Připoutejte se a připravte se na divoké, necenzurované pokračování nervy drásajícího kasovního trháku Joy Ride! S “dvojitou porcí napětí a akce oproti originálu” posouvá Joy Ride 2: Dead Ahead “hrůzu na silnici na zcela novou úroveň!” (DreadCentral.com) Když se čtyři přátelé vydávají do Las Vegas za zábavou a trochou levného vzrušení, nemají ani tušení, že na ně místo toho čeká hrůza, utrpení a ryzí strach nasáklý krví! Když se jim uprostřed pustiny porouchá auto, přátelé chtějí co nejdříve nalézt cestu zpět do civilizace. Ale jejich plány brzy neujdou pozornosti nebezpečného řidiče kamionu jménem Rusty Nail. Tohle vraždící a pomstychtivé monstrum, které je ovládáno neukojitelnou touhou po mrzačení a způsobování bolesti, je odhodláno od každého z nich vybrat krutou daň… (oficiální text distributora)

zzzzzjjjjj

Podstatně slabší,než jednička.Je mi divné,že je to pod žánry krimi a thriller,když je to hororovější než jednička u které je zmíněn žánr horor.Film je celkem nuda,ale nejlepší bylo hraní kostek o život.50%. ()

Nikolas__

První díl se mi líbil, Dead Ahead už je bohužel slabší. Výrazně. Celkem ok herecké výkony to nezachrání, strašné postavy, a hlavně je to celé takové amatérsky natočené. Záporák pořád fajn, postavy se baví celkem realisticky, finále dobré, scéna s kostkami až překvapivě silná. Takže jde o průměrný hixploitation horor. 5/10 ()

FEAR99

Klasická dvojka k celkem povedenému hororu. Takže více vražd, více krve a více všeho. Originálu Jízda do pekel 2 nedosahuje. Ale jako samostatný horor s partou teenagerů nedopadl tak úplně zle. Oproti jedničce se změnilo obsazení s příjemných herců na protivné a nesympatické herce, kteří se chovají nelogicky a jsou jednoduše neschopní. Dále násilí samozřejmě přibilo a tak tu máme odlétávající hlavu, propíchnutou hlavu nebo uříznuté prsty. V dnešní době klasický krvavý průměr, nic co bychom neviděli někde jinde. A samostatný konec je zas a znovu předvídatelný bez jakékoliv špetky překvapení. SPOILER: Za překvapení nepovažuju, když se na konci objeví záporák (který už má být dávno vyřízený), aby mohl zas a znovu vraždit v případných dalších dílech. KONEC SPOILERU. Jízda do pekel 2 ale není tak špatná, jak by to mohlo do teď vypadat. Je to celkem dobrá oddychovka, která je na nedělní večer jak dělaná. Ale když už, upřednostnil bych originální první díl. Ten je po všech směrech kvalitnější. ()

MFZB

Nie často sa stáva, aby sa mi dvojka viac páčila ako originálny diel, ale v prípade Jazdy do pekla je to tak. Proste dvojka aj keď nebola nijak originálna a možno, že slabšia ako 1-ka, ale za to bola o dosť drsnejšia a brutálnejšia. Proste jednotka bol vcelku dobrý thriller, ale toto už mal dočinenia viac s hororom ako trilerom a čo ma dostalo asi najviac, tak to bol ten týpek prezlečený za transku, no koniec, ja som pri tom mrel smiechom. Proste toto je názorná ukážka dobrého filmu. Koniec vyzeral tak, že sa hádam aj nejaký ten tretí diel podarí zbúchať, nuž nechajme sa prekvapiť... ()

veverysiak

Dôstojný nástupca Jednotky, ako bonus chlapi pridali dementnejšieho jedného hlavného trubiroha, inak ide všetko po starom, takže 15%. ()

