Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (212)

kinghome 

všechny recenze uživatele

BBC rules!!! To prostě nemá chybu. 1. Série: První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že to je blbost a Don byl strašně nesympatickej. Ale naštěstí jsem to nevzdal a dokoukal celou sérii a byl jsem nadšenej. Takový boží charaktery a hlavně nádherná Abby. Don je strašná svině, a proto nechápu, jak jsem si ho mohl tak rychle oblíbit. Strašně mě bavil on i jeho sluha Eddie. 85% 2. Série: Zmizela Abby a já myslel, že to už nemůže být tak dobré jako první série. Ale to co přišlo bylo přímo božské! Sam je úžasná nádherná holka, která příšerně fuckuje Dona a to se mi hrozně líbilo. K tomu se do hlavních postav přidal Glum, Dobby, E.T. a to všechno v jednom charakteru, který hraje Leila Hoffman, které umřel manžel a proto se nemá dobře. Jak zjistíme v každém díle. 90% 3. Série: Tak tohle je nejlepší série ze všech. Tolik narážek na stáří na přítele Sam. Jak on ho Don nesnášel. Ale nejlepší na celé sérii je větší prosazování Gluma. To co tam Leila předvádí je vážně boží a nikdy bych to od takové křehké babči nečekal. Sakra tak strašně mě to bavilo a teď to má skončit? To je vážně nefér. Dám si celej seriál znova a znova. je to prostě úžasné a stojí to za vidění. 95% SPECIÁL: Sam se obarvila na hnědo, což mě teda vážně nasralo, ale jinak je to pořád stejná kvalitka jako samostatné série. Vtipný, ale i dojemný příběh o tom, jak chce Don sbalit Sam. Část, kdy si Dom splete domy je naprosto úžasná. Konec je dobře udělaný a rozhodně neurazí. Glum se teda předvedl xD. THINK WITH YOUR BALLS! ()

Mr.Pumpkin 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno po první serii. Rozhodně se nebráním zvýšení hodnocení po dalších dílech :) 70 % Po druhé serii zvedám hodnocení o jednu hvězdu na slabší 4. Samantha je rozkošná! :) Druhá serie: 75 % Třetí serie je ještě o něco lepší než serie druhá. Ve výsledku jsou z toho tedy zasloužené 4 hvězdy. Třetí serie: 80% ()

Reklama

Vakomlok 

všechny recenze uživatele

Pět hvězdiček bez debat. Ujeté, mnohdy za hranicí dobrého vkusu, nekorektní, pestrá škála bizarních postav (od arogantního flákače - idiota po střelenou senilní sousedku až k mírně zastydlému, přehnaně fixovanému poskokovi), a momentů - prostě zaručená zábava. Jestli máte rádi britský humor, tohle si dle mého názoru zamilujete. Druhá série ještě o chlup lepší, než první. ()

KHkomiks 

všechny recenze uživatele

Rozjezd tohoto komedialního seriálu vypadal jako parádní úchylárna o opravdu velkym blbcovi. Z prvu se zdála tato hlavní postava, jako naprosto nesympatický a slizký kokot, ale ještě jsem neviděl, že by se nesympatická postava v průběhu celého seriálu, měnila z kokota na menšího kokota, pak v sympatického blbce, až skoro normálního citlivého člověka. Ale ať jako kokot nebo jako už jen nadrženej dobrák, vždycky jsem se skvěle bavil. Prvně tu pro něho sice byla sexy kozatá černovláska, ale když přišla o něco sympatičtější, trochu míň kozatá blonde :), věděl jsem, že tohle je ta super pichna, jako byla Anna Falchi. Navíc hlavního, ,hrdinu" doplňuje hodně dobrej pečovatel, který se o něho stará, jako by byl jeho mrtvá babička. ()

MMR 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

BOLLOCKS! Ooooo, to je super sitcom! Britové zde brilantně ukazují, jak se to dělá, ostatní by se měli učit. Mě to připomíná takovýho Michaela Kesslera v sitcomu. BOLLOCKS! už zase, no nádhera. Don Danbury je takový idiot, že z něj každým dílem z něj chcípu smíchy. Jeho písničky jsou nejlepší, škoda, že jich není víc. Jinak Abby je podle hezčí než Sam. Ale druhá řada válí, je lepší než ta první. Uvidím, co přinese řada třetí. BOLLOCKS! ()

Galerie (19)

Zajímavosti (6)

  • V britskom týždenníku pre filmy a divadlo o seriáli The Stage napísali: "Škoda úbohej Sinéad Moynihan. Dobre, netreba ju ľutovať až príliš, pretože je nádherná a jednoznačne žiadaná herečka. Ale dostať druhú hlavnú úlohu v sitcome Ako nežiť svoj život, len aby ste zistili, že celý rozsah vášho príspevku spočíva v tom, aby ste vyzerali pekne a poskytli rozumnú fóliu scenáristovi/hviezde šou Danovi Clarkovi, to môže trochu dvihnúť žlč." (Arsenal83)
  • Tretia séria zaznamenala za týždeň sledovanosť 1,5 milióna a bola druhou najsledovanejšou reláciou na BBC iPlayer. Napriek úspechu však došlo na BBC 3 k zmene vedenia a to nové sa rozhodlo niekoľko komédií v roku 2011 zrušiť (Coming of Age, Lunch Monkeys), k čomu patril aj tento seriál s odôvodnením: "Pre kanál to bol dobrý seriál, ale jeho čas sa naplnil." (Arsenal83)
  • Prvá séria priniesla zmiešané recenzie, pričom na britskej webovej stránke zaoberajúcej sa komédiami, The British Comedy Guide, napísali: "Pilot seriálu bol prinajlepšom priemerný, chýbalo mu zameranie aj súdnosť. Celá sériu sme si ale nakoniec užili, pretože silnejšia premisa Dona žijúceho v dome svojej zosnulej starej mamy a jeho plány získať si Abby a odohnať Karla, ako aj nová postava Eddieho (David Armand vo svojej zatiaľ najlepšej úlohe) priniesli ten rozdiel." (Arsenal83)

Reklama

Reklama