Almásy

ja som ostal milo prekvapený, očakával som oveľa prvoplánovejšiu vec, ale postupne mi došlo že vynikajúce duo Baldwin-Streep nešli len tak do hocčoho. Veľmi dospelý príbeh, čo veľmi chválim, trochu mi prekážali naozaj absurdné a zbytočné vtipy (humor plynul prirodzene aj bez Baldwinovho full frontalu), možno keby to bolo viac v žánri ,,dramedy,, by som to dal za 5*. ale stále, príjemná oddychovka ktorá zdvihne náladu realistickým poňatím podobného problému. ()

made1

Co Nancy Meyers opravdu umí, je vyprávět. Neotřelým způsobem sděluje příběh, kterým se dovede přiblížit tak blízko, až člověk zjistí, že se opravdu směje, posmutní i se diví. PS. Naprosto úžasná kamera. ()

Michelle8

Lepší průměr. Hezká komedie - u mě tak 70%. Místy jsem se opravdu hodně zasmála, místy jsem na to prostě asi ještě neměla věk:-). Alec a Meryl byli úžasní. ()

fruitbueno

Nemám moc v oblibě Aleca Baldwina a jeho masivní tělo ve dvouhodinovém přídělu - uf. Nicméně tuctový příběh, nulová vnitřní rozervanost hrdinů (nazvdory tématu), prima Steve Martin (vždycky jsem si říkala, že neumí hrát, ale asi umí), tradičně brilantní Meryl Streep a kdo se mi líbil nejvíc, byl ten pošahaný snoubenec jedné z dcer. Ten byl boží :-D ()

slovan1

Průměrná komedie. Hlavním tahákem jsou hvězdní herci, kterých nebýt, tak kdo ví jak by tenhle film dopadl. Překvapil mě příjemně komediální talent jak Streep, tak Baldwina. Pár fakt vtipných, a přitom neujetých nebo trapných scén. ()

DavidS.

Romantika pro starší a pokročilé...Meryl je báječná téměř ve všem a Baldwin jakoby si odskočil ze své kanceláře z 30 Rock, což ale nevadí. Steve Martin v roli nezajímavého sekundanta...Příběh má daleko k realitě a v jistém smyslu je téměř pohádkový - všichni jsou bohatí, úspěšní, v mezích věku krásní a baští samé kulinářské zázraky... Už proto nechápu, proč scénář v druhé polovině zvážní až ztraumatizuje. Naprosto zbytečně, protože ničeho opravdového se stejně nedočkáme...Stopáž o dobrou půlhodinu delší... ()

Michelle75

Nějak to šlo mimo mě, zbytečně zdlouhavé a nudné. Meryl je výborná herečka, ale tady mě ten její nucený prima smích až otravoval, jízda se Steve Martinem bylo asi to jediné, co se mi na tomhle filmu opravdu líbilo. Ale znám i horší, takže za tři. ()

darwin

Pohodová oddechovka s výbornou ústřední dvojicí a pátým kolem u vozu (Steve Martin). Vtipných situací je dostatek, díky čemuž film uteče rychle jako voda a zanechá velmi sympatický dojem. ()

Bobek15

Asi nepatrím do cieľovej skupiny, ktorej bol tento film určený, a to sa asi odráža aj na mojom hodnotení. Naviac mi tam prišlo až príliž veľa situácií umelých. A Meryl Streep fakt nemusím, takže ona mi na výslednom dojme tiež moc nepridala. ()

korndaddy

Ty vole, Street a Baldwin. Sice komedie a romantická, ale s tímhle pěkným obsazením si to přece nenechám ujít. Teď už vím, že příště klidně nechám. ()

Wally

Strašně příjemný film....M. Streep skvělá, A. Baldwin v asi své nejlepší roli :-) a překvapením pro mne byla role v podání J.Krasinskiho, která mne vždy zaručeně rozesmála. Jen S. Martin mi tam vůbec neseděl, ale byl tam tak zřídka, že to nevadilo... ()

Orthank

Príjemne odľahčený a vkusne humorný pohľad do vnútra dlhoročne rozvedených manželstiev s dokonale fungujúcou hereckou dvojicou Baldwin/Streep na čele. Akási kombinácia komédie a drámy je možno trošku prisladená, ale skvelé repliky, ktoré sa derú hercom z úst nemajú chybu. Humorných scén je tak akurát, a nič nie je pubertálne trápne. Síce sa dostavý aj ten dnes už tradičný zlom, kedy si hrdinka znepriatelí všetkých okolo seba, no super pseudodramatický záver svojou nerozhodnosťou a čiastočnou otvorenosťou voči vzťahu k jednému mužovi ho bravúrne vynahradí. Je pravdou, že väčšia dramatizácia sa dostaví až v závere, ale kto od začiatku nerátal s dramatickými pletkami, na tak skvelý humor pristúpi s ľahkosťou...Povinnosť pre všetkých ex...ehh...tak dobre, aj pre všetkých exhumovaných:D ()

Scytale

Průměrná romantická komedie, kde herecká esa starších ročníků (hvězdy filmů 80. a 90. let) předvádějí skvělé výkony. Obzvláště Alex Baldvin je úžasný dost se divím, že nemá ve své kariéře více komediálních rolí. Ale možná v sobě objevil tento talent až s přibývajícím věkem. Škoda poměrně nezáživného scénáře a tentokrát dost sterilního Steva Martina. ()

noby

Být žena po čtyřicítce, asi dám víc, možná i o dost. Ten film je objektivně natočený i zahraný dobře a citlivě, ale mě nemá úplně čím oslovit. ()

dopita

Celkem na úrovni odvedná komedie. Sice bylo ve filmu pár míst, který "skřípaly", ale celkově spíš mírný nadprůměr. Velmi příjemným překvapením pro mě bylo herecký obsazení. Famózní byl Steve Martin, překvapivě sympaťák byl Alec Baldwin a tradičně kvalitní Meryl Streepová (i když trochu zbytečně přehrávala). Zmíněný titulní trojice filmu dominuje, ostatní jsou jen do počtu, což je škoda. ()

Kanca

Dlouho jsem neviděla komedii, která by mě fakt tak rozesmála. Meryl Streep byla opět naprosto úžasná, ale dost mě překvapil i Alec Baldwin, kterého jsem nikdy moc nemusela, ale v tomhle filmu mě fakt bavil :) ()