• ZackSawyer
  *****

  áááá bonboniéra rozbalena a co, že to v ní je? Neotesaný Donald avšak se srdcem na pravém místě a s umem padat neustále do potíží..., kterému sekunduje Rain Man Eddie, nevrlá Glume Mr Yoda a vždy jedna ze dvou překrásných spolubydlících... ať už Abby či Samtháá. Obě mají něco do sebe a jsou motorem Dana. S přibývajícími sériemi (kterých je sakra málo) se nám rozrůstá i počet bonbonků v krabičce...a do hry vstupují nové postavy. Je to setsakra ostrý humor, podobný Black Books, ale jiný. Donald je pro mnohé možná zvrácený ale je to vlastně sympaťák. On je vlastně něco jako já, s tím drobným rozdílem, že já nezdědil barák po bábrli,nemám tak apartní župan a nemám podnájemnici :-( a osobního slouhu. Jinak máme uplně stejný pohled na věc, svět a vůbec vše :-D :-D Paráda, chci další díly... P.S.: S přibývajícími díly víc a víc fandíte Donovi a máte ho radši.(9.1.2011)

 • fogs
  *****

  Komentář bude obsahovat mnoho spoilerů! Řekl bych, že každý díl má v sobě mnohem více vtipu jak celá série posledních HIMYM. Vánočním speciálem končí celý seriál a je to veliká škoda. Dokonce se ještě naposled ukázala i Abby, aby celý konec ještě více zamotala, ale všechno dopadlo víc jak dobře. 9 dětí není pro Dona žádný problém a pro Eddieho zase není problém být sériovým vrahem (celou dobu se choval podezřele, "starat se" o Dona 3 roky a to zadarmo, více než divné!!), Dot ve svých posledních letech zažít menší orgie, nebo stát se drsnou bubenicí. Prostě perfektní zakončení se vším všudy. Každý díl seriálu jsem viděl aspoň 5x a stále mne neomrzel. Ale je konec a já budu vzpomínat jen v dobrém a až budeme s kamarády hrát pár z Donových parádních písní, určitě se zase zasmějeme tomu, jaký to byl Dickhead.. Farewell HNTLYL...(23.12.2011)

 • grogodil
  *****

  -Máš nejakú prenosnú chorobu? - Nie! - Super. A chcela by si nejakú? .... Absolútne nekompromisná, nekorektná sitcomová režba o tom, ako najlenivejší čurák (sorry za výraz, no jemu nikto nepovie krajšie ako "ko..t") v Británii zdedí barák po mŕtvej babičke, z jej opatrovateľa si spraví osobného otroka a celú sériu rozmýšľa, ako pretiahnuť svoju čerstvú podnájomničku. Don Danburry proste nemá štipku hanby, je pyšný na to, že rozmýšľa vajcami, je to proste flákač, kurevník a prasák v jednej osobe, s ktorým by v reále málokto vydržal čo i len jednu polhodinovú epizódu. Ak však podľahnete jeho neotesanému priamemu hrubozrnnému humoru, budete sa na Donových absurdných životných lekciách etiky na spôsob "X vecí, ktoré by ste v danej situácii nemali robiť", baviť kráľovsky. Briti proste vedia na podobných skrachovaných existenciách postaviť seriál a nechať diváka podľahnúť ich šarmu, nech sa z počiatku zdá akokoľvek neprítomný. Objektívne 4 hviezdy, keďže prvá séria má trošku kolísavú úroveň, ale s príchodom roztomilej Laury Haddock v druhej sérii však Don chytá druhý dych a každá ďalšia epizóda tromfne tú predchádzajúcu....takže zaokrúhlim na plný počet...(17.3.2010)

 • Olík
  ****

  Svérázně britské...........ale ne britské jako Hugh Grant, ani ne britské jako Hotýlek........britské jako Black Books, Mladí v partě, Otec Ted, Skins, Misfits, Černá zmije či Mighty Boosh. To co se pro spolek přátel humoru Chandlera Binga rovná odchodu s nepořízenou, mohou být orgie pro lehávající na marihuanou, levnou whisky a Sham 69 čpějících ostrovních gaučích. Autorská neurotik show talentovaného Dana Clarka by rozhodně neměla ujít pozornosti fanouškům asociálnějšího stylu britcomů.(28.8.2014)

 • kinghome
  *****

  BBC rules!!! To prostě nemá chybu. 1. Série: První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že to je blbost a Don byl strašně nesympatickej. Ale naštěstí jsem to nevzdal a dokoukal celou sérii a byl jsem nadšenej. Takový boží charaktery a hlavně nádherná Abby. Don je strašná svině, a proto nechápu, jak jsem si ho mohl tak rychle oblíbit. Strašně mě bavil on i jeho sluha Eddie. 85% 2. Série: Zmizela Abby a já myslel, že to už nemůže být tak dobré jako první série. Ale to co přišlo bylo přímo božské! Sam je úžasná nádherná holka, která příšerně fuckuje Dona a to se mi hrozně líbilo. K tomu se do hlavních postav přidal Glum, Dobby, E.T. a to všechno v jednom charakteru, který hraje Leila Hoffman, které umřel manžel a proto se nemá dobře. Jak zjistíme v každém díle. 90% 3. Série: Tak tohle je nejlepší série ze všech. Tolik narážek na stáří na přítele Sam. Jak on ho Don nesnášel. Ale nejlepší na celé sérii je větší prosazování Gluma. To co tam Leila předvádí je vážně boží a nikdy bych to od takové křehké babči nečekal. Sakra tak strašně mě to bavilo a teď to má skončit? To je vážně nefér. Dám si celej seriál znova a znova. je to prostě úžasné a stojí to za vidění. 95% SPECIÁL: Sam se obarvila na hnědo, což mě teda vážně nasralo, ale jinak je to pořád stejná kvalitka jako samostatné série. Vtipný, ale i dojemný příběh o tom, jak chce Don sbalit Sam. Část, kdy si Dom splete domy je naprosto úžasná. Konec je dobře udělaný a rozhodně neurazí. Glum se teda předvedl xD. THINK WITH YOUR BALLS!(2.4.2013)