• Jonash87
  ****

  On mi tenhle seriál ani nepřijde tak vtipnej jako spousta dalších britských sitcomů (IT Crowd či Red Dwarf), ale má v sobě něco, co vás nutí dívat se na jeden díl za druhým. Rozhodně to něco může být originalita a některé nápady, stejně jako třeba hlavní postava Dona, což je prototyp neúspěšného a tragického člověka, s nímž se může alespoň v některých situacích ztotožnit kde kdo. Ano, někdy to působí spíše trapně, ale stejně musím dát palec nahoru - už jen kvůli těm pěkným slečnám, které se zde objevují.(22.7.2012)

 • KOZEL84
  *****

  Jediná,ale velká chyba je,že když konečně objevím nějaký sitcom na který se zase těším díl od dílu a může konkurovat velké sitcomové čtyřce,má jen 3 krátké série.Lepší britcom sem neviděl a to včetně těch nejznámějších (a taky trapně přecen'ovaných).Od druhého dílu sem byl v pasti a druhá série je krasojízda.Neustálé zdejší omílání intošských dickheadů toho jaký je Don idiot,je už trapné.To jako,že to je první taková postava nebo co,kurva už?Moran jako hraje nějakého lidumila a génia v Black Books?!''How could you be so ívíl end hrtfíl and spajtfíu!?''Taky spolubydle má don jednu hežčí než druhou.PS: že sem po tomhle sjel Vodní svět je jasné.(29.2.2012)

 • jaime
  *****

  jak vetsinu britskejch sitcomu/serialu nemusim, tak todle je jiny....... ultimatni serial na zasmani.. dva dily mi prisly slabsi, ale tim to konci. Ten kdo se na to nediva s nadhledem a bere to smrtelne vazne, tak je jasny, ze se mu to libit nebude. Jako nejlepsi dil hodnotim treti serie, treti dil.(3.12.2010)

 • Helixus
  ****

  Dobrá zábava tak trochu ve stylu Black books...Don je nesympatický kokot, dokonalá postava do odvážnějšího komediálního seriálu...hned od prvního dílu se mi zamlouval :) dost mě tu ale otravují stále se opakující hypotetické obrazy, jako: 5 věcí, co by Don neměl, 4 věci, co by Don chtěl atd., což jsem nejdřív ocenil jako dobrý nápad, ale co je moc, to je moc....zatím 80%(15.3.2011)

 • tom.nosek
  *****

  Každá řada HNTLYL je pojatá jinak a současně i stejně takovým způsobem, že všechny jsou super a neopakují se. V první řadě je to rivalita s Karlem (aliasem Cock-facem) a snažení se o Abby, v druhé řadě už jen marné toužení o Abby a zjištění, že jeho cílem by měla být spíš Sam, no a na závěr třetí řada, kde se Don (alias Dickhead) snaží vyrovnat se Saminým Brianem. To vše za přítomnosti vynikajícího Davida Armanda jakožto Eddieho. Jediné, co mi na celém seriálu vadilo, tak nudný S&M díl ve třetí řadě a opakující se scénky "X věcí, co by Don [...]".(24.3.2013)