Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

Flipko

"To those who've been asking: yes it's true, there will not be a 4th series of How Not To Live Your Life. However, we are doing an hour-long Christmas Special. So you will see a little bit more of Don and co. " Tak to je správa, ktorá mi dneska pokazila dobre začatý deň. 1. seria Výborna, 2.séria Chválitebná , 3.séria Výborna. Don is dickhead, but I love him. Britský humor patrí medzi mojich favoritov, či to je IT CROWD, BLACK BOOKS a teraz sa k tomu pridal How Not To Live Your Life! Čo k tomu ešte dodať? Don a Eddie mi budú chýbať. ()

koci

Po protrpěném prvním dílu mi seriál začal pomalu sedat a během druhé série už jsem se na kaaždou další epizodu opravdu těšil. Dobrá zábava. ()

Radoušek

Nikdy jsem si nemyslel, že mě bude bavit seriál, který je o naprostém idiotovi. Don Danbury je prostě kretén je línej, blbej, nechutnej a taky je to hroznej looser. Jenže i přes jeho nedostatky si mě získal, někdy jsem si říkal, že jsme na tom i podobně a že každý se někdy chová jako idiot (hlavně kvůli něžnému pohlaví). Ale tenhle seriál není jenom o hlavní postavě neméně zajímavé jsou i postavy vedlejší - výborně šílený sluha Eddie (kam se na něj hrabe Matka Tereza), Glum a v neposlední řadě spolubydlící. Právě ženské postavy jsou velkým zpříjemněním a také stojí za snahou Dona se alespoň trochu napravit a získat jejich srdce. Na seriálu se mi líbí to, že se nebojí riskovat vsází na vlastně na záporném hlavním hrdinovi a také se nebal změnit po 1.sezoně ústřední ženskou postavu (výměna Sinead Moynihan za úžasnou Lauru Haddock je vyborná volba). Prostě tenhle seriál stojí za to. Ještě jednu věc bych chtěl vyzdvihnout, přesto že mě to mrzí dokázali autoři seriál ukončit právě včas a tak i tím koncem potvrzují kvalitu. ()

shurin

Musím se přiznat, že první sezonu jsem nebyl úplně rozhodnutý, jestli se mi to líbí, nebo ne, protože Don je opravdu čůrák, ale nějak jsem to překonal, navíc přišla druhá série a já se nemůžu přestat smát. Britové zase prostě uměj a tohle je hoodně britský. ()

LoArmistead

Don Danburry je takovej "prick" a "cockface" že ho prostě nemůžete nemít rádi. Nevěřil bych, že může fungovat koncept s domem, kde bydlí tragéd, jeho ujetý kuchařo-uklízečo-kamarád, stará otravná babka a v závislosti na sérii buď luxusní blondýna nebo brunetka. A ono nejen, že to funguje, ono je to vážně výborný. Škoda jen, že tento skvost má pouze tři série a vánoční speciál. ()

moriarty

Don je sobeckej línej a omezenej parchant a přes všechny tyto kladné vlastnosti mu v životě nic nevychází. První dvě sezóny za 100%, třetí za 90%, ale TOP GUN muzikál je jedna z nejvtipnějších scén, co jsem kdy v nějakým seriálu viděl. A škoda, že Clark, Armand a Haddock nehrajou v moc filmech, minimálně Laura Haddock by zvýšila tržby za kategorii "Muž 20 - 50 let" u jakéhokoliv filmu :) Jo a naučil jsem se nový slovo - dickhead - a těším se na čtvrtou sezónu, jestli nějaká bude. ()

jarynzlesa

Jaroslav Dietl by se asi divil co může bavit dnešní mládežníky. Osobitý hlavní hrdina Dickhead, promrdávající se životem za svou bývalou láskou ze základní školy Abi, doprovázen svébytnými nochsledy nenechá vaše bránice ani na okamžik polevit. ()

Kreveta.punk

Jak nežít svůj život, aneb jak být prvotřídní dickhead. Don je totiž člověk, kterej má neskutečnej talent na to, že dokáže nejhorším způsobem posrat naprosto jakoukoliv životní situaci. Seriál s parádním, ačkoliv míň známým hereckým obsazením, takže tu není nouze o pěkný ženský (Sam, Abby) a ani o ty škaredý, ale o to víc vtipný (sousedka alias Glum). Ale nejpodivnější seriálová postava bezkonkurenčně Eddie. Kdo by to tušil, co se z něj v posledním díle vyklube. Hlavně se obloukem vyhněte zprzněnýmu CZ dabingu. ()

skarsely

Milujem Dona Danbury~ho. Svojsky mladik, co podedil nejake majetky po babci. Skvely pomocnik Eddie{kde sa vzal tu sa vzal}...a Mrs. Treacher vyplnaju spolu s Donom humorne sceny. Rozhodne POZRIET. ()

Cliness

První díl ma mě působil jako klasickej primitivecore seriál, kterej si pustím jako zvukovou kulisu k práci, ale musím říct, že mě dlouho nic tak nepobavilo. Nazývání důchodkyně glumem nebo mladé holky hnusnou zrůdou je prostě vtipný. Kladně hodnotím taky nepředvídatelnost. Dan Clark je skvělej komik. ()

vitrouš

Genialni? Genitalni? Asi oboje. Po prvnim dilu jsem byl znechucen hlavnim hrdinou Donem, takoveho nesympatickeho kokota jsem snad jeste nevidel. Vahal jsem jestli mam riskovat druhej dil, ale nastesti jsem si ho dal. Ve druhem dile totiz prisel zlom a Dona jsem si zamiloval, ale kokot je to fuck velkej. ()

mendieta

Jeden z nejlepších komediálních seriálů posledních let. Hlavní "hrdina" arogantní sebestředný neschopný idiot......jenže ona je s ním fakt sranda. Nikdy mě nenapadlo, že bych někomu takovému mohl fandit. Škoda jen změny hlavní ženské představitelky ve druhé sérii. ()

daxtake

Je to vážně strašná sranda, akorát jsem si musela na tenhle seriál a na jeho druh humoru chvíli zvykat...a zajímavé je taky sledovat, jak je se s přibývajícími díly z "dickheada" Dona pomalu stává sympaťák...Jo, anebo naprosto dokonalá miss treacher..."My husband °s dead, remember???" :D ()