V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Fanucci

Vadí mi, že se pořad vydává za nějakou sociologickou sondu do života běžných českých rodin...ale jde mu jen o konflikty a vyhrocené scény. A výběry párů tomu odpovídají...největší protipóly a exoty dát k sobě a bavit se jak po sobě vyjíždí...Občas se ale člověk pobaví - to musím uznat - takže určitě odpad si tento pořad nezaslouží:-) ()

ilemas

Pár dílů jsem shlédl a nechápal jsem, čeho všeho jsou lidé schopni udělat pro trochu peněz. Ale některé díly se opravdu vydařily. Po Špindíře z Pohořelic zvedám hodnocení, na pořad se normálně nedívám, ale díky medializaci jsem musel tenhle díl shlédnout. Naprostá pecka. To mi hlava nebere.A takoví lidé dostávají od sociálky peníze, které prokouří a normální slušný člověk, když se dostane do svízelné situace a je bez práce, přitom snahu má, tak nedostane nic. JJ, začíná se mě tato reality show líbit. ()

SallyZen

Ty dvě hvězdy jsou především za to, že tento pořad je přesnou ukázkou toho, jak se lidé chovají v televizi, respektive před kamerou. Nikdy by se takhle doma v soukromí nechovali. Ale bohužel tady to je jasně vidět. Pro někoho to možná bude negativum, pro mě ne, aspoň se ukáže, jak jsou lidi povrchní. 30% ()

rakovnik

Skvělá oddychovka pro nudné večery, nic více. Nejlepší bylo, jak se tam protagonisté pohádali, že když jeden pár ukončí natáčení, druhý mu zaplatí od producentů nasmlouvané peníze :D Jinak tedy občas smutné, občas nechutné, stále trapné a něěěkdy trošku dojemné. Bohužel si myslím, že šlo jen o vydělání peněz. ()

Hennes odpad!

Stupidní pořad, kde jsou lidské trosky schopny kvůli penězům ukázat celému národu styl svého života, svůj bordel v bytě i v rodině. ()

cariada odpad!

Tohle je hrozný pořad. Dívat se na dvě rodiny , které si na pár dní vymění manželky. Je to dle mého názoru příliš neetické hlavně vůči dětem, kterým je ubráno věškeré soukromý. Ano celé je to stejně jen pro peníze, jinak by to do toho ty rodiny nešli. Kdyby tam ty peníze nebyly možná bych to hodnotil i jinak. ()

Aelita

Vše se poznává v porovnání. Zvyk je železná košile. Každý to dělá po svém. Extrémní situace urychlují rozhodnutí. Rozdělení práce a rolí je funkční a efektivní. Někdy člověk v sobě objeví to, o čem netušil. Každý má svoji hranici intimity. Když situace nutí lidi k soužití, většinou se snaží hledat kompromisy. Naše starosti na naše hlavy. ()

Nach

Nějaké díly jsou průměrné, ale furt se tam vlastně opakuje to samé. Nic nového, jen starosti, řešení, starosti, smutnění. 50% ()

Tsukikage odpad!

Je to tak pathetický. Všichni furt brečej jako by byl konec světa. Tady museli zpotřebovat spoustu cibule. Mimo to, že i nápad je naprosto na hovno, je to hrozně vymyšlený a maskují se za falešní účel, aby to donutilo manželi víc spolu komunikovat, přitom se všichni kolem mě těšej až se pohádají. ()

Rodriguez

Člověk se nestačí s přibývajícími díly divit, kde takové rodiny a zjevy furt hledají?! Na pobavení super pořad. 40% ()

Amroth666 odpad!

JEŽIŠIKRISTE!!! Kdo tohle má na svědomí. Promiňte, ale to je ubohý. Jestli to měl být pokus o nápad, tak nejen že se nepovedl, navíc si Nova nasrala už do tak posraného kotle, který musí za chvíli přetéci, to už není možné. ()

dubinak

Na tohle koukám spíš jen tak ze zvědavosti, jak žijí ostatní Češi z různých vrstev a občas se i poštěstí, že narazím na dobrý nebo dokonce trochu přiostřený díl. Jinak to není nic objevného ani poučného. Určitě to ale patří mezi ty lepší reality show, co Česko odkoukalo od Ameriky. ()

pakobylka odpad!

Dospělí ať se baví - a vydělávají - jak umí, ale je trestuhodné takovýmhle způsobem zatahovat do televizní "show" děti. ()

Fallen_One

Padesát papírů za výměnu neni zlý, ale jaký to má sociální dopady na rodiny...to už je druhá věc. Bod za těch padesát merglí a bod za to, že je to občas zajímavý sledovat, samozřejmě ze sociologickýho hlediska :-) ()

KajusaK

Vyměnování manželek, společné soužití a poznávání druhé rodiny a poté návrat domů. Uchvatná reality kterou jen tak někdo nevymyslí. 2* za pár skvělých forků. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů