• Česko

Matt Steinauer

Michael Feifer

Bryan Roberts
  • kaylin

Nápad to není špatný, i když "svázat, mučit a zabít", což zkratka znamená, je přece jen trochu zavádějící, protože tohle není tak drsný snímek, jak by název mohl slibovat. Jako pohled do choré mysli to ale docela ujde, takže jsem film snesl, jen je místy celkem nelogický a nefunguje, jak by asi měl. Kane Hodder se chová trochu moc divně na člověka, kterého má komunita zbožňovat.(8.10.2017)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Atmosféra 8/10 Prostředí 7/10/// +Kane Hodder, hodně hustá a napínavá atmosféra, oproti jiným hororům originální (námětem, výběrem hlavní role, kamerou) -uspěchaný závěr, cca v poslední minutě mi unikalo o co šlo/// Myslím si že těm co mají rádi horory a dobrou atmosféru se tohle bude líbit. Není to žádná nesmyslná teen vyvražďovačka kde vrahem může být kdokoliv. Naopak vraha znáte od počátku a jen žasnete jak se dokáže tvářit za jiných okolností úplně přirozeně, nenápadně a žít normálně a jen čekáte kdy znova udeří. To že je to na základě skutečnosti je o to mrazivější./// Celkem 75%///(21.1.2011)

• necisty

Hrůza:)! Ne kvůli zpracování, to si alespoň jednu hvězdu zaslouží aspoň za souvislost, nebo některé herecké výkony. I když občas se hýbalo to co se hýbat nemělo:). Ale spíš je strašné to o čem ten film je. Opravdu to nemůžu doporučit, spíš jsem si tím odbyl film, který jsem nechtěl jen tak smazat, ani nevím kde se mi to na PC vzalo. Možná jsem velký ciťa, ale fuj prostě:).(15.7.2012)

Na první pohled takový sympatický policista. Na pohled druhý sympatický vrahounek. Na tomto filmu se mi moc líbil právě kontrast mezi těmito dvěma růzými životy. Vraždy už tak pohledné nejsou. Ani nevím jak jsem tehdy mohl dát 3*. Dnes by to bylo zcela určitě méně, ale hodnocení už měnit nebudu. Takže tak.(6.7.2012)

• Pepinec

A tady šlo pěkně prosím o co? Dlouho jsem neviděl tak tristní zpracování solidního nápadu. Pokud tohle všechno vzniklo na základě inspirací klasik tohoto žánru, jedná se o vskutku silně nepovedenou atrapu. Hlavní hrdina vypadá jako Josef Lux (bez urážky), na rozdíl od něj má však charisma asi jako vycpaný bažant (o víkendu jsem ho vyhrál na plese, pardon…), a ve svém jednání dělá pro mě zcela nepochopitelné kroky. Pokud byste se mě zeptali, pak ano; považuji tento film za naprosto zbytečný. Nebýt jeho, nikdo z nás by nezchudl. A vzhledem k hereckým výkonům bych si troufnul tvrdit, že ani samotní herci ne.(21.1.2011)