Epizody(6)

Dva herci v několika rolích. Poznejte, jak vypadá skutečný život v Americe - zemi splněných snů, z několika pohledů. Lesbická babička, teplý britský premiér, ukecaná chovankyně v nápravném zařízení, ochotná sekretářka v „české" nemocnici, majitelka psa, milovaná dcerka a mnoho dalších nám ukáže, jak to v Americe skutečně chodí… (fujarik)

maseer2

pár geniálních (Bing Gordon) a spousta povedených scén kontra velké množství scén trapných a nevtipných.. oproti původní Malé Velké Británii ovšem jednoznačně posun k lepšímu! silné 3* ... EDIT: po nejednom opakovaném zhlédnutí tohoto šestidílného nářezu plného nekorektností a absurdností musím přidat hvězdu - MVB je za velkou louží ve své nejlepší formě a i těm skečům, nad kterými jsem dříve ohrnoval nos, nakonec dávám palec nahoru.. ()

BoPo

Povedal by som, že kvalita vydarených vtipov je na úrovni domácej série, ale príde mi, že je tu menší počet vyložene trapných či zbytočných scénok. Preto USA hosťovačke dám jednu hviezdu navyše. Najviac ma bavili recepčná v nemocnici a kulturisti. ()

Z0oMb3E odpad!

K tomuto sa opäť nemá dôvod vyjadrovať. Nechutnosti, trápnosti a urážky servírované zaradom čo to dá, a čo je telka ešte schopná odvysielať. Opäť vysoký raiting pre úplné dno kinematografie. ODPAD! Pri tomto mám chuť dať Manuele a Prcičkám 5*. A tu 76%, ľudia vy ste úplne vygumovaný? Toto sa vám páči? ()

SaNcHeZ_cz

Obohacení o americké charaktery funguje stejně spolehlivě jako původní série, jen s tím rozdílem, že se zajídá o poznání rychleji ()

Wysch

[shlédnuty ?? ČTYŘI ?? díly před promítáním 82. Oscarů ve Světozoru 7.-8.3.2010] Je mi líto, ale i když jsem se první díl určitě tak deset minut smál, z neustálého opakování stejně fekálně dementních vtipů se hodnota mého IQ snížila během dvou hodin o dvacet bodů. Budiž pochvala za těch pár minut z prvního dílu a budiž pochvala, že se venku daly vykouřit hned tři cigarety za sebou. Prachbídná demence tohoto "seriálu" je opravdu k zamyšlení. Po zamyšlení snižuji nakonec na finální jednu hvězdu. Děkuji. ()

sta

koncept "uhlazenýho Borata" ujde, některý frky taky, ale přeci jen převažujou spíš hlušší místa ()

Sawyer815

Skvělý humor hnaný do největších extrémů v čele s perfektním dabingem Petra Rychlého,především Pan Ňafka a Bing Gordon jsou pro mě dneska už kultovní....."kakat". ()

slunicko2

Bringing class, culture and dignity to America aneb I love you more than interracial gang bang. 1) Původní Little Britain jsem zatím neviděl a tak mně bylo čelit nehoráznému vtipkování pánů Lucase a Williamse tváří v tvář bez přípravy. Může za to 34letý gay tlustý Matt Lucas (vozíčkář, Bubla Bůčková, maminka milující malou Ellie víc než sluníčko, lektorka kursů pro obézní, nesmrtelná Carol u počítače v nemocnici a další postavy) a 37letý štíhlejší autor zatím sedmi velmi úspěšných knih pro děti, David Williams, který si prošel "homosexuální fází svého vývoje" a dodnes na ní v hezkém vzpomíná: Love is about falling for someone´s 'soul, heart and brain', rather than whether they´re male or female._____ 2) Některé gagy či jejich části jsou báječné, jiné jsou slabší a další zanechaly mou bránici i mozek zcela bez odezvy. Ovšem počítají se především ty povedené. The moon I went there. Let me just move that piece of MOON ROCK out of your way._____ 3) Uznání si zaslouží i povedený překlad do češtiny (Mr.Doggie - pan Ňafka, Carol: Computer says no - Podle kompjůtru ne!) a výborný dabing - Petr Rychlý sem zapadl jako prdel na hrnec. I love you more than erotic asphyxiation. ()

MATADOR

Vykrádat sebe samotného, pche. 6 dílů bohatě stačilo, i když všichni z původního seriálu emigrovali, nebo jsou na návštěvě USA není to to, co originál. Zbytečné opakování starších vtipů plus nějaké nové, které ale nemají na kvalitu "originálu". Samozřejmě je to stále sranda, která neutuchá. ()

reqiuem odpad!

tohle je tennejhorší seriál, co jsem měl tu smůlu za poslední dobu vidět..kdybych nebyl nepřímo donucen na něj koukat(předprogram v kině světozor před oskarama), tak bych zřejmě nedokoukal ani jeden díl..ovšem po násilnym nášupu asi 5 dílů se mi svět proměnil v kaši, do který někdo naházel brouky a pavouky a já ji musel sníst(ke konci s podobnym výrazem jako když je v červenym trpaslíku Lister donucen sníst tarantuli)..humor?jeden dobrej vtip na jeden díl-zbytek?poznámky, který urážej lidi jiný barvy pleti, zdravotně postížený, přistěhovalce, lidi s nadváhou(naopak svalovce) -zajímavý extrémy btw.),a samozřejmě lidi s odlišnou sex. orientací(britové nenastavujou zrcadlo američanům nebo naopak,ale spíš dělaj blbce a omezence ze sebe -a nejde ani tak o to, čeho se ten humor týká, protože o podobnejch tématech se dá dělat i oprvadu zábavenej humor, ale tohle nebylo k smíchu, ale k pláči..nice koment: HAL. ()

K.B.L.

Nejlepších 6 dílů Malé Velké Británie! Podle mě by stačilo jen těchto 6 kousků a považovala bych tento seriál za jeden z těch nejlepších černohumorných, bohužel ostatní díly to značně naředily, takže dávám za 3. ()

fmash

Platí totéž, co u předchůdce — napůl geniální, napůl (no dobrá, tahle půlka je možná na způsob bratrského dělení) srágora. Ale některé kousky tohoto humoru založeného na přehnaném zveličování stereotypů jsou kouzelné. ()

cubajz

úspěšný následovník Little Britain, většinou stejné postavy i vtípky, dá se říct, že je to spíš taková čtvrtá řada. ()

dubinak

Proč do všeho motat USA. Je to akorát na škodu. Samozřejmě, tak jak jsem to čekala, poameričtění kazí dojem. Humor docela výrazně opadá, avšak staré dobré známé postavy (netvrdím, že všechny) si zachovaly svoji image a nabízely pořád stejnou porci srandy. Ovšem já nemám ráda změny a tady jich je až příliš. Největší problém: změna prostorů, změna postav v gagech ( viz Sebastian a prezident). Bezkounkurenční dvojka to ale pořád zachraňuje a ty čtyři hvězdy si zaslouží. Až mě bolí u srdce, že se musím po čtvrté řadě už rozloučit. ()