Rozjezd tohoto komedialního seriálu vypadal jako parádní úchylárna o opravdu velkym blbcovi. Z prvu se zdála tato hlavní postava, jako naprosto nesympatický a slizký kokot, ale ještě jsem neviděl, že by se nesympatická postava v průběhu celého seriálu, měnila z kokota na menšího kokota, pak v sympatického blbce, až skoro normálního citlivého člověka. Ale ať jako kokot nebo jako už jen nadrženej dobrák, vždycky jsem se skvěle bavil. Prvně tu pro něho sice byla sexy kozatá černovláska, ale když přišla o něco sympatičtější, trochu míň kozatá blonde :), věděl jsem, že tohle je ta super pichna, jako byla Anna Falchi. Navíc hlavního, ,hrdinu" doplňuje hodně dobrej pečovatel, který se o něho stará, jako by byl jeho mrtvá babička.(16.5.2014)

Zpočátku jen lehký nadprůměr, od druhé série ale parádní záležitost a nejzábavnější věc, jakou jsem za poslední dobu viděl. Don je neskutečný hovado a loser, postupem času si ale dokáže získat diváka na svou stranu a stává se z něj víceméně sympaťák, jehož eskapády je radost sledovat. Větší zapojení Eddieho, "Gluma" a samozřejmě Samanthy seriál velmi oživilo a druhá a třetí série jsou jednoduše skvělé.(5.7.2011)

Každá řada HNTLYL je pojatá jinak a současně i stejně takovým způsobem, že všechny jsou super a neopakují se. V první řadě je to rivalita s Karlem (aliasem Cock-facem) a snažení se o Abby, v druhé řadě už jen marné toužení o Abby a zjištění, že jeho cílem by měla být spíš Sam, no a na závěr třetí řada, kde se Don (alias Dickhead) snaží vyrovnat se Saminým Brianem. To vše za přítomnosti vynikajícího Davida Armanda jakožto Eddieho. Jediné, co mi na celém seriálu vadilo, tak nudný S&M díl ve třetí řadě a opakující se scénky "X věcí, co by Don [...]".(24.3.2013)

Netvrdím, že to je špatný britcom, ale osobně jsem měl trochu problém s postavou Dona, která byla z počátku až tak nesympatická, že jsem měl problém si ji vůbec oblíbit. To mělo za následek, že ty trapné situace, které fungovaly třeba u Extras, tady trochu vázly. Časem se to trochu zlepšilo, ale celkově je pro mě špička britského sitcomu asi někde jinde. Nejlepší sérií pro mě jednoznačně byla druhá. Oblíbené díly: 2x06 - Don and the Wedding, 3x01 - Don's New Job(15.6.2016)

Don, i přestože je to takový vůl, mě dokázal rozesmál. Dostával se do takových situací, co by si normální člověk nedovedl představit a já u toho umírala smíchy. Ano, je to trochu úchylný, místy morbidní a trapný humor, ale holt občas potřebuju i takovýto typ, abych se mohla zasmát. Myslím, že pro většinu z vás byly nejoblíbenější část 5 či 7 apod. věci/situací, co by Don neměl udělat atd...:) Eddie se mi zdál být zas dost potrhlý, a proto se k Donovi do rovnováhy úchyláka hodil. A Mrs. Treacher byla třešničkou na dortu. Abych byla upřímná, druhá a třetí řada se mi zdála být daleko lepší než ta první. 4* s čistým svědomím, že jsem seriál ani nepodcenila ani nenadhodnotila. Holt ty britské seriály mají něco do sebe, jak neustále říkám.(2.7.2012)