Oblíbený pořad Jak se staví sen – zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které nejsou jako z románů se šťastným koncem. Diváci mohou sledovat zajímavé proměny bydlení. Nejde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých několika dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, budou to vůbec designéři schopni zvládnout za tak krátkou dobu? Pojďte stavět sny! (TV Prima)

Elyssea

Absolutně se to nevyrovná svému předchůdci na ČT1 - Bydlení je hra. Není tu žádné střídání stylů. Jen hypersupermoderní nábytek, samá bílá a tak nechutně plastový nábytek, že bych jim to všechno naházela na hlavu. Takhle si zrasovat byt může jenom šílenec. ()

Vignette

Mě tenhle pořad nijak neuráží, ale moderátor je často opravdu hodně otravnej a po shlédnutí dílu, který zmiňoval igi B. (z Klokánku) jsem musela sundat ještě jednu hvězdu... ()

KajusaK

Příliš odborné komentáře v průběhu pořadu, a celkově o ničem. Podprůměrná blbinka , která ani nestojí za řeč. ()

Script odpad!

Nemůžu tomu uvěřit, že jsem fakt koukal na takovou kravinu připomínající Vítejte doma. Zbytečné. Odpad! ()

Danny F.

Občas kouknu a musím říci že některé projekty jsou otřesné. Mám svůj styl a vkus a nikým bych si nedal kecat do své přestavby. Jó ono když je to zadarmo, tak je lepší držet hubu a jen chválit i když třeba něco není podle gusta:-) 60% ()

morena.jea

slabší odvar čétéčkovej verzie Bydlení je hra. Trochu moc na american way. Dosť tu prekáža trápny moderátor, stretnúť ho na ulici tak mu ten megafón otrieskam o hlavu. ()

Elisebah

Docela zajímavé pozorovat, jak se někomu mění bydlení. Je sice fajn, že to tvůrci obyvatelům toho kterého bytu předělají zadarmo, ale mě by asi vadilo, že nemůžu říct ani fň jak bych co chtěla. Viděla jsem jednou jeden díl, ale ten byl zrovna na můj vkus krapet nepovedený. Předělávali kuchyň, Udělali jí výrazně žlutou se sytě fialovou a ke stolu dali každou židli jinou. Tak tohle bych doma opravdu nechtěla ani zadarmo. ()

giovanni3

Jako zábavnost tu není nijak úžasná (jak si účinkující myslí), ale co se designové stránky týče tak mohu mnohdy jen a pouze chválit. 2z5 ()

Čtec

Nehodnotím formu pořadu, ale výsledek rekonstrukce. Studentce v malém žižkovském bytě po babičce předělali koupelnu a kuchyň. A nemám absolutně co vytknout - výsledek je účelný, nekomplikovaný, moderní, elegantní, příjemný. A holt nějaké peníze to logicky stojí, ale zas žádné zbytečné vyhazování to nebylo. ()