Publicistický magazín České televize uváděný Markem Wollnerem každé pondělí večer přináší na světlo světa kauzy, fakta a reportáže. Pořad se snaží odhalovat politické, ekonomické a společenské kauzy, zabývá se zajímavými lidskými příběhy i záhadami a reportéři natáčejí velmi zajímavé rozhovory. Investigativní reportáže z domova ale i ze zahraničí komentují zúčastnění aktéři i významné osobnosti přímo ve studiu. S redakcí spolupracuje řada věhlasných českých i zahraničních žurnalistů. (Stocki)

st.verka

Pořad,který se nehoní za senzacemi a poctivě nám přináší vše, co se děje kolem nás, s čím se někteří z nás díky bohu nesetkali, ale co nás bohužel potkat může. Hodně na mě zapůsobil příběh mladé maminky, která vinou lékařky, která nepoznala zhoubný melanom, přišla o možnost se včas léčit a život si když ne zachránit, tak alespoň prodloužit. Zůstal po ní malinký chlapeček. Nejsmutnější je, že se pozůstalým nedostalo ani omluvy, ani jiné satisfakce. Osobně se domnívám, že takové pořady, sahající viníkům do svědomí jsou potřeba. ()

Micione odpad!

Už to, že redaktor  vnucuje  tu jejich  "pravdu" za jedinou správnou, přičemž jiný názor si dovolí nazvat  dezinformací, svědčí o něčem nevídaném, co se tady už pár let děje, a ještě  to má  nálepku "demokracie"!?  Neskutečná drzost, přičemž  daňoví poplatníci  měli za tuto neobjektivitu  nejen tomuto  spolku už dávno  vystavit  vysvědčení  typu: " Ať si pindají, ale laskavě  za svoje"! ()

Natabar

Očekával se podstatně vyšší dávku serióznosti než novácké "Na vlastní oči" a musel jsem konstatovat, že (ač se tak reportéři chtějí tvářit) ve skutečnosti se vezou s nováckou sestřičkou na stejné vlně. ()

D28

Obdivujem a vážim si prácu reportérov, ktorým ide o objektivitu informácií, nepachtia sa za senzáciami a neboja sa.A vedia sa lepšie vyjadrovať než ja. ()

Ravi

Tento pořad je v dnešním informačním šumu a dezinformačním hnoji kriticky potřeba - zejména u nás. Můžeme být rádi, že tady ješte existuje publicistika, která dokáže odhalit zásadní pochyby ve veřejném životě a podat tak informační ruku divákovi, který ještě chce vědět, co se kolem něj děje. Ostatní můžou třeba číst blesk a koukat na novu a možná i primu, ale dokud tu budou Reportéři ČT, budu je plně podporovat. 100% = 5/5 ()

mcleod

Jediná kvalitní investigativní novinařina v Česku zabývající se širokým spektrem politicko-společenských témat. ()

ssfan

Vynikající pořad, jehož tvůrci se snaží odhalovat špinavosti, které se u nás dějí. A občas se jim to i daří. ()

Paity

Po Navlastní oči!, které už ale skončilo, patrně dnes nejinvestigativnější pořad u nás. Marek Wollner už hodně často společně s Josefem Klímou a dalšími šlápe leckomu na kuří oka. ()

aquiver odpad!

,,Hlídacího psa demokracie" si ani zdaleka nepředstavuju tak, že mi ČT řekne, jaký názor a která politická strana je správná. Z dlouhodobého období pořad vnímám jako tendenční a politicky manipulativní propagandu. ()

luczi

Mohu kritizovat kvalitu jednotlivých dílů, ale faktem je, že tohle je velmi potřebná investigativní žurnalistika, kterou v podstatě žádná jiná televize v ČR nedělá. Za díl o šarlatánovi a podvodníkovi MUDr. Janu Šulovi, dalším z desítky protégé Jaroslava Duška, bych udělila 10 hvězd, tohle je důvod, proč platím koncesionářské poplatky! ()

jarmik

Musím dát 5*, když vidím, kolik čtenářů proruských plátků a odborníků na alternativní pravdu se tu rozčiluje. ()

Esgalnor

Jeden z mála objektivních a nezaujatých publicistických pořadů a snad aktuálně jediný, jenž se více zabývá investigativní žurnalistikou. Wollner sice není tak sympatický a charismatický jako Nora Fridrichová z podobných 168 hodin, ale na podobný typ pořadu stačí. Občas mám problém s neuzavřením reportáže, jejím nevyřešením, avšak mé hodnocení se stále pohybuje mezi čtyřmi a pěti hvězdami. A každá objektivní zpravodajská relace se cení (kdyby ČT měla přestat být veřejnoprávní, Moravec, Fridrichová a Wollner by byli rychle vyhozeni...). ()

ac3r odpad!

Radek99 **** Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR... /////////////////////jako ironie dobry :DDD je to presnej opak. ()

bobstock

Fajn publicistický pořad, který je povětšinou vyplněn cirkusovými kousky pánů ministrů a nejrůznějších existencí navštěvující stejnou kantýnu. Co mi bychom jsi bez nich počali? A co by jsi počal Marek Wollner a spol? :) ()

Kámen odpad!

Toxický odpad a propaganda euro soudruha Goebbels-Wollnera, ze které musí být soudnému člověku na zvracení. Lži, manipulace, propaganda a faleš, to jsou Presstituti ČT. ()

crozet

Pracovité výkony novinářů ČT kalí snad jen jejich necharismatičnost a obtížně snesitelná osobnost Marka Wollnera. ()

arcticsky

Tento pořad je civilizovaný a profesionálně provedený. Důkazem toho je kritika ze strany našeho "velikého" Myloše Lukoiloviče a vůbec všech rudohnědých šmejdů, kteří se do veřejnoprávní televize neustále navážejí... ()