Hodujeme s Timonem a Pumbou

• USA Timon & Pumbaa: Dining Out
všechny plakáty
USA, 2004, 62 min

Přidejte se k Timonovi a Pumbovi, oblíbeným přátelům z LVÍHO KRÁLE, a prožijte s nimi odvážná dobrodružství plná zábavy ze všech koutů světa. Vydejte se s našimi přáteli do Francie a seznamte se se zlým kuchařem Quintem, který chce ze šnečího kamaráda Timona a Pumby uvařit chutnou delikatesu v příběhu "Faul France". Na návštěvě u "Strýčka v Rusku" se Pumba předvede jako baletní tanečník. Poté v "Orlech z Kilimandžára" mají oba plné ruce práce při hlídání jednoho malého orla. Poslední zastávkou jsou USA v příběhu "Lež jako věž". Tady se Pumba skamarádí se smradlavým broukem. Ale pak Timon omylem brouka sní...! (oficiální text distributora)

Likan7

Jedná se pouze o jakousi videokompilaci šesti epizod z původního seriálu, které mají stejné téma, jídlo..překvapivě :) Jedná se o epizody French Fried, Russia Hour, Swiss Missed, To Kilimanjaro Bird, Dont Break the China a Rocky Mountain Lie. Po zprůměrování jednotlivých dílů slabé 2*. ()

pekas

Jejich příhody mě baví mnohem víc, než jejich mateřský Lví král. Sice je to slabší, než Lví král 3, kde to tihle dva rozbalili, ale pořád dobrý. 73% tady sedí přesně. ()

blondboss

V tomto prípade ide o sumár šiestich epizód z prvej série pôvodného seriálu Timon & Pumbaa. Je to síce príbehovo ladené podobne a epizódy boli vybrané logicky, ale aj napriek tomu mne sa akosi priečia tieto vyžmykávky starých častí s cieľom na tom zarobiť, čo sa dá. V zásade pre toho, kto videl seriál, to nemá absolútne žiaden význam. Tí ostatní sa celkom pobavia, ale skôr by si to mali pozrieť s najmenšími. 45 % ()