Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (211)

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Looser Don žije v domě po své zesnulé babičce se spolubydlící Abby, kterou údajně strašně miluje (prázdná slova) a chce ji neustále dostat do postele a Eddiem, který se nazdařbůh poflakuje po baráku a dělá různé práce, jak byl zvyklý, když byla ještě babička naživu. Miluji britský humor, ale tohle pojetí jde zcela mimo mě. Celé je to vlastně o tom, že je Don flákač a děvkař a dostává se do prekérních situací. Pak nastávají chvíle pro fiktivní scénáře ale „co by Don udělal, kdyby...“. Smůla je, že tady není čemu se smát. Neočekávejte žádné chytré dialogy nebo scénky. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Je třeba říci, že tenhle seriál na první dobrou šanci divákovi dát nechce. Jako milovníku britcomů mi padl do oka i díky vysokému hodnocení (84%) a oblíbenosti (166.). Po prvním díle jsem si říkal "Krista, co to je a jak to někomu může připadat vtipné?!". Na nějakou dobu jsem ho po pouhém jednom díle odložil, zachránila mne (nebo Dona?) má vlastnost, že (skoro) každému seriálu dám alespoň jednu sérii šanci, než ho spláchnu do hajzlu. Ani po první sérii nepanovalo nadšení, byla to spíš taková setrvačnost aneb "co mám staženo, trvá cirka půl hodiny a můžu si pustit k obědu?"... Seriál je to vskutku atypický, Don je opravdu neskutečné hovado (ano, ostatní komentující nelžou :)), ale postupem času si ho tak nějak nejde nezamilovat, stejně jako další bizarní postavičky jako Goluma nebo Eddieho. A byť jsem si seriál moc užil a rád se na něj někdy podívám znovu, asi bych ho zcela upřímně nikomu nedoporučil. Na to je až příliš specifický... :) 100% (1.-3. série - 100%) ()

Reklama

Thomick 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak se může kolem such a dickhead motat jedna chicklet za druhou?? --- Během prvního dílu se z úst všech zúčastněných dozvíte, že máte co dočinění s "kokotem". Od toho tu je. V dalších dílech se královsky bavíte Donovými nevkusnými songy, "x věcmi, které byste neměli dělat tam a tam" a dalšími výmysly. Něco se po čase začne opakovat, ale to vůůbec neva! Když už nic, jsou tu bohyně Sinead a Laura, a když už něco, jste si sakramentsky jisti, že právě koukáte na britský sitcom... ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Docela fajn britcom, ovšem s docela velkou pachutí toho, že to celé mohlo být mnohem lepší, protože takhle to na ty největší titány nestačí (například na Black Books, které hodlám dál použít při srovnávání/vysvětlování). Předně, humor je zábavný, vážně ano, ale... Hlavní postava je až příliš sebestřední a bastardózní, nedá se jí fandit vůbec v něčem, je to vpravdě kreténská entita, což je trošku problém, když jeho hlavní snažení spočívá v balení velmi sympatických dívek (Takový Bernard Black je také kretén non plus ultra, ale jelikož jsou všechny vztahy okolo něj stejně bizarní jako on, tak nevyznívá odporně, což je tak nějak podstata toho, proč je v konečném důsledku zábavný). Ona celkově práce s postavami je to, co brání seriálu dosáhnout vrcholu (znovu připomínám, opravdu JE vtipný, ale..), na moha místech je moc velký rozpor mezi hlavní postavou a těmi vedlejšími, které jsou ve směs napsané normálně, až na lechce malomyslného pečovatele, který ovšem působí jako by trpěl něčim velmi reálným (trochu jako Sheldon Cooper z Big Bangu) a proto jeho zneužívání hlavní postavou nemůže být tak zábavné jako... Třeba jako u Mannyho s Bernardem. Ale dost už o srovnávání a dost nepovedeného popisu té jediné věci, která mi tu vadí, pročež znovu zdůrazním, je to vtipné, ne že ne, ale asi by pomohlo menší zaměření na vztahy (bohové, proč jsem zas negativní??). Raděj mizím. ()

MMR 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

BOLLOCKS! Ooooo, to je super sitcom! Britové zde brilantně ukazují, jak se to dělá, ostatní by se měli učit. Mě to připomíná takovýho Michaela Kesslera v sitcomu. BOLLOCKS! už zase, no nádhera. Don Danbury je takový idiot, že z něj každým dílem z něj chcípu smíchy. Jeho písničky jsou nejlepší, škoda, že jich není víc. Jinak Abby je podle hezčí než Sam. Ale druhá řada válí, je lepší než ta první. Uvidím, co přinese řada třetí. BOLLOCKS! ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama