Jak se může kolem such a dickhead motat jedna chicklet za druhou?? --- Během prvního dílu se z úst všech zúčastněných dozvíte, že máte co dočinění s "kokotem". Od toho tu je. V dalších dílech se královsky bavíte Donovými nevkusnými songy, "x věcmi, které byste neměli dělat tam a tam" a dalšími výmysly. Něco se po čase začne opakovat, ale to vůůbec neva! Když už nic, jsou tu bohyně Sinead a Laura, a když už něco, jste si sakramentsky jisti, že právě koukáte na britský sitcom...(27.7.2011)

Britové. Nikdy se jich nenabažim. anyway... je osvěžující sledovat hlavního hrdinu co je naprostý "dickhead" myslící svýma koulema. Sice nikoli doslovně, ale je to zaručený způsob, jak uplatnit ostrovanské čerňáky. Na druhou stranu je zde humor docela mainstreamovější. Není to černota jako v Black Books, nebo Big Trainu. Druhá sezona přibyla na váze dávkou správného množství nechutnějšího humoru (ve správném slova smyslu, pokud to lze) Třetí sezóna se nepovedla. Nedostatek humoru se snaží vyvážit absurdními postavami a to nestačí.(28.4.2011)

Taškařice je to velice zábavná a směju se až se za koule popadám, ale občas mi vadí ty přerušení děje ve formě 4 věci, které by Don neměl udělat někdy je to zábavné, ale většinou mi to přijde otravné. Dávám i přes to pět, protože je to dost směšné a já dost často fandím takovým zhůvěřilým postavám, k tomu obě slečny přepychově krásné. Někdo říká, že je druhá série lepší než ta první, ale u mě je to na stejné úrovni v každé se najde řada výborných dílů a nějaké ty slabší, takže se těším na třetí.(4.6.2010)

Mám rád tu typickú dávku absurdity, ktorá sa vyskytuje vo väčšine britských sitcomov a márne by ste ju hľadali v amerických. Dnes som dopozeral tretiu sériu dúfajúc, že čoskoro budem mať možnosť pozrieť si 4. a potom kľudne aj 5. a 6. Bohužial sa tak nestane a čaká nás už len jedna hodinová, záverečná epizóda. Je to veľká škoda, lebo Don DD Danbury s družinou toho ešte mali čo ponúknuť. Hlavný hrdina - prvotriedne hovedo a povaľač, ktorý na prvý pohľad nemôže byť nikomu simpatický, si nakoniec určite získa srdcia väčšiny divákov. Ja som samozrejme nebol výnimkou a pri jeho typických Shsh your mouth, A.....is there a B? ....no a ...thank you very much, som sa bavil zakaždým. Niekedy v budúcnosti si to určite prebehnem celé ešte raz, a keď bude humor stále fungovať, nebudem váhať ísť s hodnotením hore.....á fuck it, už dlho som nevidel seriál, ktorý ma takto kvalitne zabavil. Plný počet si to zaslúži.(24.11.2011)

Zmlsána skvostem v podobě Black Books jsem přistoupila s nedůvěrou k tipu od kamaráda. "Je to skvělej seriál, nevím, jestli se ti to bude líbit, ale dělaj si tam srandu třeba ze starejch lidí, hodně." První díl mě moc nenadchnul, tvářila jsem se na něj jako "What the...?", ale jak tu padlo několikrát, s přibývajícími díly se to zlepšuje a zlepšuje a i když už jste si jisti, že většího kokota, než je Don, široko daleko nenajdete, jste si také jisti, že na tom to celé stojí. Ono totiž právě třeba oproti BB, které jsem zmínila v úvodu, tohle je takové... reálnější, co se týče reakcí na podivné chování hlavního antihrdiny. Právě sleduji druhou sezónu a nemůžu si to vynachválit. Doplňuji po shlédnutí celého seriálu, dvakrát: To, co jsem prve tak chválila, se postupně vytratilo. Don je trapnější a trapnější, oblíbený br(ř)it(s)ký humor už v tom hledám jen těžko. S dalšími a dalšími díly je to monotónnější a monotónnější a baví to míň a míň, až to nebaví vůbec a je z toho člověku spíš smutno.(9.4.2011)