Rokle

Jen o kousíček nad průměrem. Zápletka spíše na hodinu a půl než na dvouhodinový dokolečka se opakující efekt (ne)manželských problémů. Troufám si tvrdit, že tu bude platit přímá úměra (vyšší věk = větší spokojenost). ()

Ben Nevis

Meryl Streep už by měla hrát role pro svůj věk a ne o deset let mladší. Jinak nic proti komediím cíleným na starší generaci. Není to trapné a sem tam se člověk zasměje. Překvapilo mne morální poselství u američanů nezvyklé. Nevěra je nejspíš OK, když ji provozuje sympatická hrdinka. ()

bagetka007

Hlášky "Home, sweet home", ohledně "bikini wax" a "srostlého ženského přirození" byly spíš nechutné, ale několikrát jsem se během filmu zasmála. Nevím, jak vy, ale já bych asi taky dostala infarkt, kdybych viděla Meryl nahou. Sorry. Alecovi by neškodilo, kdyby zhubnul aspoň nějakých 15 kilo. A vůbec bych se nezlobila, kdyby ten film byl kratší. ()

Huguette

Naprosto souhlasím s larelay! Příjemné, milé, k zasmání i zamyšlení (ale ne tak, aby vás to zatěžovalo)..a taky jsem se podivovala nad rolí Steva Martina, nebyl špatný, byl až překvapivě..obyčejný, takže překvapující a nečekaná pozice Steva Martina. Obsazení Aleca Baldwina mě překvapilo, ale více pozitivně než obsazení Steva. Meryl -ta je geniální...ať už se objeví v čemkoliv, její talent je fenomenální.... K Nancy Meyers mám trošku rozpačitý postoj...ona je svá a někdy to holt sedne a jindy ne...nyní mi ten film sedl =D ()

BOURQUE

Nekomplikovaná komédia a o komplikáciách medzi ženou a mužom, ktorí po rozvode ešte stále niečo cítia k sebe. Vďaka famóznej a nestarnúcej M. Streep a skvelému A. Baldwina dostaneme príbeh zo skutočného života! PS: Baldwin: „Som tarzan!“ Streep: „Blaaaa!!!!“ Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Rathalos

Velmi mila,prijemna a pohodova komedia v hlavnej ulohe s Meryl Streep,ktora zobrazuje viac-menej bezny zivot a vztahy v nom,film zbehol ako voda a ja som sa citil fakt dobre pri jeho sledovani...:-) ()

Mr.FreeZer

Příjemná taškařice s výbornými herci. Po dlouhé době jsem se zase pořádně nasmál u komedie. A můžeme se už jenom těšit na letošní Oscary, co si pro nás připraví uvaděčcké duo Baldwin - Martin. ()

Petrushka5

Taková průměrná romance, které se nebude líbit jen šedesátnicím, jejichž největším svátkem je usednutí k německým romantických zrůdnostem.. Je to poměrně vtipné a svěží, ale neutáhne to celé dvě hodiny, přála jsem si konec, přála jsem si konec bez dalšího polonahého Baldwina, pozorovat jeho zchátralé tělo mi přinášelo poněkud depresivní stavy, když si vzpomenu, že před pár lety (ok, více než před pár lety) vypadala jeho postava úplně jinak. Zanechme povrchností, nakonec se jeho nahota konala v ryze komediálním hávu, což nebylo nijak zdrcující, naopak patřilo k příjemnému zpestření posledních několika velmi dlouhých minut. ()

Skleni

Hodne divný no neurážlivý a nijak neovplyvňujúci filmík, ktorý svojou jednoduchosťou až ..nudí... bohužiaľ. minimálne potenciál tam bol, ale pre mňa je to čisto otázka v kusu, kde ja nemám cit pre lásku a sex po 60-ke... to proste nieje pre mňa. 38% ()

shereen

Poprvé mě to velmi příjemně pobavilo, při druhém shlédnutí už byl dojem o něco horší. Meryl, Alec a Steve se svých rolí zhostili na jedničku. Horší už to je s poněkud infantilními a afektovanými dětmi, jejichž stranu barikády zachraňuje jen John Krasinski. ()

GrgaPitic

Svěží komedie bez hluchých míst. Tradičně vynikající Meryl, příjemně uvěřitelný "vyčůraný" Baldwin a snesitelný Martin. Kombinace která funguje celé dvě hodiny a rozhondě nenudí. ()

Bobsenklár

Alec Baldwin a Meryl Streep výborní. Steve Martin - docela milé překvapení. Vtipy sice s uhádnutelnou pointou, ale při scéně s noťasen smrkám popkorn. Začínám mít pocit, že vše začíná po padesátce. ()

Rockerman

Určitě jedna z lepších, tzv.romantických komedií. Docela dobrá zápletka, kdy člověk neví, jak se Meryl Streep rozhodne. Právě tato PANÍ herečka mě trochu zklamala svým výkonem. Možná poprvé. Zdála se mi příliš "rozchichotaná", na to, že řešila poměrně složitou životní situaci. Ale jak říkám, film neuráží ani ty, kteří filmy tohoto žánru moc nemusí. ()