Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Danny F.

Efektní podívaná ale proč zvolili vstup do ''jiného'' světa prostřednictvím tance? Taky bylo trochu přitaženo za vlasy ty mladé dívenky co vymlátily celou armádu těch špatných. Hudební doprovod v pořádku, ten se povedl. Jinak se mě to dost líbilo a divák nesmí jinak nad ničím přemýšlet. Je to prostě jen relax při sledování. 85% ()

LEGACY

Když jsem poprvé najel na Sucker Punch a viděl to hrozné hodnocení, trochu jsem se lekl kvality, ale opak byl pravdou a Zack Snyder se pro mě stává čím dál lepším režisérem. O tomto filmu se nebojím říct, že je moderní ukázkou Fantasy. Nesmím nezmínit okouzlující hudbu a krásné imaginární království se všemi druhy oblud. Zack Snyder pořád umí, možná ještě lépe než předtím. Hodnotím 90% ()

Antek

Snyderův počin vyvolává vzpomínky na klasický (v oblasti fantasy) román Jonathana Carrolla Bones of the Moon. I zde se hlavní hrdinka potýká s alternativním světem (což Snyder pozvedl ještě o jednu dimenzi navíc) a snaží se nalézt pět artefaktů, vedoucích k záchraně. Zde podobnost končí, dále již jen následuje důkaz režisérské volnosti a snaha o vlastní autorskou vizi. Právě ona volnost, tolikrát vzývána jako největší deviza umělecké svobody, se pro mnoho režisérů stala osudnou (Richard Kelly postačí jako jedna z nejvýraznějších výstrah poslední doby). Ne tak pro Snydera, který rozehrává zdánlivě nesouvisející koláž složenou z nejzákladnějších prvků moderní (weird) fantasy: zákopy "druhé" světové války, kde se kříží náckové se zombíky; bájní draci kosení kulomety či futuristický svět říznutý viktoriánskou érou. Kdo Snydera chápe jako režiséra, nachází v jeho novém díle zcela logický krok: jinudy cesta vést nemohla. Proč tedy pouze tři hvězdy? Někde mezi střihačskými nůžkami se ztratil důraz na postavy, které se tak staly pouhými loutkami v rukách novodobého kouzelníka (a pokud chcete vytvářet neuvěřitelné světy, musíte mít uvěřitelné hrdiny a emoce). Nicméně Snyder opět světu dokázal, že Muž s oceli se vrátí a bude to návrat grandiózní. ()

Beatle

Za hudbu a za kameramana, který dokáže udělat z každého shotu luxusní fotografii. Zbytek nestojí za psí štěk. Bez ducha. Film si hraje na strašné drama, přitom je nepochopitelně ukecaný, až to bolí. Opravdu zajímavých je prvních 15 minut, a pak posledních 10 minut. Otravná nuda s velkým "N". ()

immortalis

Zack Snyder mě opět dostal! Sucker Punch rozhodně není typický film a nehodí se pro všechny. Úžasný vizuální a hudební zážitek. ***** ()

VasaX

Shlédnuto v director's cutu. Fanboy guilty pleasure. Ujetý Zack Snyder vytvořil něco, co má sepcifickou konzistenci a dynamiku, v podstatě je to perfektně provedené a i přest to se najdou přinejmenším dva tábory, ze kterých jeden Sucker Punch strhá a druhý vynese do nebes. Sucker punch se spíše podobá dlouhé videoklipové videoherní fantazii, něž serióznímu akčnímu fantasy/sci-fi. Každopádně je to velkolepé, lehce epické, silně akční a poměrně napínavé. O zábavu je prostě postaráno a to u takových kousků je nesmírně důležité. K tomu sexy vizuál (a tím nemyslím (jen) spoře oděné hrdinky) a na Snydera se prostě nedá zlobit. Ale zase chápu, že to nemusí být koktejl pro každého, každopádně Sucker punch si úplné odsouzení rozhodně nezasluhuje. A v mém případě spíše spokojenou pochvalu (i když byly momenty, kdy bych kybicovat mohl... ale dynamika akce mě prostě nenechala zastavit se a myslet). ()

VanTom

Viděl jsem už několikrát a jsem čím dál tím víc rozpolcený. Akční scény jsou naprosto nářezové videoklipy ke skvěle zaranžovaným písním, s neuvěřitelnou kinetikou a vizuálem. Ty nepřestávají bavit. Ale ten rámec kolem, ta vetchá záminka pro jejich rozehrání, je hrozný. Celá zápletka se tváří strašně rafinovaně a významově, ale přitom jde o chatrný konstrukt plný banálních myšlenek, který prostě nedává smysl. Navíc se temné podtóny příběhu (zneužívání, zabití sestry, zavření do psychiatrické léčebny) s těmito fantasmagorickými představami velmi nepříjemně tlučou. To přece nejde, aby film končící násilnou lobotomií hlavní hrdinky byl pod závěrečnými titulky doprovázen rozpustilým songem/klipem zpívaným hlavním záporákem! ()

Mishqo

prepáčte mi môj slovník ale to bola dobrá pičovina...posledný týždeň sa mi darí šliapať do poriadnych hovien...toto bol jeden veľký nezmysel...pre nadržaných uslintaných chlapov ktorí si radi leštia bambusy je tento film ako stvorený, pretože neviem čím iným by dokázal zaujať keď tam natrepe tak neskúsené herečky a oblečie ich do latexu a iných vyzývavých módnych výstrelkov...o scenári tohto celého radšej pomlčím...jediné pozitívum čo som ja našiel bola dobrá hudba ()

