Epizody(6)

Dva herci v několika rolích. Poznejte, jak vypadá skutečný život v Americe - zemi splněných snů, z několika pohledů. Lesbická babička, teplý britský premiér, ukecaná chovankyně v nápravném zařízení, ochotná sekretářka v „české" nemocnici, majitelka psa, milovaná dcerka a mnoho dalších nám ukáže, jak to v Americe skutečně chodí… (fujarik)

Romeo5

Normálně komediální seriály nesnáším ale tohle mi sedlo na sto procent. Seriál naostro vtipnou formou ukazuje, podobu naší společnosti a hlavně si na nic nehraje - skvělé ... Hodně dobře jsem se bavil :) ()

rekkky

Pokračovaní tří řad Little Britain už není tak energické. I přesto Little Britain USA má svůj náboj, který zajišťuje exklusivitu. Tvůrce chválím, protože se jim povedlo zesměšnit co se dalo :D Některé postavy vyloženě nemají chybu :D Doufám, že se dočkáme dalších projektů takových kvalit. ()

Ben Nevis

Britští hoši přizpůsobili svůj humor Američanům - vtípky jsou zjevnější a lépe vysvětlené. U Little Britain mi vadilo, že některé scénky pochopí pouze Britové, tady nemám výhrady. ()

S.Dedalus

čekal bych že pokračování se bude alespoň trochu lišit ale ono ne většina původních postav ztratila značnou část svého vtipu (už tak dost nespolehlivého) a postavy nové mě zaujmout nedokázaly snad s vyjímkou bušičů z posilovny především pak zamrzí přetvoření skvělého PMova aida na samotného PM to prostě a jednoduše nefunguje na druhou stranu když po strašlivých peripetiích s neuvěřitelně protivnou recepční chcete po ní formulář k podání stížnosti a ona vám řekne I´ve run out to se přece musí ocenit no ne? ()

Blaogranas

"Pokud sledujete tento seriál v Británii, je načase vypít si své kakao. Jestli ho sledujete v Americe, strčte své UZI zpět za opasek a potáhněte si poslední šluk z dýmky na crack." Něco už je za hranicí všeho (ne)vkusu, ale jinak v tom všem vidím povedenou ukázku americké ubohosti, takže palec nahoru. 75%. ()

figliar odpad!

Zlé, veľmi zlé. Nechápem také vysoké hodnotenie, pretože tento seriál nemá ani štipku humoru. Trápne opakujúce sa dialógy, nesympatický herci, nechutné scénky. Sa čudujem, že sa David Schwimmer podieľal na tvorbe niečoho takéhoto. ()

LucyD

Jak se můžu smát takové kravině, to mi zůstává rozum stát, ale bavím se neskutečně. Nicméně, kdyby hoši zůstali v Británii asi by udělali lépe, přesto podařené i v USA. ()

GTS_PUNK

Dvojica Matt Lucas a David Walliams presúva svoje britské postavičky na horúcu americkú pôdu, aby aj tu v šiestich krátkych dielov zabŕdli do, nielen americkej, ale aj britskej nátury. Z pôvodného legendárneho britcomu Little Britain sa do deja snažia zapojiť tie najkultovejšie postavy, medzi nimi neochotnú recepčnú Carol Beer, transvetitu Emily Howard či dvojicu Andy & Lou, ale divákovi predstavujú aj viaceré nové postavy. Medzi nimi najmä tie americké, ako napríklad ôsmeho muža na Mesiaci Binga Gordyna a ďalších. Už do začiatku tejto krátkej šesťdielnej série je však možné si všimnúť značný úpadok oproti pôvodnej, čisto britskej klasike. Viaceré postavy sa buď opakujú alebo nedokážu poriadne zaujať, čo sa vo výraznej miere podpisuje na celkovej kvalite. Skeče, až na pár výnimiek, sú tak podstatne menej vtipné, než na čo bol divák od tejto dvojice zvyknutý. Vidieť aj značný úpadok cynizmu, čierneho humoru či rýpania do kontroverzných tém, pričom práve tieto veci boli hnacím motorom väčšiny pôvodných skečov, a vďaka ktorým si diváci Little Britain zamilovali. Avšak o celom seriáli sa nemožno vyjadrovať až takto skepticky. Ponúka aj viacero svetlých momentov a na poli podobných skeč shows ju určite stále možno zaradiť medzi tie podstatne lepšie záležitosti. Popri dvojici Lucas-Walliams si v seriáli malé cameo strihli aj herečka Rosie O´Donnell či Sting. Práve scénka s britským spevákom patrí k najlepším v celej sérii. Little Britain USA je nielen návštevou britských "bratov" na americkú pôdu, ale takisto aj krátkym pokračovaním kultovej skeč show. Stojí na jej pôvodnom koncepte, ale takej kvality, bohužiaľ, nedosahuje. Avšak, dokáže stále pobaviť, aj keď v značne menšej miere. K prívlastku "USA" by bolo dobré, ak by show možno viac rýpala do amerických stereotypov, čo sa však nedeje. Priemerný výlet do Štátov, lepšie to je na Ostrovoch. ()

astraal

Scéna s "přepychovou cvičbou" je už na youtube dost profláklá a podobným stylem funguje celý seriál. Skvělá úchylárna. Kdo nerad homovtipy (které jsou podstatnou částí seriálu) tak ruce od ovladače pryč. ()

Juwe

Mám tě radši než Bublu Bůčkovou nebo Andyho Pipkina. Nikdy bych si nemyslel, že se budu smát opakovaně stejným vtipům, ale je to tak. Tady jde vidět, že Britové mají nejlepší humor. ()

Margerie

Buď se už nacházím v jiné životní fázi, takže to, co jsem kdysi u Malé Velké Británie skousla bez problémů, už mi dneska přijde přehnané, nebo je tohle pokračování v USA vážně přes čáru. Já sázím na druhou možnost. Tohle není o korektnosti, ale o hranici vkusu a kýče či trapnosti... a ta tady byla naprosto ignorováno. Holt někdy je lepší spokojit se s úspěchem jednoho počinu, který se líbí, a nesnažit se na něm nahnat další prachy a slávu natáčením pokračování. ()

mimozakon

pokud máte rádi vtipy a urážky v některých následujících oblastí nebo Petra Rychlého na tisíc způsobů, je to pro Vás. - Homosexualita, tloušťka, malé penisy, tlusté nahé vtipy, transvestity, nudu Jinak je to pěkný odpad, a nebýt pár scén s pousmáním, nemělo by to ani 1* ()

stephano

Pripadá mi že stačí vidět jeden díl at uz kterýkoliv...protože uplne to stejný bude v ostatních pěti. Nekonečná recyklace asi 5ti vtipů. Navíc si nemůžu pomoct ale ten jeden vypadá jak Petr Rychlí. ()