Pan.Antonin

Když jsem do filmu šel, vzpomněl jsem si na pokračování jiného hororového cestovního snímku Stopař, které se mi vůbec nelíbilo. Pak jsem se podíval, kdo režíruje tento film, a koho nevidím. Režiséra druhého Stopaře Morneaua. Ani tentokrát z toho nevyšla žádná hitparáda a i tomuto filmu dávám dvě hvězdy. Kvalitativní rozdíl mezi prvním a druhým snímkem v tomto případě ale nebyl tak výrazný jako v případě Stopařské série (byť skvělé herecké obsazení z jedničky zde dost chybí). Navíc považuju druhou Jízdu za lepší film než je pokračování Stopaře (mám je na opačném konci dvouhvězdičkovek). Není to vyloženě špatné, ale je to takové nemastné neslané. ()

tomaszon

Nechal jsem se zlákat, pro mě, vcelku zdařilým prvním dílem, ale ouha…. Bezstarostná jízda skupinky mladých lidí si přímo říká o nějaký problém. Ten samozřejmě brzy přichází a s ním i nelítostný Rusty Neil, který sice už není tak temný jako v prvním díle, ale dohání to zdatně krvavostí. O nějakém charakteru postav vůbec nelze mluvit, protože procházejí vývojem asi jako návštěvníci horské dráhy… Sečteno, podtrženo, Rusty by měl pověsit řemeslo už konečně na hřebík. ()

-Ave-

Začátek filmu ve mně moc velké potěšení nevyvolal, kolikrát jsme to jen viděli ? Parta mladých lidí si vyjede někam jaksi pařit, samozřejmě přes prořídlou poušť, najdou zkratku, úplnou náhodou se jim porouchá vůz, mobil nefunguje …atd atd. Ovšem později se film změní v docela napínavý krvavý thriller v čele s vyšinutým řidičem kamionu, který si odchytí jednoho člena party a pod výhrůžkami zabitím nutí zbylé členy plnit jeho zvrhlé úkoly. Celý film se drží poměrně napínavá atmosféra, dokonce jsem zpozoroval i pár zajímavých nápadů, ovšem to z filmu neudělá nic lepšího než průměrnou podívanou určenou převážně pro mladší publikum. Váhal jsem mezi dvěmi nebo třemi hvězdičkami, ovšem za ten konec…který mně vůbec neuspokojil a navíc otevírá dveře dalšímu dílu dávám 2/5. ()

Tomulka

Na filmu se mi líbili akorát náznaky psychologické hry, ale to spracování a izerné herecké výkony jenom podporovali chabý děj. asi je to film spíše pro fanoušky hororu dnešních dob. ()

kecka007

No tak to si děláte srandu ne !?. Jednu hvězdičku dávám za jedinou originální a nápaditou scénu z tohoto filmu a to kdy se ke konci filmu hraje ta skvělá hra,to mě opravdu bavilo a užívala jsem si to,ale jinak to nestojí za nic. Začíná to hereckým obsazením pokračuje to zápletkou a končí to tím mega překvapujícím závěrem...1* ()

Little_Sawy

Rusty Neil jede stále tou stejnou trasu, jenom že už s jiními obětmi, které masakruje přiměženě, jenom mě sere že pokaždé musí skončiť, buď zestřílenej mimo záběr, a tady akože upálenej. Tohle bylo přišerně trapný. Alespoň šlapka Nick, si to užil, I když mi ho bylo líto, díky ňěmu se film dal v pohodě dokoukat. ()

Igwar

Jednotku som nevidel, takže ani keď som sadal k dvojke, netušil som, čo ma čaká. Konštatujem, že to nedopadlo až tak zle. Bol to síce priemerný horor, ktorý ničím príliš neohúril ani neprekvapil, ale pobavil. Závažnejšiu výtku mám snáď iba k samotnému Rustymu, ktorému snáď asi musel pomáhať Harry Poter, lebo niekedy človek žasol, kedy a ako to všetky tie veci stíhal pre svoje obete nachystať (trans prevlek do kufra, prst do priehradky a pod.). ()

matik_one odpad!

Rozdiel medzi jednotkou a dvojkou je taky, ze v jednotke aspon hrali herci.. Zkatovlaska stale opakujuca, ze musime urobit vsetko, co nam povje, druha "herecka" ukazujuca happyfinger, dalsi si len lezí v aute a stvrty je len akoze drsnak, radcsej si poplace.. ()