Wade

Sucker Punch luxusní film, který bude někdo zbožňovat jako celek a někdo jen kvůli akčním scénám, ale taktéž ho někdo bude nesnášet a to je podle mě neuvěřitelně brutální kombinace. Já sám se nejspíš řadím mezi tu první variantu, ale zároveň uznám jakýkoliv proti argument. Akční scény ve filmu bych zařadil mezi to nej co bylo natočeno, ale film akční jízda je to také zamotaný a nerovný thriller kde není jen jeden svět, protože v mysli je jich daleko více to je ta linie příběhu, která není u spousty diváků v oblibě ne však u mě mě do filmu sedí. Ohromné plus filmu je taky hudba, která podkresluje každou akci filmu neuvěřitelným způsobem a proto si zaslouží sama o sobě jednu hvězdu. Dávám plnou palbu 5hvězd s velkým klidem. 95% ()

Angelic-77

Podle komentářů a hodnocení usuzuji, že většina lidí to vzala jen asi jako řadovou akční fantasy. Když se ale budete trochu víc soustředit a nesledovat jen efekty, může se pro vás Sucker Punch stát tak jako pro mě zajímavě vymyšleným, nevšedním filmem. Obsah a pointa tu sice tak trošku vítězí nad formou (místy je to až moc naivní a pohádkové, zejména v třetí dějové rovině, konkrétně v té, odehrávající se v představách v dívčině smyšleném světě), ale pořád to považuji za geniální. Jako chytrý se mi jeví i Snyderův nápad připodobnění blázince k nočnímu klubu, pacientek k tanečnicím - v obou dvou případech jsou postavy v podstatě otroci něčeho/někoho, toužící většinou jen po svobodě (a to kolikrát nejspíš i v reálném světě). Závěr je silný a lepší by snad ani být nemohl. ()

pravdovravny

WOW!!!. Šiel som na tento film z nízkym očakávaným, ale to čo som dostal by ma ani vo sne nenapadlo. Úžasné!!! Tento film je pre mňa taký Temný rytier. Strih, zvuk námet nemám čo tomu vytknúť. Samozrejme nedoporučujem to sledovať na notasi , to skazí celkový dojem z filmu. Pre mňa zlomový film posledných rokoch, vlastným extended verziu, Art book a snáď aj steelbook čoskoro:) ()

marie.en

Vcelku slátanina. Manga vzhled hlavní hrdinky a vlastně i zbytku pětice působí až moc prvoplánově sexy, akční scény zase působí tak trochu jak z počítačové hry. Příběh nic moc, dialogy (když už se nějaké objeví) taky poměrně chabé. Přesto je to film,na který se klidně podívám znovu (výborně se mi u něj třeba žehlilo) Závěr je velmi povedený a hudba perfektně sedí. ()

Timak

Tento film se mi nehodnotí lehce. Už od začátku mě to vlastně nebavilo a veškeré "taneční" kreace byly pro mě vlastně hrozně až zdlouhavě nudné. Nicméně, když se pokusím pochopit celek, tak ten koncept je vlastně geniální. V podstatě parádní jízda, kterou dokáže vymyslet jen mozek dospívající dívky, kterýžto takto restartuje systém a v jakémsi únikovém modulu si žije vlastním životem. Nevím, jak to popsat, ale prostě ve finále to asi stojí asi za to. Jo a ještě jedna věc - Abbie Cornish je vážně k sežrání =) 70% ()

Master19

Může se stát, že se podobný film stane legendou, na kterou se těšíte, vypnete hlavu a s přiblblým úsměvem ho necháte působit klidně znovu a znovu. Tady se to ovšem neděje, tohle je prostě jen blbina... ()

Krosmen

Pokud někdo nebyl 10 let ( případně 20 ;-) v kině a nechce se mu na všechno koukat zvlášť, tak ty největší kousky namixxoval Zack Snyder do časosběrného dokumetárního semináře. Jedna hvězda putuje za zvukové podbarvení, další za vizuální efekty a třetí za zábavu, kterou si užijete po celý film. Guilty pleasure? K NEZAPLACENÍ! Pocity kolísající mezi naprosto totálním odpadem a plným hodnocením nebudete řešit nejen po filmu, ale zejména v jeho průběhu. Nemá cenu vypisovat jednotlivosti, protože tohle se prostě (ne)musí vidět! ()

Guzo

Tak s takhle rozporuplným dojmem už jsem dlouho z kina neodcházel. Na jednu stranu (téměř) dokonalá podívaná - jak holky, tak vytvořené světy i záběry z toho skutečného jsou úplně parádní. Nicméně chybí tomu nějaké lepidlo, které by všechno hezky pospojilo dohromady - o příběhu se skutečně nedá moc mluvit, jde spíš o jeden dlouhý videoklip (ale s výborným soundtrackem). A to říká člověk, kterému nevadí ani příběh v transformers a podobných filmech.. 5/10 ()

ghatos

Podivný to film. V první třetině mě to slušně překvapilo, pak začala bezduchá jukeboxová estráda včele s katastrofální Emily Browning (jasný kandidát na Zlatou malinu) a bylo po pr... . Bojové scény holčičího komanda nestojí za řeč, co už stojí za povšimnutí je dobře natočený závěr. Sucker Punch je nevšední paradox. Snaží se to nabrat body v "ultimátních" řežbách, přitom je to silnější v samotném příběhu!!! To je co? :) . 47%. ()

zigíš

tak TAKTO má vyzerať tanec (!) čo je drsný a často bolí (ako v Black Swan) ale i keď v ňom vystupujú zombie náckové nie je chcípácký (ako Black Swan) - snyder je mistr detailu (scéna vo vlaku) a na otázku či je TO celé chlapecká alebo dívčí fantazie (?) odpovedám rázne - chlapecká :) .. 90% .. P.S. obvykle ma blondýny neberú SUCKER PUNCH je výnimka ! ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)