Plangi

Já furt co mi to připomíná. No přece Lepší pozdě nežli později. Meyers prostě pár motivů pozměnila a základní schéma zůstalo prakticky stejné. Ale neberu to jako negativum, i tentokrát se jí povedlo natočit vcelku obstojnou romantickou komedii ze zralých let, jež stojí a padá na všemožných i nemožných situacích a hereckém podání. Ústřední duo sice párkrát sklouzne do karikování svých postav, hlavně Meryl Streep to semtam přešvihla s přehráváním, jinak nemám co vytknout. Bavil jsem se. A jen díky postavě Harleyho (John Krasinski) jsem se při některých scénách bavil ždibet nad průměr. 60% ()

campix

Další velmi příjemná romantická komedie od Nancy Meyers s geniální rolí pro Aleca Baldwina. Dokonce i Steve Martin ukázal, že i po Růžovém panteru nezapomněl hrát, jen mi Meryl Streep připadala moc rozjucháná a až moc emotivní. Jinak další komedie na kterou si za měsíc už nevpomenete. ()

panda.uo

jak lze zakomplikovat porozvodové období ještě více než je?? meryl to dokázala!! a dost se ji to povedlo...jen jsem koukal co dokáže udělat jeden páv kombinovaná s přestavbou domu:) ()

otík

Velmi příjemný, vtipný a srdečný filmeček s odzbrojující Meryl Streepovou, podivně pozitivním Alecem Balwinem a zcela v pozadí stojícím Stevem Martinem. Při některých scénách by se člověk téměř popadal za břicho, vážné scény do nálady filmu příliš nezapadají. Celkově je to film, který jde doporučit všem od třiceti nahoru. Hudba: Hans Zimmer & Heitor Pereira ()

kocik1

Představte si, že si 10 let po rozvodu nabrnknete zase toho stejnýho debila. Vtipné to moc není a romantiku si taky představuji jinak. Nehrát tu Meryl Streep, tak jdu u této utahané polízanice bodově ještě níž. ()

Hafran

Příjemná komedie, která neurazí. Skvělá trojice hlavních představitelů (Baldwin, Streep a Martin) drží pohromadě většinu času nezajímavý konverzační scénář. Film pak docela záhadně střídá momenty konverzační plytké kousavé nudy a velmi vtipných a bláznivých scén, které však s hvězným obsazením působí přirozeně a dobře. Jako celek to nedrží, ale mnohokrát se u toho zasmějete. ;) na romantickou komedii velmi dobré - 70% ()

Swansea

Svižné, vtipné, odpočinkové. Film s jasným "rukopisem " Nancy Meyers. Nevím, proč by někdo, komu se tento film líbí, musel být nutně gerontofil ( jak píše jeden uživatel ). Když chci vidět Requiem za sen, tak si taky předtím nemusím šlehnout... ()

Mr.Ripley

Od Nancy Meyers bych čekal mnohem více, než jen další důchodcovskou variaci na tisíckrát omleté téma. Naštěstí je obsazení natolik výtečné, že se divák baví od začátku do konce. ()

Mrkvič

Nancy Meyersová točí stále nudnější a nudnější filmy. Nedá se říct, že by na Nějak se to komplikuje bylo něco vyloženě špatně, ale přijde mi, že jediný, kdo se u toho může bavit a užívat si vývoj děje, je snad jen opuštěná skoro důchodkyně, co má všechno za sebou a na svůj osobní život už rezignovala. Do té cílové skupiny zrovna nespadám, takže jsem se akorát nudil. ()

bubun

Film, na který se dá koukat den po kalbě, když máte kocovinu a nechcete/nemůžete se na nic soustředit. ()

Karush

Nejako sa to tentoraz nevydarilo, originálne vtípky boli, ale stratili sa v nesmierne natiahnutej stopáži, čo bezdôvodne bola taká dlhá, aká bola. Mala som pocit akoby režisérka nevedela, čo má za cieľ a akým smerom sa má uberať, čo malo za následok chaotičnosť- raz to bola romantická dráma a v ďalšej chvíli to spadlo do drámy a naopak. Čo sa postáv týka, tak Steve Martinov charakter sa vôbec nehodil k Meryl Streep a divákovi ani nenaznačili, čo také super na ňom v skutočnosti je. Inak je to celkom znesiteľná komédia už so zvyknutými klišé. ()

JimmyII

Pravděpodobně nejslabší film Nancy Meyersové - neoplývá totiž tou upřímností a vtipností jako její předešlé kousky, které mají charakter filmů, které si člověk může pustit několikrát. Nějak se to komplikuje už znovu vidět nemusím. Je to "jen" slušná romantická komedie ze života padesátníků s úžasným ústředním triem (naopak si myslím, že Martin byl dobrá volba), ale příliš tuctovým scénářem. ()

Tyny

Takový pohodový film pro nudný večer. Zhulená Meryl, jak ji neznáte ve společnosti se Stevem Martinem byla fajn. Nějaký scénky byli romantické klišé, některé zas originální a vtipné, jiné zase ohrané. Na druhou stranu jsem se u filmu skvěle bavila, pohodový snímek, jehož dvě hodiny mi utekli jako voda. Navíc je Alec Baldwin i přes jeho léta nesmírně charismatický. ()

ivan bohatyr

Alec Baldwin a Meryl Streepová mě mile překvapili. Celkem skok od toho na co sem byl zvyklý z dřívějška, když měli o pár let míň, myslím sem už dlouho neviděl film s Meryl, Mamma Mia mě nějak nevzala, zatím sem nenašel způsob abych se dokopal k tomu to vidět. Nicméně pro mě snesitelná romantika (moc romantické filmy nemusím, takové ty přeslazené srdce drásající scény), pěkný příběh, výborná Meryl Streepová a zajímavé použití komických prvků, které přiměřeně dokrášlely příběh např. vynikající zpestření marijánkou. ()

terunka003

Průměrné, americké, pár vtipných scének, trochu ze života. Taková průměrná komedie. Rozvody jsou na denním pořádku, takže by se dalo říci, že aktuální film. Muž si najde mladší a ožení se s ní, ale stále touží po své manželce. Následné získání její osoby a vzniká poměr. Po odmítnutí ženy a snahy začít žít vlastní život s jiným mužem, který se začíná objevovat blízko ní je najednou velký problém. Ke konci filmu opět zažívám "psychický smrad" z bývalého manžela, který je neustále všude. Dospělé děti se vše dozví až na konci filmu. Musím říct, že kdyby nebylo zhulených scén tak se mi ten film absolutně nelíbí. ..a ani zvučnost velkých jmen to nezachrání.. ()

anli

Svezi a prijemna podivana,i kdyz Nancy Meyers umi delat jeste lepsi filmy.Dlouho jsem se rohodoval mezi 70 a 80 procenty a hlavne diky hercum,zejmena naprosto vynikajici Meryl Streep davam 80% i kdyz je film plny klise a misty se trochu"tahne".Cilova skupina si myslim muze klidne pripocitat 20%.Pohodovy film,na ktery se hooodne lidi bude divat zas a znovu. ()

Tomasso001

Výborně obsazené hlavní role, jen Martin mi tam trochu nesedí... Celý film příjemně utekl, zasmál jsem se a ačkoliv bych dal spíš 3 hvězdy, když vidim to nevalné hodnocení tady, dám 4 ()

Pajj

Takové milé, chvilkama hodně vtipné a ... hledáte film pro intelektuálně nenáročný letní večer? To je přesně on. ()