Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (TV seriál)

Komedie / Hudební

USA, 2007, 11 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Leni, dyk.(10.2.2014)

• Splasher

Odpad by byl asi příhodnější. Ale pokud Erica s Timem hodím do kategorie antiherců a zaměřím se spíš na rady Dr. Brula nebo mimozemšťana Davida Liebe Harta s jeho Salame, tak to zas tak zlé není. Kór když dojde i na album Casey Tatuma v podání Joshe Grobana.(21.3.2013)

• Apolskis

K této dvojici mě dovedla pouze ztřeštěná písnička "Sports" ze Saints Row The Third a nemám nejmenší ponětí o čem tenhle jejich pořad je.(31.12.2014)

Jedna z nejšílenějších skečově laděnejch show na planetě. Sází se hlavně na absurdismus a na to že většina těch věcí vlastně ani neni vtipná, ale ten zástup divnejch lidí a mistrně použitejch zvukovejch efektů dělaj opravdu hodně. Spousta věcí se stala running jokem napříč všema epizodama a jakmile se naladíte na tu divnou notu, tak budete nejen srát smíchy (nezapomeňte si vzít svoje D-Pants), ale zjistíte že se k různejm skečům rádi vracíte.(30.9.2018)

Great Job!(4.6.2009)