Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamall
  ****

  První i druhý díl se řadí mezi mé nejoblíbenější komedie...Whoopi Goldberg mám rád (hlavně ve filmu Duch,kde hrje nezapomenutelně) ...co se týče Sestri v akci 2,tak mě osobně nepřipadá horší než první díl...drží se ve stejné rovině,jen možná ty dialogy občas skřípou,ale co...nikdo nemůže upřít,že tohle je bezpochyby stejně jako první díl velmi oblíbená komedie :)(6.7.2008)

 • anais
  **

  Sestra v akci II je nuda. Tatam je chemie mezi hubatou Deloris a stydlivýma jeptiškama. Místo toho je nám předkládána jakási variase na Džungli před tabulí, Nebezpečné myšlenky... Třídu plnou budoucích kriminálních živlů dostane na starosti nový učitel... i přes počáteční nesympatie se mu podaří se s třídou zpřátelit, a dokonce vyhrát pěveckou soutěž (s dost hrozivou show). Jediné, co stojí na téhle nemastné neslané nápodobě prvního dílu za zmínku je mladá Lauryn Hill, která sice neumí hrát, zato zpívá jako Bohyně! Takže jestli ji máte rádi, přetrpte ten film a poslechněte si těch pár minut kdy zpívá, stojí to za to... Jinak si radši sežeňte první díl a zapomeňte, že druhý existuje.(18.12.2004)

 • corbeau
  ***

  "Tenhle film už jsem někdy viděl... ne, počkat, to byl jinej, ale děj byl úplně stejnej, aha... " Na rozdíl od jedničky, která fungovala celkem dobře i jako komedie, je tohle čistě hudební film - a když se zrovna nezpívá, tak nemá co nabídnout. Písničky jsou ale opět skvělé (pěkný průřez černošskou hudbou od gospelu přes soul po hip-hop) a Wendy Makkena je snad ještě hezčí, než v prvním díle, což dohromady na tři hvězdy stačí.(14.9.2015)

 • B!shop
  ***

  O dost horsi nez prvni dil, za coz nemuze Whoopi Goldberg, ktera hraje opet dobre, ale hlavne scenar. V podstate se deje to same co v prvnim dile az na to, ze misto sester uci parchanty. Navic tu uz chybi ta kriminalni zapletka z prvniho dilu a misto toho do toho cpou moralni kecy. Aspon ze pisnicky jsou stejne chytlavy jako v jednicce. Proste uz to neni tak zabavny, ale porad to je pohodova podivana, kterou bych rozhodne mezi 200 nejhorsich filmu nedal. A otec Thomas rulezz.(7.8.2005)

 • silentname
  ****

  Asi napriek všetkým negatívnym hodnoteniam sa neubránim a ohodnotím tento film pozitívne. Pre mňa je fajn vidieť Whoopi Goldberg opäť v habite a rovnako super je aj fakt, že tentokrát tým nechráni seba, ale školu, ktorá sa má zavrieť. Jedna vec je pravda. Tento film je maximálne priehľadný, maximálne naplnený všetkými možnými klišé, ale na druhú stranu si myslím, že to srdce, ktoré má na správnom mieste z neho robí príjemne pozerateľný film, ku ktorému sa osobne rád vraciam a keď je v televízii, tak si ho rád pozriem znovu. Jedna z mojich filmových guilty pleasures.(7.11.2015)

 • - Dcera Whoopi Goldberg - Alex Martin, si zahrála jedno z dětí v Deloresině třídě. (HappySmile)

 • - Děti jsou ve scéně, kdy nastupují do autobusu směřujícím na soutěž, oblečeny v uniformách. Po příjezdu však vystupují v běžném oblečení. (Sydney008)

 • - Deedee Magno, jedna ze studentek hudební třídy sestry Mary Clarence (Whoopi Goldberg), je bývalá členka popové skupiny The Party, kterou na začátku 90. let vytvořil Disney (což je i producent tohoto filmu). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace