Nevzpomínám si na žádný jiný seriál, u kterého bych měl takové problémy popisovat svým přátelům, co se mi na něm líbí. Normálně přijdu plný nadšení a začnu chrlit jeden důvod za druhým, zde jsem přišel plný nadšení a začal: "Teď se dívám na jeden dobrý seriál..." Vycházení horkého vzduchu. "A o čem je?" Hmm. "No je to o jednom takovém blbcovi, neřeknou mu tam jinak než čurák a nebo kokot." "Aha" "Ale není to tak strašné, jak to zní, je to fakt sranda a nakonec si ho oblíbíš. Je to anglický..." "Jasně, dík za doporučení." Možná to bude i tím, že já sám jsem tomu na začátku moc nevěřil a ještě uprostřed prvního dílu si říkal "U tohodle se mám jako bavit?" Pak jsem překonal všechno snobství v sobě a připustil si, že se dokážu bavit i u něčeho, co vypadá na první pohled tak primitivně. No možná i na druhý, na třetí, čtvrtý, pátý...ale pak už se do toho prostě musíte dostat. A jak tomu dáte šanci a začnete myslet koulema, jste ztraceni!:)(23.6.2011)

To jsem tak klesnul nebo jsem fakt přál tomu idiotovi, aby si pokaždý za......? Skvělý britský seriál, ve kterém mě samozřejmě nadchlo zejména "tolik a tolik věcí, které byste neměli dělat v té a té situaci" a také David Armand, kterého jsem znal z Fast and Loose. Dan Clark byl celkem sympatický, dětinský idiot, který občas předvedl, že neumí moc hrát (nebo to hrál schválně tak hrozně?), ale o to vtipnější to pak bylo.(8.11.2012)

Čím dál lepší seriál s největší koncentrací mladých sympatických hereček, jaká tu kdy byla. Třetí série zvedá laťku ještě o něco víc a řekl bych, že i humor se postupně zostřuje. Poslední díl potom krásně zakončuje všechny rozjeté linky a je krásnou tečkou za jedním z nejlepších komediálních seriálů, které spatřily světlo světa. Jasných pět.(5.3.2011)

Svobodomyslný a ujetý Don. Neznám zábavnější miniseriál, než je tento. Po herecké stránce super, stejně jako neutuchající a často vkusně nevkusný humor hlavního hrdiny. Takové chlapy jako je on nenávidím, ale dívat se na to, jak demonstruje své představy - co bychom měli a neměli říkat, nebo dělat a to tím méně nezáživným způsobem. Děkuji VB za další skvělý (nyní) seriálový zážitek, a také hlavně těmto dvěma hercům: Dan Clark a Sinead Moynihan.(26.3.2013)

Kamarád mi to pustil na notebooku. Už z prvního dílu jsem byl totálně v šoku... Britský humor může být také ostrý jako břitva, jak je vidět... Co se mi líbí je, že je to občas hodně "přes čáru", ale zároveň není. Kupříkladu je to scéna, kdy hlavní hrdina čeká ve frontě a je netrpělivý, tak si v hlavě začne představovat, jak ho vytahuje a močí na ženu před sebou. Scéna je sice hodně přes čáru, ale zároveň je tak krátká - několikavteřinová - že to působí spíše "symbolicky" - člověk se zasměje a tečka. A většina vtipů je tu dávkována v rozumném množství... dost v rozumném, aby to bylo dostatečně ostré a přes čáru, ale furt to diváka neznechutilo a nedonutilo vypnout TV. Kdyby takto precisně se sprostými vtipy uměly třeba zacházet komedie typu Prci, prci prcičky, určitě by jejich kvalita šla taky nahoru, že jo... Je vidět, že někdy stačí jen málo :) Jinak mě pobavilo, že Eddie nebyl tím, čím se zdál být, jak se ukáže v posledním díle :)(10.2.2015)