Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tentokrát se penzionovaná advokátka Kalendová vydává do atraktivního prostředí sanatoria pro ženy s nadváhou, aby si na vlastní oči a v převleku za obtloustlou docentku Rybkovou nenápadně prohlédla budoucí ženu svého vnuka Kamila. Tato dívka jménem Kristýna je dcerou majitele sanatoria, ve kterém se hned po příjezdu Kalendové stane vražda. A právě tento případ přijíždí vyšetřovat mladý kriminalista Kamil, který o přítomnosti své babičky v sanatoriu nemá pochopitelně ani ponětí... (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Tosim 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Téměř v každém díle dostane na frak některý z rozumových faktorů detektivního žánru. Tady je mi například záhadou, jak je možné, že se doktorce Kalendové všichni tak bez okolků svěřují. ()

Nalimator odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle už byl vrchol idiocie. Autoři si pravděpodobně myslí, že když je to kriminální komedie, takže tam můžou narvat jakoukoliv ptákovinu a bude to jako sranda? Tak to ne. Chatrný příběh, toporné herecké výkony, nelogické chování postav a vlastně spousta jiných nelogičností a chyb...tímhle dílem končím. Jen pro ukázku, jakou nám tady naservírovali náhradní podezřelou- důchodkyně, která jako zaměstnání uvádí panská posluhovačka a vlastní kalašnikov. WTF. ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Filmové sanatorium se nachází na adrese Hlavní 154, Horní Bezděkov. V objektu se nachází penzion. (sator)
  • V čase 59:20, když Květa Kalendová (Jiřina Bohdalová) vyhledává na internetu přípravek Muscletin, je možné v řádku s odkazem vidět, že ve skutečnosti není na žádném internetovém vyhledávači, nýbrž na podstránce webu Muscletin, který se ovšem právě snaží najít a který byl vytvořen pro účely pořadu pomocí služby Web Zdarma. (David7)

Reklama

Reklama