Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Skoro to isté, čo na našej televízii, akurát tu to je ešte viac vyšperkované brutálnosťami, ktoré hrajú na city. Boli tu šialenejšie hádky a príbehy. Ak chcete niekoho nájsť, je veľa iných spôsobov, veď keď ľudí dokážu nájsť televízne štáby, spôsoby musia existovať. A čo to je za zmysel poďakovať sa pred svetom ľuďom, ktorí mi v živote pomohli? To je taká veľká vec? Nestačí si to povedať do očí? Správny a skromný človek by toto ocenil viac. ()

Torision

"Proklínám tě a tvoje děti!!!!!!" za tenhle díl, za díl s tim pošahanym fotbalistou, co dostane od tý svý bejvalý lásky kotel a za Esterku, která mi příjde tak nějak hezky roztomiloučká. :D Pět hvězd je asi moc no, ale nemyslim si, že by si tenhle pořad zasloužil bejt lemovanej černě. ()

Philippa

Moje babička se na to moc ráda dívá a nostalgicky vzpomíná a možná i čeká co kdyby.....Tak za to ta jedna*. Jinak mně osobně je z toho pěkně nevolno (a to jsem napsala slušně). ()

Fabrinka

slovenská či česká verzia... hra na city,to sa snáď ani nedá hodnotiť, keby že tam pozvali mňa,od hanby sa prepadnem. ()

NinonL

Tohle skutečně nemůžu. Ne, že bych těm lidem nepřála najít vzdálené příbuzné nebo lásky. Ale takhle se nechat svlíknout donaha a vykuchat od úlisné moderátorky s jedovatýma očima. Brrr, hvězdička je, abych tu nebyla za úplného cynika, v tomto případě ale jsem. ()

ivishka

Kde jsou doby kdy se lidé uměli dorozumívat dopisy,telefony a nebo třeba také osobně?K čemu nám je komunikovat po sítích a televizních tzv. "talk show"??Když příjde na věc nikdo se neumí pořádně vyjádřit a jen prázdně hledí do dálky.To,že se lidé neumí dorozumívat osobně v dnešní době počítačů a podobnýh kravinek je teda velká nevýhoda, ale další blbostí je zavolat si televizní štáb,aby vám našel někoho koho jste líní hledat jenom proto abyste mu řekli,že ho máte rádi nebo tak něco.Pokud chci něco takového někomu sdělit řeknu mu to osobně a ne takhle v televizi a mnohdy i trapným způsobem s nedostatečnou slovní zásobou - lidi čtěte a nečumte pořád na telku.Jedna hvězda za snahu a docela zábavné návraty. ()

MikO_NR_1909 odpad!

Češi sú v tejto relácií ešte väčší blázni ako my. Občas si pozriem tie TOPky videá, ale ventilovať si všetky životné problémy prostredníctvom jednej vyvolenej relácie je absurdita toho najhoršieho zrna. ()

raimi

Ty bláho, já vždycky viděl jenom kousek, a to ještě jen tak na půl oka zrovna když jsem se oblíkal před cestou do hospody, ale pokaždý jsem se královsky bavil. :-) To je prostě kultovní záležitost! Esterka, Ondra, tklivá hudba... paráda. :-) Topino, ty necito, kdyby k tobě Ondra přišel, těžko ho budeš skopávat ze schodů, když se k tobě nedozvoní! :-))) ()

contrastic odpad!

většinou dement hledá ještě většího dementa ! ještě jsem tam neviděl normálního člověka. A nechápu uchyláky co si jdou sednout do hlediště, ani ty, co na to čučí . Zábava pro devianty a jinak nemocné osoby:) Ve své podstatě asi nejhorší pořad vůbec ! Děkuji, nechci na to koukat !!! Nedávám často odpad, ale tento pořad není ničím jiným . ()

milicjant

Dva fíky a žádný sraní s mladou paní. Asi za to cizí město, osamělé letní večery, vypitá lahvová piva, esterčin klenutý hrudník, rychlou chmelovou narkózu a raní pocit vykoupení, že už můžu jít zas do práce. ()

gogos odpad!

Tak toto je opravdu jeden z největších braků, který se může rovnat těm největším hnojům historie. Zajímalo by mě, jak u toho může má babička vydržet.... ()