Cougar Town mě naučil, že 40 je nových 20. A It's Complicated to, že ani život po padesátce není problém. Ok, je to sice film s Meryl, je to film primárně pro ženský, nemám ráda Steve Martina. Ale ten sexy pupkatej Alec Baldwin, to je moje. Navíc je to zásadně vtipný, erotický, nemravný a zábavný filmík :D Takže až budete mít kočky zase návaly, víte, co vám od nich pomůže. A sex s ex to ani nemusí být.(28.2.2011)

Tento film som mala veľmi dlho vo filmotéke, ale nakoniec som ho vymazala. Asi preto, že Baldwina neznášam. Nakoľko od nového roku som nebola schopná zapnúť iné médium ako TV, tak som odkázaná na ich vysielanie :-) a film som si pozrela. Človek od Meyers čaká niečo lepšie, lebo Nancy si nás totiž rozmaznala. Niektoré scény výborné, Meryl neskutočná herečka plus veľká sympaťáčka ... a ešte Krasinski to trošku zachraňoval. V konečnom dôsledku film celkom v pohode, ale neodpustím si : dabing ich syna, tak to bol totálny grc.(8.1.2014)

Nejsou to čistokrevné 4 hvězdičky, ale přesto mě něco "nutí" dát víc, než 3. Nancy Meyers podle mě točí skvělé romantcké komidie, viděla jsem je všechny a i když mi tahle přišla ze všech nejslabší, stále se jedná od nadprůměr. Zjistila jsem, že jsem ani pořádně nevěděla, jak vypadá Steve Martin, který mi byl ve filmu mnohem symptičtější než Alex Baldwin. Meryl Streep je jako vždy úžasná, obdivuju její elán, energii a eleganci. Jsou to příjemně strávené 2 hodiny, i když se k tomuto filmu není potřeba vracet moc často.(23.3.2010)

Mám rada Nancy Meyers. Nie, v porovnaní s inými režisérmi točiaci romantické malichernosti, ju priam zbožňujem. Nancy pozdvihla tento inak priemerný námet o téme nasiaknutej klišé "žena sa rozvedie - má depresie - vytriezvie - nájde lepšieho - ex začne žiarliť" a svojím svojským režisérskym prístupom a entuziazmom k danej látke, mu dodala šťavu a príchuť príjemnej americkej sentimentalitky, ktorá možno prinúti samotné žienky domáce stojace nad kypiacimi hrncami, zamyslieť sa nad svojím rutinným životom. Celý film som sa vynikajúco bavila na ústrednej dvojke Alec - Meryl, ktorí si to zjavne vychutnávali a aj v strednom veku dokázali vyťažiť zo seba maximum. Nancy, teším sa na ďalší film z tvojej dielne a pevne verím, že si vezmeš do tímu nestarnúcu Meryl :-)(19.5.2010)

65% meryl streep bych chtel za babicku. Baldwina jsem nemel rad, az do chvile nez jsem zhltnul prvni serii 30 Rock, kde si me ziskal, jakozto skvelej komedialni herec. Stejne tak se mi moc libi nektery filmy Nancy Meyers jako Lepsi pozde, nežli později. Takže jsem se docela těšil, jak to bude tenhle tym dohromady fungovat a musim říct, že jsem byl trochu zklamán. Pár vtípků a hlášek je hodne dobrých. Strepové je plné plátno a Baldwin si úspěšně krade scény pro sebe. Akorát že stopáž je hodně přemrštěná, hlavně ze začaátku se děj hrozně vleče ani to nenní vtipné, chtělo by to aspoň o 20 minut zkrátit. A konec je příšerně plytký, nechápu, proč by se měla matka ospravedlňovat dospělým dětem, že se po telech znovu zapomněla s jejich otcem (to doufam neni spoiler, je to v popisu filmu i traileru) , to je snad její věc. A dýchánky streepové a jejích kamarádek jsou fakt hrozné, někdy je lepší nevědět, co čem si povídají ženské, když jsou samy. Zde je to fakt banda slepic v kurníku. Taky si nejde nevšimnout, že Streepová mezi ně nezapadá, že je mnohem starší. Přecejenom i když se hodně snaží, nezapře, že je jí o 10 let víc než postavě kterou hraje a tím pádem nesedí moc ani k Baldwinovi. Nejvtším zklamáním filmu je naprosto nevýrazný Martin, zitra už si ani nevzpomenu, že tam hrál.(19.1.2010)

• - Meryl Streep (Jane Adler) si ve filmu stěžuje na pokleslé víčko. Ve skutečnosti jde pouze o jeden z jejích hereckých triků. (Ernia)

• - Nancy Meyers se při psaní scénáře nechala inspirovat filmy Caryho Granta, a to např. Jeho dívka Pátek (1940) nebo Příběh z Filadelfie (1940). (Ernia)

• - Film, ktorý sledujú hlavné postavy pri rodinnom večeri s pukancami, je Absolvent. (Sharnax)