Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Guzo

Asi bych pro lepší celkové hodnocení potřeboval film rozdělit na dvě poloviny, protože ty se od sebe docela výrazně liší. Zatímco v té první je Deník nymfomanky v podstatě jen o sexu bez příběhu (ten má asi propracovanější i kdejaké porno. Haha), druhá je výrazně lepší a nahých těl začíná být "přiměřeně". Na svlečené hlavní hrdince navíc neni nic moc zajímavého, to už taky v castingu mohli vybrat někoho s o číslo většími vnady :-) Mno ale zpátky k té lepší polovině, v té se začíná konečně něco dít a ačkoli dialogy pořád nejsou zrovna na Oscara, dávají smysl. Pořád v nich ale vidím jeden problém - film je pokud vím podle předlohy, kterou jsem nečetl. Proto zřejmě některé věci v knize jsou vysvětleny a zde jen naznačeny, nevím, jestli je to účel nebo jsem jen já něco nepochopil, ale jako obyčejnému divákovi mi to tak přišlo, což je docela škoda. Jinak zejména hudba zde byla hodně povedená, jak písničky, tak melodie v pozadí. ()

Kosmik 1

Holka jedna pitomá. :-D Nazývat tenhle film dramatem je dosti zcestné. Spíše se jedná o erotický film, možná rovnou softporno. Psát něco o tom, jestli byli "herci" a "herečky" (:-D) nějak sympatičtí je tady totálně zbytečné. Příliš hlubokou pointu taktéž nečekejte (a teď nemyslím žádný dvojsmysl). To co jsem viděl mě sice neuráží, ale ani nevidím důvod dát víc jak dvě hvězdy. Obyčejný erotický film, kterých dávala tv znova po nocích spousty. Čekal jsem nějaký smysl, nějaký větší názor, ale bohužel se tu omílá pořád to samé dokola, znovu a znovu, abychom to náhodou nezapomněli. 35% ()

Koryntos

Tak u tohoto filmu se opravdu musím zastat toho hrozného mužského pokolení. Stejně jako bylo řečeno, žena není kurva, jen proto, že měla hodně chlapů, tak i chlapi, kteří chodí do bordelů určitě dokáží být věrní, když se jim podaří najít tu pravou, třeba jen nemaj zrovna čas hledat, nebo maj zrovna pifku na opačné pohlaví, jako měla hrdinka, to je jako kdybych pronesla jednou kurva na vždy kurva, ale lidi se postupem času mění a vyvíjí někteří k lepšímu no a s jinejma to jde pořád jen z kopce. Nicméně, tenhle film byl tak nějak oploštělý. Téma muži versus ženy, kde ale ženy jsou vždycky ty hrozné chudinky, kterým je ubližováno a muži jsou ti hrozní hajzlové, kteří jen ubližují. Všechno viděno pouze z ženského pohledu, navíc z pohledu ženy, která vypadá i se záměrně chová jako kurva a pak se cítí dotčeně, když jí to někdo vmete do ksichtíku. Asi jsem tak nějak od toho filmu čekala víc, ve smyslu, že z pohledu nymfomanky a ještě prostitutky v tom bude takový nějaký nadhled a ono to bylo jako z telenovely, jeden hajzl mi ublížil, tím pádem je hodíme včechny do jednoho pytle a šmitec. ()

Autogram odpad!

Čistá telenovela o normálnej žene, ktorá strieda samých divných týpkov, napríklad aj neurotického blázna, ktorý ju podozrieva, že ho podvádza so svojim teplým šéfom. Herečka v hlavnej postave sa snaží, ale nedá sa to zachrániť. Podľa názvu by sa dalo aj pomyslieť, že je to erotický film, no takýchto scén je poskromne a televízii JOJ sa podaril geniálny ťah, že (okolo polnoci) zaradili nejakú verziu s cenzúrou a aj scény, ktoré by dal Jakubisko do večerníčka, sú s rozmazanými detailami. ()

Mr.KarlAdler

V rámci genderu: nepovažuju holku spící se spoustou kluků za děvku, čímž bych ji v opačném případě odlišil od obyčejně bodrého moravského kurevníka. I když je smutný (nebo možná ani ne), že hlavní hrdinka se jí nakonec vlastně stejně dobrovolně stane (aha, právě proto to moc smutný není). Tomuhle soft pornu ale bez přihlédnutí ke všemu ostatnímu vytýkám dost podstatnou věc - je to o ničem, nuda, postavy jsou šeredný a nedozvěděl jsem se o anatomii nic novýho. Hvězda navíc za fakt, že jsem hulvát, a při sledování jsem totálně "vypnul", aniž bych se soustředil, co tím ty ženy (možná) chtěly říct. ()

MiaMoonlight

Hezky zpracovaný film o zajímavém životním příběhu. Hodně se mi líbí myšlenka, vyprávění i rozmanitost a spousta událostí. Tenhle film byl pro mě velké překvapení, rozhodně jsem nečekala že by se z toho vyklubalo něco, co by se mi opravdu mohlo líbit. ()

Germanotta

Porno s dejovou líniou aneb náhľad no hlavy nymfomanky. Mne sa to páčilo, sexuálne scény boli vzrušujúce až na škaredých hercov, dej bol sem tam úplne od veci ale ak má niekto vyslovene rád erotické filmy tak to to je presne to čo potrebuje. ()

gutshoter

Podle mě velmi slušné drama tak trochu "jinak". Přijde mi to značně podceněné. Herecké výkony byly opravdu výborné, především Sbaraglia si to užil. S čistým svědomím za 4. ()

Zemi11 odpad!

