BOLLOCKS! Ooooo, to je super sitcom! Britové zde brilantně ukazují, jak se to dělá, ostatní by se měli učit. Mě to připomíná takovýho Michaela Kesslera v sitcomu. BOLLOCKS! už zase, no nádhera. Don Danbury je takový idiot, že z něj každým dílem z něj chcípu smíchy. Jeho písničky jsou nejlepší, škoda, že jich není víc. Jinak Abby je podle hezčí než Sam. Ale druhá řada válí, je lepší než ta první. Uvidím, co přinese řada třetí. BOLLOCKS!(6.6.2011)

To jsem tak klesnul nebo jsem fakt přál tomu idiotovi, aby si pokaždý za......? Skvělý britský seriál, ve kterém mě samozřejmě nadchlo zejména "tolik a tolik věcí, které byste neměli dělat v té a té situaci" a také David Armand, kterého jsem znal z Fast and Loose. Dan Clark byl celkem sympatický, dětinský idiot, který občas předvedl, že neumí moc hrát (nebo to hrál schválně tak hrozně?), ale o to vtipnější to pak bylo.(8.11.2012)

Nejraději bych si nechal vymazat mozek a skouknul celý seriál znovu. Debil + kráska + stařena + služebník - to vše tvoří osazenstvo tohoto seriálu, který je tak upřímný, trapný a hlavně plný "co kdyby". To je snad nejlepší na tom seriálu a hlavně na Donovi, který je otevřen všemu a můžete ho vidět v akci při klisytýru až po třitulení :-)(7.1.2010)

Přesně můj styl. Don a Eddie, to je dvojka idiotů, jak má bejt. V první sérii krásná Abby....v druhý a třetí snad ještě hezčí Sam. Výhoda tohohle seriálu je, že se u něj zákonitě nejde nudit ani minutu. Jakýmsi zvrhlým způsobem je Don můj vzor. A doteď jsem nepřišel na to, jestli jeho hereckej výkon je tak moc dobrej, nebo moc špatnej :)) Každopádně zábava to je neuvěřitelná...5*(14.7.2010)

Ako píše skoro každý, serial o KOKOTOVI. Dostať z kokota viac, ako sa to podarilo D.Clarkovi, sa už asi skutočne nedá! Ako, kokot má potenciál, ale myslí guľami, a tak rýchlo narazí na "svoje hranice". Britský a čierny...na Black Books (2000) sa síce u mňa nechytá - chýba mi tu akási..."hĺbka" (ktorú "čiene knihy" pre mňa majú), ale stále, je to fajn. 2.séria rozhodne lepšia ako prvá. Obe kokotové "osudové" baby sú hot, Eddie je super pomocník, a stará vdova T je presne ten typ susedy, ktorá by Vás nemala sledovať cez dieru v stene zakrytú obrazom Ježiša :) a samozrejme otravný správna poslednej vôle vašej mŕtvej príbuznej-Bitchman (what a name, že :)))(10.1.2011)