Film přibližuje životy tří mužů, pracujících v jedné majoritní obchodní společnosti. Životy se jim náhle obrátí vzhůru nohama, když na společnost dolehne ekonomická krize a rázem zbankrotuje. Teprve teď si pomalu uvědomují, jak dobře si žili. V hlavních rolích se objeví Ben Affleck, Kevin Costner a Tommy Lee Jones. (F.Sucre)

DonBraso

Velice příjemné drama z dob krize,která může potkat nás všechny a to je,že nám šéfik řekne sbohem.Tento snímek byl velice dobře natočen a s hereckým ansáblem,prostě zase Ben hodně výborný,ikdyž oni všichni zahráli suprově ,tak se koukáme na osudy postav,jak tedy žijou po tom co nás vyhodí,zaplatit nájem,dům,,hledat práci..Určitě tam bylo dost odvahy a toto téma mě tedy vzalo hodně,škoda,že občas to bylo takový že prodávem Xbox,,až to takových absoruditních extrémů to šlo,jako by manažer najednou byl balík a neměl ani prachy si koupit noviny,to už bylo moc a režisér z toho pomalu chtěl udělat něco hrozně strašnýho a stavěl na tom víceméně do konce filmu.To mě vadilo, ale jinak moc příjemný filmek.8/10 ()

Patr1k

ak nie ste bez chrbtovej kosti, tak sa vám ten film musí dostať pod kožu, výborne obsadené role...posledná veta filmu dá trefnú bodku za inak výbornou drámou zo života high society... ()

Honzad007

Drama jen na oko, podpořené slušnými hereckými výkony, civilním Affleckem ale dosti slabým scénářem, který postrádá jakékoliv pointy, vyvrcholení, motivy, skryté nápady a originální rozhovory. Jen další z menších snímků, který neurazí (hudba se mi hodně líbila), ale rozhodně vůbec nenadchne. Mám takový dojem, že velmi brzy na tento film zapomenu, bohužel. ()

kolly13

Kdežpak chudák manažer, jenž si napůjčoval víc, než stíhá splácet a jezdí v Porsche, musí, neočekávaně, šetřit. Dobrá sonda do života tohoto druhu, leč se líhne otázka, jestli jsou normální. A ono ano, protože tímto stylem se zde myslí a přistupuje k riziku jako běžnému partnerovi v otázkách zaměstnání a užívání si. Kožený Affleck to celkem ustál, Lee Jones velmi dobrý, Costner bez prostoru. ()

carnacv

Kvalitně odvedená práce. Obstojný herecký výkon podpořil spád a nápaditost. Obzvlášť se mi líbil smysl pro detail (třeba šachový stolek, mimo hlavní záběr). Za herecký výkon chválím hlavně Rosemarie DeWitt, které se role vydařila na výbornou. ()

PurGator

úprimne som si myslel, hneď po zhliadnutí filmu, že wou aký dobrý film, ale moje nadšenie veľmi rýchlo spadlo bolo v tom filme ukázané aký sú ty "manažéri" chudáčikovia a ako sa im zmenil celý život... ale reálne problémy malých bežných ľudí by dopadli asi horšie ako dopadli títo ľudia.. jediné dobre na tom bol asi to, že sa rozhodol T.L Jones aj napriek vyhadzovu ísť od začiatku vybudovať novú firmu... Affleck zahral podobnú úlohu ako zahral v Boileer Roome... ()

Jurcekk

Altman natočil v r. 2000 film Dr.T a jeho ženy. Na úvod nejaké ženské nakupujú svadobné darčeky. V brutálne luxusných obchodoch. Tak to Altmann tlačí: pozrite ako žijú... Zobrazenie luxusu v akom žijú títo manažéri mi to pripomenul. Hneď ma to viac bavilo. Inak priemer. Vidieť dobrý film s Affleckom? Jedine Town. ()

ABC1

Většinou bývám dost kritická, ale něco mě na tom filmu zaujalo, a to nejen vynikající herecké výkony...nezávidím manažerům ani platy, ani přehnaně velkej barák (kdo by se chtěl o něj starat, že!) a už vůbec ne tu funkci, ve které bych se každý den nervovala, jestli nepřijde jinej mladší sekáč, kterej se nezakecá a já půjdu do ....pryč. ()

Gryfin

I WILL WIN, WHY? No protože tam hraje "Flekatej" Ben... Přiznám se, toho herce nemam rád, na druhou stranu vyvažuje Costner a TL Jones. Bohužel to ve mě zanechalo jedinou vzpomínku, jsem rád, že mam svou práci... ()

misiacik

Bena sice moc v láske nemám, pre jeho prdelnou pradu, no tuto mi vôbec nevadil. Nenudil som sa s chuťou som pozeral na to ako to tu všetko ide do sračiek. Ako si ľudia čo zarábajú 150 000 ročne berú hypotéky a ako žijú z ruky do huby. Vlastne tak ako my, len si nekupujú hodinky za 200 € ale za 200 000, nebývajú v troj-štvor izbových domoch ale v 10 a nemajú jednu alebo dve kúpelne ale rovno aspoň šesť. Film tipu prepustíme zo 5000 ľudí aby som mohol aj milenke kúpiť kvalitné kozičky ma pobavil už iba z toho dôvodu, že to tak je. ()

JoudaCZ

Jedno velké klišé, nebo spíš spousta malých poskládaných do obvyklé mozaiky. Ale "ideologicky" s tím souzním a je dobře, že to někdo takhle polopatě připomene. Hodnota vznikne tím, že něco vytvořím, nikoli tím, že něco napíšu jiným písmem. ()

madline24

Docela úsměvná historka plná "amerických" pravd o tom, jak je těžké (a hlavně nespravedlivé!) spadnout z výšin až na dno. Film ale skřípe v mnoha věcech, mj i v tom, že to pomyslné "dno",na které hrdinové dopadli, není zas tak hrozně dole. Moc jsem nepochopila, jaká je pointa filmu? Zmoudření přeplaceného manažera,kterého jednoho krásného dne vyrazí z práce a on musí prodat své krásné porsche a přestat chodit na lekce golfu? :o) Anebo cesta z vrcholu na dno a zpátky? No nic, je to takový americký filmeček o ničem s pár známými herci v hlavních rolích. Nic víc, nic míň. ()

swg

já ty americký filmy miluju....vždy dobrý konec, stačí jen věřit a vše se v dobré obrátí :-) ()

JerryPilsen

Melancholická možnákritika kapitalismu."Chudáci" manažeři ve svízelných situacích,zdali se vzdát svého Porsche nebo golfu.Ale plejáda výborných herců vše posílá do lidské roviny,ve které je to koukatelné. ()

stanjel

o prachoch, o páde na "dno", o sile rodiny, o prebudení a uvedomení sa.. dobré obsadenie - chýbal tam už len super záver, kedy sa zlému riaditeľovi vráti čo mu patrí za jeho nenažranosť :) pre mňa 100% ()

Tanec s piráty

Tanec s piráty

20.03.2009

Kevin Costner se chystá opět režírovat. A protože jeho Krajina střelců byla ukázkou víc jak solidní řemeslné práce, není důvod jeho nový film nevyhlížet se zájmem. Obzvlášť, když mu scénář pomáhal… (více)