Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Klasická moderní česká pohádka. Skvělí nebo alespoň známí herci, kteří v podstatě nehrají, anebo hrají to, co se od nich očekává, protože už to hráli jinde - tohle je případ dua Abrahám/Šafránková. Skoro mi v tom filmu vadili. Nemluvě pak o tom, že nesnáším moderní triky v pohádkách, což je opět tenhle případ. Příběh je moc rozvleklý a jediné světlé je Jitka Schneiderová, která se alespoň trochu snažila.(25.12.2014)

 • Monoxid
  ***

  Nebyla to ani zdaleka taková kravina jako jsem čekala...alespoň to mělo originální příběh - ale zbytečně to protahovali. Navíc mě tam vytáčel přízvuk (nebo co to mělo bejt) hlavního hrdiny, přesto to překonalo velké procento z nových nedělních pohádek...A jsem ráda, že mám na štědrý večer zajímavější činnosti než sledování pohádek, nechtěla bych si tím zkazit náladu...(25.12.2009)

 • otík
  **

  Pěkně natočená pohádka s přijatelnými a nerušivými triky, která bohužel ale je tak šíleně roztahaná, že místy nudí. Hodinová minutáž by byla akorát. Jedna vskutku pěkná písnička však nezachrání prostý příběh, který se v polovině těžce zkomplikuje, aby ke konci se vše rychle rozpletlo. Místy spíše povrchní podívaná, která potěší pěknými exteriéry. Toť vše.(10.8.2014)

 • Rousse
  *

  Tak a já se ptám - kde je zakopaný pes? Proč musíme rok co rok na Štědrý večer ve veřejnoprávní televizi, který solíme poplatky, sledovat větší a větší hrůzu? Přiznávám, že na první pohled mi tenhle snímek přišel sympatičtější než loňské Strachovy Tři životy (bo jak se ta hrůza jmenovala?). Ale při pohledu pod luxusní nablýskané balení teda přátelé - žádná sláva.... Zvuk mě praštil přes ušiska okamžitě, jenom herci (někteří spíš neherci) promluvili - proč proboha všechny snímky předabováváte a dodatečně dozvučujete? Nechápu - protože to, co díky tomu vzniká je nanejvýš odporné. Některé zvraty (nebo spíš zvratky?) ve scénáři mi hlava nebrala, stejně tak jak mi nebrala některé herecké obsazení...No takže nakonec budu citovat klasika: "Přátelé, já už hrál leccos, ale máme přece staré osvědčené kusy, které zvládne snad každý..." - ano příští Vánoce asi skončím u starých osvědčených kusů jako např. Tři oříšky pro Popelku a nebudu si kazit příjemný večer těmahle veřejnoprávníma blivajzama - snad to bude jedno z novoročních předsevzetí, které dodržím:-)(24.12.2008)

 • Praxis
  **

  No to zase byla jednou pěkná blbost. Nechápu kam Zelenka dal oči. Naprostá šílená změť dementních a stupidních dialogů, zpěvu a podivných vizuálních efektů. Herecké výkony všech jsou prakticky k ničemu. Abrhám hraje jak ponocný, Kraus je mi absolutně nesympatický a jediný kdo si hraní užívá je Libuška, která ale bohužel nedostala tolik prostoru se projevit. Tohle jste teda pane režisére moc nevychytal.(26.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace