Epizody(6)

Dva herci v několika rolích. Poznejte, jak vypadá skutečný život v Americe - zemi splněných snů, z několika pohledů. Lesbická babička, teplý britský premiér, ukecaná chovankyně v nápravném zařízení, ochotná sekretářka v „české" nemocnici, majitelka psa, milovaná dcerka a mnoho dalších nám ukáže, jak to v Americe skutečně chodí… (fujarik)

wydesenej

Skvělý komediální seriál, ve kterém hlavní roli hraje typický sarkastický britský humor, který si nebere s ničím servítky. Každý díl je rozdělen do několika krátkých scének, ve kterých se většinou poukazuje na absurdní způsob chování Američanů a Britů. Tvůrci seriálu si opravdu neberou s ničím servítky a některé scénky jsou pikantní někdy až vulgární. Pokud nejste vyloženě "dabingový tip", tak bych doporučil spíše originální znění s titulky (HBO Comedy nemá špatný dabing, ale není nad originální znění). ()

djbarrel

Scénky se přesunuli z Británie do Ameriky, ale na kvalitě se to nijak neprojevilo. Stále si drží svůj úchylný standard ! 85% ()

forrest11

ludom, co davaju "odpad" odporucam povinne nastudovat poucky k slovam "sarkazmus" a "ironia" . Vy si skutocne myslite, ze oni ten politicky (rasovo) nekorektny humor myslia vazne?! :) (navyse, ked Matt je gay a otvorene sa k tomu priznava) ..niekedy ma zaraza ludska obmedzenost. ()

Yossarrian

Musím přiznat, že u prvních tří dílů jsem se náramně bavil. Pro tvůrce (zdá se) neexistuje žádné tabu, které by nedokázali dovést ad absurdum. Docela se divím, že mají amíci takový nadhled a pustili tuhle těžce sebereflexiní nadsázku lidem do obýváků. Jsem zvědavý, zda budou mít tvůrci dost fantazie a elánu vymýšlet stále nové situace nebo jen budou recyklovat stávající postavy. ()

Dr.Abe

Masaker, oproti prvním seriím pouze z Británie je tohle fakt hlíííína. Nejvíc žeru 8. návštěvníka měsíce a tu vedoucí v centrum pro tlouštíky. Zatim jsem to vše zkouknul bez titulků, takže budu vychnutnávat na dvakrát protože puberťačku v táboře pro problémové dívky jsem fakt nestíhal......Rozhodně doporučuji po shlédnutí pár dílů ze starých serií Little Britain. ()

Brenda.Ch

No zdá se, že tyhle potřeštěnce fakt miluji ! První jsem viděla Pojďte se mnou létat a teď tohle, zatím mám zkouknuté 4 díly. Moc dobré, supr parodie, převleky, něco lepšího, něco horšího, ale všeobecně velmi dobrý humor v báječných scénkách. Určitě to nepatří do záchodu, nebo jak my, Britové, říkáme - do hajzlu. :-D ()

Bodega_Bay

Tak TOHLE, tohle vypadá na luxusní záležitost. Zatím nemám celé nakoukáno, ale pro tuto chvíli neskutečná zábava. Výborná je recepční u lékaře nebo pes a jeho panička. A pozor- poprvé jsem ráda, že jsou přítomny i děti :-D Asi už nikdy nevyženu z hlavy roztomilou Ellie-Grace a její: I love you more than interracial gang bang...:-) Nesmrtelné. ()

Frank234

Jako zastánce "Neameričnosti" a absolutní odpůrce všeho, co z USA dovezeme (ve tvaru různých událostí, jako jsou Halloween, Valentýn), oceňuji tento počin hlavně proto, že si dělá srandu z Ameriky. A také proto, že to moc daleko od pravdy zřejmě nebude. ()

Pcermis

To je tak když se v Americe vzhlednou v nějakém Anglickém seriálu a chtějí ho udělat u sebe. Nikdy to nedopadne dobře tohle je aspoň důstojnou náhradou ale i tak Amíci v suchem humoru prostě na Anglány nemají. ()