• Radyo

Bylo pro mě fakt trýznivé vidět během páru dní dvě české pohádky poslední dekády a obě ohodnotit jednou hvězdou, protože prostě za víc nestály. Tohle byla hrůza s tragickým Krausem v hlavní roli (to se vážně nenašel nikdo lepší?) a s bohužel směšnými Abrhámem a Šafránkovou. Bože, jak hluboko ještě české pohádky klesnou?(3.1.2016)

• Bebacek

Jestli ani příští rok nedají na Štědrý den hezkou pohádku, asi se radši udusím kostí z kapra. Stalo se totiž každoroční tradicí, že u nás všichni u štědrovečerní pohádky po pěti minutách usnou a není nic depresivnějšího, než sám pojídat cukroví u dvojhlasného chrápání._____ Dejdar kopíruje svého Ozzáka, princezna by se spíš hodila do nějakého porna - hezká, ale mozek.. nula. Aspoň, že "princ" byl sympoš - vypadal jak Mgr. Korda. S biebrem (jak by řekl M.E.J.L.A). I když jeho smích byl dost debilní. Ještě horší než ten můj, a to je co říct.(24.12.2008)

• otík

Pěkně natočená pohádka s přijatelnými a nerušivými triky, která bohužel ale je tak šíleně roztahaná, že místy nudí. Hodinová minutáž by byla akorát. Jedna vskutku pěkná písnička však nezachrání prostý příběh, který se v polovině těžce zkomplikuje, aby ke konci se vše rychle rozpletlo. Místy spíše povrchní podívaná, která potěší pěknými exteriéry. Toť vše.(10.8.2014)

• castor

Tak takhle teda ne.. Kde jsou ty časy, kdy si tvůrci pohádek nemuseli vypomáhat nesmysly typu „chci princeznu, ona hoří (nebo o co tam šlo), tak ji obejmu a všichni budou šťastní a spokojení, aby i v dalším roce mohli vyprodukovat podobně laděnou pohádku prazvláštních kvalit“..? Aspoň, že té Tenorové to sluší..(26.12.2009)

• Xmilden

Kdepak nebudu se tady kasat a shazovat tuto pohádku ještě více. Nic jsem neočekávál ale přece jen sem nakonec jakousi štědrovečerní nadílku dostal. I když pohádky v minulých letech na Šťedrý den bývaly o dost lepší. Celkový nápad, vyznění a titulní píseň si dvě hvězdičky zaslouží. Nejvíce mě na těchto filmech trápí finální dabing. Je to opravdu hodně slyšet pane režisére.(24.12.2008)