• Mira90
  ****

  Don je dickhead, o tom žádná. Ale takovým ,,rozumným" způsobem. Britský seriál, to povětšinou znamená - nejde o konformní záležitost a nemusí sednout každému, o to více si jej užijí ti, kdož nesledují jen Ulici a VKV ;-) I když tohle je fakt docela šílenost, ale to hoďte za hlavu - už jen kvůli Sinead Moynihan.(18.6.2013)

 • maseer2
  ****

  Don Danbury je učebnicový povaleč a budižkničemu, u něhož máte v každé situaci 90procentní jistotu (minimálně), že se zachová jako idiot.. přesto je od samého počátku jasné, že má tahle ztracená existence pod tou slupkou pitomce schované dobré srdce, a tak vám nakonec nezbude nic jiného, než si Dona oblíbit.. vytkl bych snad jen to, že se Don ke konci (ve třetí sérii) dle mého v glosách a "přehlídkách špatných variant řešení situace" místy už trochu opakuje.. samotná třetí série pak končí tak nějak všelijak, ale to naštěstí posléze napravuje vánoční speciál.. takže ve výsledku dost spokojené čtyři :) P.S.: kde rostou takovýhle božský spolubydlící?(31.1.2013)

 • Itar
  *****

  Čím dál lepší seriál s největší koncentrací mladých sympatických hereček, jaká tu kdy byla. Třetí série zvedá laťku ještě o něco víc a řekl bych, že i humor se postupně zostřuje. Poslední díl potom krásně zakončuje všechny rozjeté linky a je krásnou tečkou za jedním z nejlepších komediálních seriálů, které spatřily světlo světa. Jasných pět.(5.3.2011)

 • Rssa
  *****

  Další z parádních britských seriálů. Don "Dickhead" je takový vůl až je vlastně sympatický. Není to úplný loser, ale extrémně líný asociální povaleč, který se zamiloval do své nové spolubydlící (krásná "Abby"), ale kvůli jejímu příteli (upjatý "Cockface") ji lásku nevyzná. Místo toho dělá kraviny, ale s dobrým úmyslem. Dan Clark je v této roli naprosto perfektní a zábavný. Po 1.sérii jasných 5 hvězd, cca 95 %.(14.11.2009)

 • TedWHU
  ****

  Normálně anglický humor až tak nemusím, ale toto je něco zcela jiného. Don je docela ultimátní postava - maximální idiot. Jak už tady někdo psal - on je tak nesympatický, až je sympatický... Jinak se u seriálu skvěle bavím, a nápad s "pěti věcmi, které..." je geniální - ačkoliv v nich Don třeba ukáže pět věcí, co by se opravdu v danou chvíli dělat neměly, většinou nakonec udělá ještě větší hovadinu... zatím 5* Edit: Po shlédnutí druhé sezóny musím hvězdičku ubrat...(8.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace