebylo vůbec nejhorší, jen je moje hodnocení trošku ovlivněno faktem, že tu hraje Jennifer Aniston. Takže 2* za film samotný, 1* za Jennifer, celkem lepší průměr. ()

Skip

Romantika zkřížená s dramatem absolutně nefunguje, ale pokud má někdo chuť na pořádnou porci patosu Made in USA, tak tohle je ta pravá volba. Já z toho mám pořádné trnutí v zubech. Ufff!!! ()

Kopik

Pustil jsem si to jako oddychovku, což se také podařilo. Nicméně na mě byl tento film zbytečně dlouze natahovaný, mít klasických 80 minut by mu dle mého slušelo mnohem víc. Sice se zde objevili vcelku zajímavé charaktery, příjemné obsazení a z počátku slušný děj, ale i přesto mi to přišlo chvílemi dost fádní. Pro mě bohužel podprůměr (Viděno: 03.09.2010) ()

lioncel

mně je to hodně blízké, osobně patřím také k těm lidem, kteří takovouhle ztrátu prostě (nikdy) nerozchodí .. někdo blízký a milovaný je najednou pryč .. ač jsem to nezažil s tragickým podtextem, stejně všem těm ztrápeným duším moc dobře rozumím … bonus : Jennifer Aniston je zde opět bez chybičky … ()

M.i.k.e

nevyužitá příležitost.Mojí chybou budiž,že sem čekal další z řady romantických komedií,ale problémem Lásky je fakt,že ani jako srdceryvné drama pořádně nefunguje.Možná,pokud by tvůrci za každou cenu netlačili na pilu ještě by to šlo,takhle byl ovšem citový útok až moc prvoplánový a nucený.Přičemž například u My Sisters Keeper je jasně vidět,že se i z předem jasného dojáku dá udělat silný a dobrý film... ()

Gee.Rocks

Eckhart je roztomilý, Jenn taky, ale nějak to nejde... tohle je snímek, který zapadne v davu průměrných slátanin, které na nás Holywood leje po kýblech. ()

bourec

Drama ,romantika.Průměrnej snímeček,kterej se dá i bez újmy celkem v poho skouknout,ale těch posledních deset minut,zejména ten hromadnej potlesk,to je už trapný.Bez přihlédnutí k tomu konci dám 50%. ()

Kity162 odpad!

Achjo, to byla nuda, už jsem to chtěla dávno vypnout, jen jsem čekala - SPOILER - že třeba někdo umře, nebo že s ním Jennifer nebude, ale bohužel nic takového... ()

pufina

Herecké obsazení nebylo moc výrazné (ovšem Aniston byla dobrá, i když neměla takový prostor) a hlavní děj byl zbytečně zdlouhavý. Ač to byla příjemná oddychovka, je to takový ten typ filmu, kdy stačí jednou vidět a podruhé už byste to známým doporučovali místo prášku na spaní.. ()

laik_60

Klasický americký „doják“ zaslzujúci unavené oči divákom (-čkám) túžiacim po niečom romantickom, čo sami nezažili alebo to bolo už dávno. Príbeh o spisovateľovi (psychológovi) ktorý pschoterapeutickými sedeniami chcel riešiť bolesti duše iných, pričom sám si pomôcť nevedel ... pokiaľ .. nestretol krásnu Jenifer (atkinson). Na filme ma štvalo, že režisér aj scenárista chceli urobiť psychológov pomaly zo všetkých nie len z diváka, ale aj z postáv vo filme, veď uznajte jednoduchá kvetinárka a ... psychológ .. alebo nejaká vdova podávajúca pracovný opasok stavbárovi, či mariňák (svokor), ešte aj papagáj kakadu zohral svoju psychologickú rolu :D. Príbeh samozrejme - ako inak - končí sladko, usmrkano s búrlivým „stendigovejšn“. Napriek priemernému hodnoteniu film si ponechám, a budem ho premietať kamarátkam v dome dôchodcov, a vyprávať o ňom babkám na prechádzke v parku či v cukrárni už teraz vidím tie „visiace pohľady a otvorené ústa s lyžičkou krémešu zastavenou na polceste ako ma nútia vyprávať ďalej tento sladký krásny príbeh o „láske na druhy pohľad“. AJ keď sa domnievam, že taká láska neexistuje, nič nie je také na druhý tretí ... sedemnásty pokus. Každá láska je jednoducho láska iná a jedinečná . To máte ako víno rovnakej odrody, produkt rovnaký ale podstata je vždy iná, a v tom je čaro ročníka a života. Jo a naviac, ten ... ten ... Echart mal vo filme moooc perfišné poltopánky. :) ()

Icefist

Filmů v podobném duchu se najde určitě spousta a o to důležitější bylo, že jsem se nenudil. A bylo to tím, že všechno "již dříve někde viděné", do sebe zapadalo. Jsem rád, že v popisku není zmíněno romantická komedie, protože ačkoliv se párkrát člověk pousmál, tak má jít opravdu hlavně o vážný snímek. A to natočený s lehkostí, že i kdyby tam nehráli dva zástupci mého top 10 (Eckhart + Aniston), kvůli kterým dávám o deset procent víc, tak i přesto bych zůstal u tříhvězdičkového hodnocení. 70 % Oblíbená část- Eckhartovo "já nic, já muzikant" na pohovce při hledání nápisů na zdech ()

misulka03

Přes veškerou kritiku, která si tento film doslova vychutnává mě zaujal. Hodně lidí to odsoudilo, a přestože i já jsem si vědoma, že má velké množství nedostatků, odsoudit tento film nemůžu. Bavila jsem se a tento film má být pro pobavení, takže mu to u mě asi vyšlo :) ()