Komentáře uživatelů k filmu (30)

 • ThomasCrown
  *****

  Neuveriteľne skvelá a úžasne vtipná zelená komédia. Niektoré funny momenty sú gradované počas väčšiny filmu tak dokonale, že si nepamätám, kedy som sa naposledy tak často smial. Brody a chalan čo stále hľadá jednu miestnosť za všetkých. Po druhom pozretí by som hviezdičku ubral, ale prvý dojem je prvý dojem.(13.9.2012)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Anchor Bay Films // Počet premietajúcich kín v USA: 200 // Otvárací Víkend USA: $82,832 // Ale hej, pobavilo :)(25.10.2012)

 • MMR
  ****

  Tak včera se dívám na film, kde jsou všichni ožralí. Dnes pro změnu všichni sjetý =D Pro mě originální komedie (pro někoho ne, ale to člověk musí umět rozeznávat detaily), velice zábavná, protože opravdu nenudila ani chviličku. Já se bavil, a tak to má být.(12.11.2012)

 • dr.horrible
  ****

  Smoke Weed Everyday.(23.10.2012)

 • Dzeyna
  ***

  Celkem vtipné, svižné, ale ne originální. Myslím, že tráva a střední škola je hodně tuctové, i když tady je to podáno skvěle. Adrien Brody exceloval - hodně vtipná role, nikdy bych si ho takhle nedokázala představit. Hodnotím to takovou lepší 3! Rozhodně to stojí za to.(19.10.2012)

 • ARI50
  *

  Komedie plná kouře a nudy nic moc.(10.11.2018)

 • bouncer
  ***

  Co víc si přát od huličského filmu než zhulenou celou střední školu a happy-end? Přijde mi, že už od Cheech and Chong se v tomhle subžánru nic nového nevymyslelo... Je však nutno dodat, že High School to zachraňuje pár povedenými vtipy, trefnými narážkami a skvělou postavou Adriana Brodyho.(28.10.2012)

 • Marqta
  *

  Pro mě celkem zklamání. Prvních dvacet minut jsem byla mírně potěšená a zvědavá co se stane dál. Přiznávám, že jsem se bavila když se na scéně objevil Adrien Brody..Ale jak film pokračoval, tak se to pořád čím dál tím víc vleklo. Minimální akce a překvapení, všechno působilo hodně uměle a přitaženě za vlasy. Druhou polovinu filmu jsem jen doufala, že už bude konec. Je asi škoda, že se snažili tvůrci do filmu nacpat maximum různých drobných zádrhelů, protože tahle nekončící řada stupidních "problémů" mě hodně nudila. Nemůžu ale popřít, že celkový námět příběhu je originální a pro komedii jako stvořený. Nejlepší na filmu je už zmiňovaný Brody...ten si přitáhl veškerou moji pozornost, škoda jen, že se na scéně objevoval tak málo. Asi tuším, proč je tady tak vysoké hodnocení a proč jsou všichni tak nadšení. Mě tenhle film prostě nesedl, možná se někdy pořádně ztřískám a zkusím se na to podívat znovu...(26.5.2013)

 • kinghome
  ****

  Brody hraje ve filmu největší smažku a je v tom vážně dobrej. WHAT? xD Škoda, že tam nebyl vidět víc.. Celej film je průměrnej až na Brodyho a hledání ředitelny. Ale za Brodyho a hledání ředitelny musim dát o hvězdičku navíc. 70%(21.12.2012)

 • Guzo
  **

  Ne moc zajímavé postavy a vtípků poskrovnu. Nechci si moc stěžovat, protože film splnil všechno, co jsem od něj čekal (čili při nudném odpoledni celkem pobaví, ale toť vše). Přesto mi vrtá hlavou, jak se sem Brody vůbec dostal, obzvlášť když jeho role je tu po chvíli spíš otravná a film rozhodně výš nezvedá. 5/10(8.3.2014)

 • wenca
  *****

  Koukal jsem na to zhulenej, proto to hodnoceni :D(26.10.2012)

 • ti88na
  ***

  Tieto huličské komédie príliš nemusím, ale dnes som sa vážne bavila. Samozrejme jednu hviezdu prihadzujem výlučne Adrienovi Brodymu, ktorý tu odohral asi najviac WTF rolu v akej som ho zatiaľ videla. A užil si to teda nesmierne, a ja sním.(19.10.2014)

 • agass
  ****

  Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho.(16.9.2012)

 • boul
  ***

  Standartní odreag americké produkce, která se řadí do průměrných oddechových komedií. Kdo někdy zkusil nebo si něco podobnýho zažil tak ho to pobaví a nijak neurazí, pro ostatní to je spíš odpadová záležitost ale za soundtrack a Adriena Brodyho by měli dát pochvalu za dobře odvedenou práci :-)(26.9.2012)

 • mala_kea
  **

  Premiant, ze kterého se stane smažka, druhý premiant, který chce být nejlepším premiantem. A všichni zkouření, všude tráva a psychotický ředitel, ale hlavně výtečný Adrien, který si roli náramně užil a zavedl nás do nejinternějšího světa svého - toho trávového. Vtípky jsou sice strašně trapné, ale celkově film nepůsobí tak nudným dojmem, jak by se mohlo zdát. Ovšem na 3* počiny to přece jenom něco ztrácí.(26.9.2012)

 • Hubis_
  ***

  Vcelku kravina,která určitě spoustu lidem nesedne.Pár vtipných scen tam bylo,ale na můj vkus strašně moc málo.(17.8.2013)

 • Khamsin
  ****

  Film, jehož jednotlivé scény daleko převyšují hlavní dějovou linii. No, je to zas takové překvapení v komedii tohoto typu? Asi ne.. Asi na podobné komedie nekoukám zas tak často, ale nepamatuji si, že bych někdy slyšel tolikrát to americké neoriginální "fuck" v jednom jediném filmu. Nebudu kritizovat - zkrátka nejsem cílová skupina. Pouze vypíchnu 3 aspekty, díky nimž si možná za čas opět vybavím, o čem že tento film vlastně byl - skvělý Adrien Brody, týpek, který nemůže najít ředitelnu a scény s "what?"... :) AKTUALIZACE: Po čase jsem si přečetl vlastní komentář a musím říct, že v roce 2018 souhlasím jen asi tak s polovinou toho, co jsem si o filmu myslel v roce 2012. Co jsem si myslel?! Je to sakra komedie! A jako komedii to musím brát, a jako komedie je to plné vtipných scén. Zvedám hodnocení :)(12.11.2012)

 • Ryšty
  ***

  What? What? What, What? Role Brodyho je to nejlepší co film nabídl. Vlastně scény s ním jsou jediné chvíle kdy jsem se u filmu zasmál. Film který neurazí, ale ani nějak víc nezaujme.(4.1.2013)

 • Pafnuc
  ****

  A to nesnáším hulení a všechno okolo toho.(21.10.2012)

 • markyzgero
  **

  piece of green cake(22.10.2012)

 • error17
  **

  Dalo se na to dívat jen díky Adrienu Brodymu kdy jsem se u jeho výstupů a vzhledu vždy pobavil jinak to nebylo nic moc.(28.3.2013)

<< předchozí 1 2