poster

Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (TV seriál)

Komedie / Hudební

USA, 2007, 11 min

Hrají:

John C. Reilly, A.D. Miles, Zach Galifianakis, Kara R. Stribling, David Cross, Steve Pemberton, Will Forte, Dale Waddington, Betsy Baker, Mark Holton, Derek Waters, Tim Heidecker, Eric Wareheim, Matthew Moy, Don Scribner, Michael Falls, Patton Oswalt, Lia Marie Johnson, Maria Bamford, Rainn Wilson, William Thomas Jones, Spiral Jackson, Marisa Pinson, Jean Louise O'Sullivan, Vanessa Ross, Iva Franks Singer, Eileen Dietz, David Born, Endre Hules, Scott Thompson, Robert Axelrod, Stuart Rigby, Bradley Hollibaugh, Tommy Wiseau, Ron Lynch, Smokey Miles, Mark Arnold, Circus-Szalewski, Lauren Dair Owens, Bob Odenkirk, Lexi Greene, Luis Accinelli, Tony Cicchetti, Nate Haden, Lydia Hyslop, Tucker Albrizzi, Gregg Turkington, Ted Sutton, Steve Schirripa, Saige Ryan Campbell, Michael Q. Schmidt, Rodney Roldan, Wayne Tippit, Peter Cetera, John Ennis, Joselito Seldera, Curtis Taylor, Gibson Bobby Sjobeck, Hayley Holmes, John W. Allen, Frankie Ray, Abbey Brooks, Raymond Lynch, Tejay Bah, Marilyn McIntyre, Gene Mitchell, Yan Birch, Erik Charles Nielsen, Ralph Lucas, David Prak, G. Larry Butler, Karen O, Mike Kimmel, Buddy Daniels Friedman, Trisha Paytas, Palmer Scott, Kurt Sinclair, John Giorgio, Bret McKenzie, Michael D. Cohen, Nic Stanich, Mashari Laila Bain, Wayne Baldwin, Daphne Rosen
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • type_B
  *****

  Leni, dyk.(10.2.2014)

 • Splasher
  **

  Odpad by byl asi příhodnější. Ale pokud Erica s Timem hodím do kategorie antiherců a zaměřím se spíš na rady Dr. Brula nebo mimozemšťana Davida Liebe Harta s jeho Salame, tak to zas tak zlé není. Kór když dojde i na album Casey Tatuma v podání Joshe Grobana.(21.3.2013)

 • Apolskis

  K této dvojici mě dovedla pouze ztřeštěná písnička "Sports" ze Saints Row The Third a nemám nejmenší ponětí o čem tenhle jejich pořad je.(31.12.2014)

 • Corpsegrinder
  *****

  Jedna z nejšílenějších skečově laděnejch show na planetě. Sází se hlavně na absurdismus a na to že většina těch věcí vlastně ani neni vtipná, ale ten zástup divnejch lidí a mistrně použitejch zvukovejch efektů dělaj opravdu hodně. Spousta věcí se stala running jokem napříč všema epizodama a jakmile se naladíte na tu divnou notu, tak budete nejen srát smíchy (nezapomeňte si vzít svoje D-Pants), ale zjistíte že se k různejm skečům rádi vracíte.(30.9.2018)

 • nooly
  *****

  Great Job!(4.6.2009)

 • onebraincell
  *****

  Tim Heidecker a Eric Wareheim zostali oddaní svojej role surealistického antihumoru. Ich absurdné skeče neodmietne žiadny milovník produkcie Adult Swim-u. Seriál skvelo dopĺňajú viaceré veľké herecké mená a ponúka každému divákovi vybrať si niečo z tohto typu alternatívnych zábavných relácií.(22.1.2021)