• Česko

Matt Steinauer

Michael Feifer

Bryan Roberts
  • ecceHOMMO

Príbeh nieje skutočný...je len vytvorený na motívy skutočného sériového vraha....A tak ako nieje skutočný samotný príbeh, nie je skutočnosťou ani fakt že sa jedná o horor ( to bol asi vtip...akurát že nepodarený....)...snímok samotný má charakter TV filmu...a slovenský dabing ( v ktorom som ho zhliadol) mu asi príliš nepomohol.....Vadilo mi však zbytočné preskakovanie v čase, niekedy zmätené obrázky....slabá atmosféra....absencia akéhokoľvek napätia.....(19.1.2010)

• kaylin

Nápad to není špatný, i když "svázat, mučit a zabít", což zkratka znamená, je přece jen trochu zavádějící, protože tohle není tak drsný snímek, jak by název mohl slibovat. Jako pohled do choré mysli to ale docela ujde, takže jsem film snesl, jen je místy celkem nelogický a nefunguje, jak by asi měl. Kane Hodder se chová trochu moc divně na člověka, kterého má komunita zbožňovat.(8.10.2017)

• Sociopath

Bez emócií, nudné a suché. Horor to nevidelo ani z rýchlika. A Dennis je len prachobyčajný magor, ktorý nemá žiadnu charizmu a divák si k nemu nevytvorí žiadny vzťah. Jeho priznanie je neúprimné, jeho činy nezmyselné a jeho postava nezaujímavá. Dávam 2* za pár fajn scén (policajt so znetvorenou polkou tela, vražda manžela prostitútky) a za to, že ma to mučilo "len" 90 minút.(26.1.2010)

• necisty

Hrůza:)! Ne kvůli zpracování, to si alespoň jednu hvězdu zaslouží aspoň za souvislost, nebo některé herecké výkony. I když občas se hýbalo to co se hýbat nemělo:). Ale spíš je strašné to o čem ten film je. Opravdu to nemůžu doporučit, spíš jsem si tím odbyl film, který jsem nechtěl jen tak smazat, ani nevím kde se mi to na PC vzalo. Možná jsem velký ciťa, ale fuj prostě:).(15.7.2012)

• eraserhead666

Ono ne jako že by to byl vyloženě špatný film. Myslím, že na TV nebo video film to bylo natočené docela obstojně. On je to ale strašně nezajímavý film. Tohle, že má být obáváný sériový vrah, třicet let vraždící lidi, jakýmsi vnitřním pudem nucený je mučit a zabíjet? Když z toho ve filmu není ukázáno takřka vůbec nic (pár lidí uškrtí, pár zastřelí. A policie ho dosud nechytla? To se, při jeho patlalství (střílet pistolí bez tlumiče v obydlené čtvrti, zakopávat mrtvoly do země sotva 10 cm hluboko, aby šly po prvním dešti hned objevit), může stát opravdu jen v americe. Ani jako studie sériových vrahů to nefunguje, je to strašně tendenční, neoriginální a klišovité - další navenek spořádaný občan, věrný příslušník místní církevní komunity, milující otec rodiny a jižan. Bleeee.... Zkouknout se to dá a Kane Hodder je docela dobrý (i bez Jasonovy hokejové masky), ale nemá to nic, pro co by jste si řekli "Chci to ještě někdy vidět". Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz.(11.2.2011)