Babička předá své vnučce poselství. Kdybych bývala byla měla mládí před sebou, mrdala bych s každým. Holce slza ukápne a rozhodne se, že ona svůj život nepromarní, ale promrdá. Vskutku výtečný námět, stejně kvalitní ztvárnění... ()

rozbris

Nějaký děj by se tam našel, určitě i docela dobré herecké výkony, špatná hudba k tomu taky nebyla...to vše by se dalo dát do 3*. Je zde jedno malé "ale". Hlavní herečka nebyla teda nic moc, a její výkon by se dal posoudit 1*. Podtrženo sečteno, tak tak se to udželo na hranici 2*. ()

see_sawandrew

Film, jehož sexuální scény mu paradoxně podkopávají kvalitu. I když je celkové vyznění docela povrchní, snahy o hlubší myšlenku zde není problém najít, a v některých případech se filmu dokonce podařilo nahlédnout do nitra sexuálně frustrované ženy. Kdyby ve snímku ubylo samoúčelných scén, které snad mají sloužit jen ke stimulaci, což trochu zavání soft pornem, dokázal bych jít s hodnocením ještě o stupínek výše. Natočeno lehce, bez zbytečné nabubřelosti, ale také v jistém smyslu obyčejně, takže film působí laciným dojmem. Rozhodně však nejde o čirou pornografii nebo prostoduchý erotický film. Puritáni, kteří film pro jeho téma okamžitě hází do odpadu, by si měli vzpomenout na pubertální léta, kdy v noci se zlumeným zvukem u takovýchto filmů tajně masturbovali... 50% ()

klukluka

Nádhernej film, totálně mě dostal. A to se mi přitom nelíbila hlavní představitelka... O erotiku tady šlo až až... Mám pocit, že jsem pronikl o kousíček hlouběji do způsobu ženského myšlení. A vzhledem k tomu, že o něco takového dlouhodobě usiluju, se mi ten film musel nutně líbit. A to nemluvím o tom, jak to bylo zmáknutý filmařsky. Už jen ten úvodní záběr! Super! ()

Hanys_

Kdyby tohle sestříhali o nějakých 10 minutek, přidali ještě 2-3 erotické scény, tak to byl tuctový erotický film made in jakákoliv jihoevropská země. Ale takhle se to snaží (a chvilkami i dokáže) tvářit, že to je něco víc, než obyčejná erotická telenovela. Myšlenka zajímavá, děj díky erotickým scénám příliš nenudil, ale ani nenadchl, příjemná hudba a hodně sympatická hlavní hrdinka. Solidní průměr, který ale v kině zbytečně zabírá místo jiným nezávislákům. 5/10 ()

MaaaR@ odpad!

Snažil jsem se najít v myšlence filmu něco, co by stálo za tu jednu hvězdičku, když už herci ani děj za to nestojí. Ovšem hlavní hrdinka měla sama ve svých názorech takový bordel, že zkrátka těžko si z toho vzít nějakou stěžejní myšlenku. ()

F.W.Colqhoun

Promarněný potenciál. Úvodem předesílám: jsem šťastnej jako blecha za ženy, které rády poznávají tělem, nemají nikdy dost a jdou i s těmi, kteří se jim ani moc nelíbí. To ale neznamená, že mile promiskuitní baba nemůže být kráva. Lecos svádí k podezření, že autorkou předlohy je * kulantně řečeno * extrémně nevyzrálá osoba, jejíž komplexnost se střídáním sexuálních partnerů zdaleka nevyčerpává. Jistě - to se dá u excentrické osobnosti předpokládat. Stravitelné by to bylo ale jen tehdy, kdyby se vůči předloze autoři vymezili kritičtěji, nepracovali s "deníkem" jako objektivním dokumentem, v němž očima hrdinky překvapeně seznáváme, že okamžitě se zamilovávající muži jsou podezřelí a labilní a že práce v bordelu má i své stinné stránky. Jednorozměrné postavy můžu, zprvu úžasných, posléze prasáků, bezděky napovídají, že to mohlo být celé i trochu jinak... Kdyby Vás napadlo, že bychom mohli mezi řádky a jednotlivými píchačkami na fenomén nymfomanie a promiskuity vrhnout nějaké nové světlo, tak - ne. Jestliže pro Vás tedy nejsou objevná moudra o nedostatku lásky a to, že promiskuitní žena nezískává stejný společenský kredit jako promiskuitní muž. Belle de jour light resp. zero. Útěchu mi zbývalo hledat v prasečinkách. Ani tady se neurodilo, přinejmenším co do kvality ne. Buchta se masíruje nepřetržitě, ale erotická atmosféra je řídká jako stolice po kilogramu hroznového vína a prezentuje se výhradně v playboyovsky zpomalných, rozostřených etudách polévání se různými druhy chlastu ve vaně, vedle vany a na hajzlíku, které nemají s mojí představou výbojů maniakálního puzení k sexu nic společného. Možná jsem zaujatý a nakloněný nevnímat hlavní hrdinku kladně v žádném směru [a jednoho by mohlo napadnout, že si obrázek osoby dokresluji na základě vyloženě falických duševních charakteristik], ale ke všem výše uvedeným podezřením mám ještě jedno navíc - totiž že hrdinka se svými špičatými rameny, ostrými rysy a nulovými prsíčky vypadá jako ne moc hezkej tranďák. Hvězdičku k dobru spíš než za konec, který je alespoň v mých očích méně happy-endem, než jak si ho autoři asi přáli mít, uděluji za odvahu v současném hyper-konformním světě uznat promiskuitu jako legitimní strategii [byť podpořenou přiblblými argumenty]. Snad nám co nevidět otevře oči Trier. ()