Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misulka03
  ***

  Efekty v pohádce naprosto tragické a tím ji shodili hodně dolů. Ještě bych trošku upravila děj, toho cestování a zavírání bylo moc, ale jinak si nemyslím, že by to byla strašná pohádka. Sympatická neokoukaná dvojice se mi vcelku zamlouvala a společná písnička byla krásná :) Přesto tvrdím, že to není žádný výkvět českých pohádek, které v poslední době jdou dost dolů, ale rozhodně o dost lepší než mnou naposledy viděná pohádka Škola princů, kde herecké výkony byly o dost horší než tady.(1.1.2011)

 • honajz
  **

  Takhle si vtipnou pohádku představuje leda banda zhulenců bez smyslu pro humor. Navíc ty strašné herecké výkony, zvláště princezny, ouvej!, to bolelo. Když se po roce objeví její milý živý a zdravý, hraje herečka překvapení princezny ve stylu „mám ischias a navíc zaražené prdy“. A že Martin Kraus neumí mluvit, spíš huhňá, to taky nepřidá. Písnička laciná jako z reklamy na jogurt a příběh utahaný jak cesta po D1. On přitom ten nápad a příběh není úplně k zahození, ale zpracované je to velmi špatně, tak nějak bez emocí, a herci jsou prostě strašní, přehrávající až na půdu.(30.7.2010)

 • IvyH
  *

  Čím to, že se poslední dobou (míním tím tak posledních deset let) v českých pohádkách objevují tak tristní herecké výkony... Přihlouplé muzikálové číslo vystřižené jak z reklamy na sýr a hlavní záporák? Tak to se fakt nepovedlo. A jako vrchol kýče - efekt kouzelné koule jako z powerpointu... Chce se mi brečet vzteky, kam ty štědrovečerní premiérové pohádky spějí.(24.12.2008)

 • Triny
  **

  hmm, a já se tak strašně těšila!! ježiš viděla jsem ukázku a fakt se těšila jak malej Jarda, i večeři a dárky jsem popoháněla.. a pak to začne a najednou je tam nádhernej klučina krausů! jenže ze zasnění mě vytrhne hned v momentě kdy promluví... a pak už se to jen táhne jako dlouhá lepivá žvejka slepená ze všech pohádek, které již byly natočeny. Pořád se čeká až "to" přijde a ono to pořád nepřichází.. Naopak se na scéně objevuje jedna nepřirozená osoba za druhou. Dvě hvězdy jsou i tak za krásného hlavního hrdinu a za ústřední písničku, která mě k pohádce přivedla.(24.12.2008)

 • Stegr
  *

  25% - Ach jo, těšil jsem se na hezkou pohádku a dostal jsem naprostou... škoda slov. Herci nuloví, trapnost ukapávala z téměř každého záběru jako sliz a jediné, co stálo za pozornost, byly celkem povedené kostýmy. Proč je to sakra to jediné, co mě na pohádkách posledních let zaujme?(24.12.2008)

 • - Při skladbě "Buchet je spousta" probíhá pár koridorem zámecké kuchyně. Proběhnout by ovšem takto nemohli, jelikož tato chodba v kuchyni na zámku Žleby je slepá s jedním jediným vchodem. Ve skutečnosti vybíhají z bourárny masa a vracejí se do hlavní "varny". (DexMASTER094)

 • - Tadeáš (Martin Kraus) zpívá hlasem Jiřího Škorpíka. Mariana (Petra Tenorová) zpívá hlasem finalistky první řady soutěže Česko hledá superstar Petry Páchové a mluví hlasem Mariky Šoposké. (funhouse)

 • - Natáčení probíhalo na zámku Žleby (knihovna - zámecká pokladna, kuchyně), na hradě Kost a v Hoslovickém vodním mlýně. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace