Oblíbený pořad Jak se staví sen – zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které nejsou jako z románů se šťastným koncem. Diváci mohou sledovat zajímavé proměny bydlení. Nejde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých několika dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, budou to vůbec designéři schopni zvládnout za tak krátkou dobu? Pojďte stavět sny! (TV Prima)

JohnnyB.

Přemýšlím, jestli se mi vůbec někdy finální výtvor architektů líbil a opravdu si na žádný nemůžu vzpomenout... ()

mi-ib

Myslim, že Cejnar si tohle moderování bezvadně užívá. Člověk nakoukne do kuchyně designerů a myslím si, že peníze od sponzorů jsou celkem rozumně utráceny, protože není nad to, udělat někomu radost. ()

VerenaLord

Pokus slušný, výsledek hrozivý, ale při porovnání s Vrabci v hrsti si zaslouží alespoň jednu hvězdu. Chybí vtip, originalita a výsledek jejich víkendových prací je tak neosobní, jak je to jen vůbec možné. Samozřejmě se objevily i slušné přestavby a předělávky, ale negativa převažují. ()

ludva10

Docela zajímavý nápad, jak lidém předvést, jak je možné předělat starý byt na moderní nový. Pořad mě vcelku vždy bavil a je fakt, že tomu hodně přispěl i vtipný Pavel Cejnar. ()

haWranka

Jednou za čas mě popadne nadšení a podívám se na to. Jenomže po hodině trapných keců neobyčejně trapnýho moderátora (zajímalo by mě, jestli si ty trapný repliky vymejšlí sám) moje nadšení značně opadně. Zvlášť když za tu dlouhou dobu trvání tohohle pořadu se mi líbily - ano, pozor - přesně dvě proměny. Vždycky mě dorazí naprostá nepraktičnost a (podle mě) i dost často nevkus... No, co se dá dělat, každej jsme jinej. ()

Tyna31

Bydlení je hra mělo nápady, vytvořilo Vám byt opravdu podle vašich představ a troufám si říct, že bych jim svůj byt do rukou svěřila. Ale namyšlené kre*ény z Jak se staví sen bych si do bytu nikdy nepustila. Neumějí nic jiného než propagovat ten svůj nový moderní ´dizajn´, vašemu stylu bydlení se vysmívají a ještě ke všemu vám vyházejí nábytek absolutně nepřípustným stylem. ()

RajAthen

Dobrý nápad, kterému by občas neuškodilo méně grotesktního humoru a více věcnosti. Občas člověk může narazit na zajímavé tipy, ale někdy by na místě obdarovaných spíše utekl do tmy. Vkus je velmi neuchopitelná veličina. ()

tančísvlky

Úplne normálny program a v tom "bahne" na obrazovkách je to určite dobrý program. Inšpirácie pre seba tu normálny človek určite nájde ... ()

AnyLae odpad!

Mno tak to je holá hrůza... Nelíbila se mi jejich ani jediná přestavba, což je ostuda... a je to nechutné stejně jako to, co vytváří. ()

Smerfetka88

Tak když jsem dala pořadu Bydlení je hra 3*, musím dát tomuhle pouze 2*. Nápad se mi i líbí (přestože není původní, jak jsem se zde dočetla) a celkově mám ráda pořady týkající se bydlení a designu. Co se už se mi líbí míň, je konečné zpracování. Mnohdy je to zařízené hodně stroze, neútulně a zároveň neskutečně přepatlaně. Zdá se mi, že designéři neberou v potaz věk ani celkovou osobu toho, kdo v tom má bydlet a je to všechno jako přes kopírák. Co mě však irituje mnohem víc, tak je ničení všech těch starých věcí. To, že je něco starší a už ne zcela moderní pro mě není důvod k ničení. Házet skříně z okna, rozbíjet starou pohovku, ničit nádobí.....jsem přesvědčena, že by ty věci ještě posloužily jinde. ()

HERGImanCZ

Hvězdičku za myšlenku! Je sice hezké, že rodině předělají byt, samotné provedení je ale horší. Je opravdu nechutné, jak se jim vrtají v soukromí, aby našli nějaké skandály. Ale tak co také čekat vzhledem k tomu, že to vytvořila Prima, že? ()

yaqwsx odpad!

Svým přístupem je mi tento pořad silně proti srsti. Navíc tu často jde vzhled na úkor použitelnosti, což není tím ideálním cílem designu. ()