Nejak nie je čo riešiť. Zábavná, chutne odohraná story, akú tvorí život. Totálna trefa. Som si vedomá priblblých obrazov na mojej tvári počas väčšiny stopáže. Vážení, pozrime!, do činenia máme s autorkou notorickej sexi komédie Po čom ženy túžia... ... tak to sa nám rozjasňuje, táto ženská má svoj šmrnc! Tento film zas hustý sexepíl. .)(15.1.2010)

Sestavu si Nancy Meyers vybrala nadmíru dobře. Snímek sice pořád nedosahuje kvalit jejího profláklého Po čem ženy touží, ale každý den nemůže být posvícení. Třešinkou na pomyslném dortu budiž vedlejší role Johna Krasinského, nastávajícího jedné z Janiných dcer. Pro film je podobnou figurkou jako král Jelimán pro Madagaskar. Vtipkuje, neustále se pohybuje od jednoho trapasu k druhému, roztomile se usmívá (aspoň něco pro naši mladší generaci).(7.11.2010)

Opravdu velmi příjemná romantická komedie, kde se nám to pořád komplikuje a komplikuje:-)) Chvilku s tím milencem, chvíli s druhým, pak s oběma atd. atd..:-) Miluju, když se to ve filmu pořád a pořád obrací a mění. Tak jak jsem viděl nedávno film milenci, tam se to taky pořád točilo a obracelo....Víc takových komedií.... 80%(3.2.2010)

Nancy Meyers romantické komedie prostě umí a ač téma přímo volá ke spadnutí do oceánu klišé, tak výsledek se tomu vždy umně vyhýbá. A nejinak je tomu u nejnovějšího počinu, který kromě slušného scénáře a pořádné porce slušného humoru, nabízí hlavně skvělou hereckou partu. Mezi Meryl Streep, Alecem Bladwinem a Stevem Martinem to prostě funguje a občas i samotné výrazy v jejich obličejích nebo gesta jsou k popukání. Dostalo mě to, i když je trochu předvídatelné, občas přehnané co do potrhlosti a asi mířené na jinou generaci. Každopádně 80% zasloužených...(19.4.2010)

I když zrovna nemusím Baldwina ani Martina - jedná se o příjemnou oddychovou vztahovou komedii, které vévodí Meryl Streep. Přestože snímek místy sklouzává k trapné klišoidní zábavě (nahý Baldwin před laptopem), dokáže být ten stařecký milenecký trojúhelník místy velice uvěřitelný, za což dávám režisérce plusové body a film doporučuji zhlédnout.(10.10.2013)

• - Vo filme sa v cameo úlohách mihnú skladatelia Ramin Djawadi, Heitor Pereira a Ryeland Allison ako muzikanti na párty. (Macejko)

• - Natáčení snímku probíhalo od dubna do srpna roku 2009. (jezurka42)

• - Proslýchá se, že ratingové ohodnocení R, tedy mládeži do 17 let přístupný jen v doprovodu rodičů, obdržel film od Motion Picture Association Of America především kvůli scéně s marihuanou. (Missa08)