Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

tomeek

Nenáročná komedie, u které už předem vlastně víte, jak to dopadne. Anne je dračice a to je asi tak všechno. ()

Radiq odpad!

Ach jo ach jo ach jo. No co se taky dalo čekat od americké podělané komedie o svatbách a nevěstách. Mělo mě už varovat ženské obsazení. Ještě bych aji toleroval Kate Hudson, která podle mě nějak přibrala (podle toho lehkyho ovaru pod bradou), ale Anne Hathaway byla a dycky bude pro mě hrozná. Nejenom vzhledem. Připadá mi totiž, že přes jednu půlku ksichtu má ty svoje divně postaveny velky oči a přes druhou půlku rty. A oboje v kombinaci s nejapnym herectvim a se vším ostatnim nebrat... K tomu ději taky nemám co dodat - prostě trapny americky pindy, trapná americká posedlost dokonalejma svatbama, trapny kamarádky, no trapnej celej děj. Žádnej humor, jenom trapno. Jediny pozitivum byl Steve Howey, ale ten mě bavil jenom proto, že mi několik jeho zaksichtění připomnělo jeho zaksichtění z jeho role v Deníku zasloužilé matky... ()

kocik1

Dvě uřvaný nevěsty řvou celý film jedna víc než druhá, inteligence taky mnoho nepobraly, protože když už stejně nemohly mít stejnou hospodu, nebylo nutno zůstat i u stejného termínu, a bylo by po válce:-). Mě to nebavilo, ale nejsem cílová skupina a taky radši než na pěkný holky koukám na pěkný kluky. :-) ()

Mr.Ripley

Po dlouhé době film u kterého jsem váhal nad odpadem či jednou hvězdou. Přeci jen, jedna jediná postava, která mě vyklala k záchytnému bodu nad horoucím peklem je přeci proklatě málo. Ovšem poté jsem se ohlédl za svou ohodnocovací minulostí a musím konstatovat že do takovýho bahna jako Twilight dvě (Skutečně pouze dvě?) uvřískané nevěsty nespadají. Jinými slovy, tonoucí se stébla chytá. V tomto případě tím stéblem byla skvělá Kristen Johnston. Ovšem jakmile jsem se podíval na křehké divačky vedle sebe musel jsem zkrátka tu jednu hvězdu z milosti dát. Cílová skupina bude spokojená. Jakmile jsem se podíval na drahé polovičky křehkého osazenstva a spatřil jejich otrávené výrazy s klidem v duši jsem ulehl zpět do křesla a přetrpěl zbytek filmu s pocitem, že nejsem divná výjimka. ()

Dado

Tuctová komédia, miestami určite vtipná, no vo viacerých prípadoch aj trápna a to najmä v hysterických a ukričaných výstupoch Kate Hudson a Anne Hathaway, ktorú mám osobne ako herečku veľmi rád, no to si ju radšej pozriem v Denníku princeznej. Každopádne, ako jednohubka na večer, ktorej chuť sa veľmi rýchlo vytratí, tento film určite neublíži. (45%) ()

uiu

Vtipných momentů je tu pomálu (já osobně se zasmála jen dvakrát, když jsem viděla, jak se Kate Hudson cpe čokoládou, aby následně zjistila, že se nevejde do šatů a pak měla vlasy obarvené namodro). Film je jen další Hollywoodský výsměch a ukázka, jak bychom měli žít a jak pompézní svatby bychom měli plánovat, jinak v životě nebudeme šťastní. Myslím, že spousta dívek bude mít po téhle komedii hlubokou depresi, protože uvidí, jak se dají za jeden den života vyhodit nehorázné peníze za luxus, květiny, dorty, šaty a jiné doplňky, kdežto 98% normálních dívek si takovou svatbu dovolit nemůže. Ale vraťme se nohama na zem. Pořád je to Hollywoodský film, kde se dvě rozhádané kamarádky nakonec zase usmíří, obě se vdají a konec přímo nahrává k dalšímu ještě hloupějšímu pokračování, které by mohlo pojednávat o hádce a pomstě ohledně očekávání miminek. ()

Pavlínka9

Hmmm :D Přepych, šaty od Very Wang ;) celé to šílenství okolo svatby..dobře pojaté a hlavní hrdinky, které jsou samozřejmě zcela odlišné, ale jsou nejlepšími přítelkyněmi již od dětství. Pro mě dobrá zábava, jelikož je tam dobře vidět, co jsou ženský opravdu schopný udělat :D ()

venison

Nic náročného, nic sofistikovaného, ale jelikož zde hrají moje dvě oblíbené herky Anne Hathaway a Kate Hudson, tak se mi tato romantická komedie o síle přátelství a babských vrtoších vcelku líbila a to nejsem zrovna velký fanda svateb :-) ()

geklon odpad!

možná se to dá použít k masturbaci, jiný důvod sledování mi nebyl odhalen. Ne. Nedá. Hathaway je é é a Hudson je tolikrát použitá, že by mi zrohovatěla kůže za nehty. ()

Phietros

Docela zábava sledovat dvě kočky jako je Hathaway a Hudson, při jejich vzájemných naschválech, aby jedna druhé překazili svatbu v tentýž den! Nakonec se v nejlepších kamarádkách pohne svědomí až před oltářem. Liv si uvědomí, že nastražila špatné cd a pošle kámoše, aby ho vyměnil Emmě za správné. Ten to však neudělá a u oltáře se zobrazí nemravné obrázky na projekci, kterým nadchází Emmy zkrat a naběhne na Liv k oltáři, kde se začnou prát! Jak to nakonec vše dopadne?! Neurazí ani nenatchne, ale nascháli typu obarvené vlasy, nebo příliš opálená se Vám zaryjí do úsměvu! 55% ()

VasaX

Ach jo, to bylo tak pitomé... škoda přeškoda Anne Hathaway na takovéhle filmy. Já snesu kdejakou sladkou flákotu co se mi předloží, obzvlášť poslední dva roky jsem jich zvládl až až, ale tohle bylo moc i na mě. Je to takové líbivé a vůbec, jenže ve výsledku začátek a konec vyplňuje prázdnota překrytá pozlátkem, že se nakonec stejně člověk cítí ošizen... ()

anusha

je to hrozna blbost ale je to kratke a da sa na to v pohode pozerat a dve micky v hlavnych rolach boli velmi zlate velmi velmi ()

Mishqo odpad!

uff prázdne, plytké, len rádoby vtipné, bez myšlienky a s nijakým scenárom a záver to len celé zaklincoval...a ja len dumám čo sa dá pochváliť...tak pardon ale nič ()

Sany33

Slabučká komédia o najlepších kamarátkach (Anne Hatahway, Kate Hudson), ktoré rozdelí ich sen. Predvídateľne, nevtipne, často nudne a bez akéhokoľvek prekvapenia. Nič viac sa na tento filmový počin asi ani napísať nedá. 30% ()

NoFiction

Docela praštěná komedie o dvou kamarádkách, které zjistí, že mají mít svatbu ve stejný den. Místy se zasmějete, ale to je tak všechno. ()

IvyH

Bez nápadu. Jestli se chcete pobavit - podívejte se na trailer, film je jen ztráta času, to nejlepší je totiž stejně ukázáno už tam. ()