Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

SnowCZ

Nic moc tedy. 2 hvězdy za to, že tedy aspoň někomu pomáhaj i když se na to fakt nedá dívat... Tohle se může točit fakt jen v USA, kde maj baráky z papundeklu. U nás by barák za pár dní těžko postavili :-D No není divu, že jim sebemenší tornádo všechno smete... ()

JARDAHONDA odpad!

Nenažraní Američané už neví co by vymysleli .......Zbourají rodině poměrně slušný barák,který má málokterá česká rodina a pak postaví nové sídlo,,,,,tak se hospodaří?? Kdyby místo toho postavili velkou ubytovnu pro bezdomovce...Není se pak čemu divit,že je Amerika v bankrotu !! ()

ERRORMAKER odpad!

Tý vole, to je tak strašně americký, až mě je z toho nevolno. :) To nadšení těch různých part hasičů a demolišnmenů! To mě připomíná ty budovatelský filmy z padesátých let. A omdlévání užaslých lidí z těch řad diváků tám... Údivem otevřené klapačky dokořán a bouřlivé aplausy... Tomu se říká šou o hovně. :) ()

montrose odpad!

... aneb jak amíci předkládají světu svoje schopnosti, lásku k černochům, indiánům a samozřejmě také víru v Boha. ()

CernaMoora

Za pravidelně předváděný hysterie a patos by se nemusel stydět ani lkající severokorejec. Ale proces stavby i konečný, leckdy velmi ujetý, řešení mě sledovat baví; dojáčkové vsuvky je ovšem potřeba mentálně vyfiltrovat, čistě v sebeobraně. ()

bejcak1

To co ty lidi dokáží za těch pár dní je prostě perfektní.Třeba je to reklama na americké "stavitelství" jak se tu píše ale mě se to libí..je to pro dobrou věc a těm lidem to pomůže ()

kanadan2010

podle mě je jedno kolik sponzorů a stavebních firem se v pořadu zviditelní,důležitá je pomoc lidem,kteří to potřebují.Je úplně jedno ,že je to typicky americká show! ()

JaninaM

Taky mám vysněný svůj dům a líbí se mi dívat , jak se to druhým plní, co je všechno možné udělat za sedm dní.Bohužel na druhou stranu, je tento pořad strašně přehnaný. Spousta slz a objímání, přehnaně obrovské domy se super luxusním zařízením, které člověk ani normálně nepotřebuje. Jediný sympaťák pro mě je Paul DiMeo . ()

djsaly

Americký sen...ako keby som videl jednu epizódu z obľúbeného Rozborilovho "Modrého z neba" ako keby som videl...príbehy, emócie a stal sa zazrak...za jeden jediný týždeň sa dá postaviť dom? zatiaľ čo daná rodina strávi luxusnú dovolenku...toto nie je možné, toto sa môže udiať len v amerike... ()

Fixa

Je jednoduchý dát tomuto pořadu odpad. Odsoudit reality-tv kvůli spoustě reklamám, patosu, citovému vydírání, přetvářce a vůbec americkému stylu prezentace. Jenomže mně je to v tomhle případě u prdele, jestli to těm rodinám OPRAVDU pomůže a barák jim po vysílání nezbouraj. Proč bych měl bejt zahořklej jenom kvůli tomu, že jde hlavně o rating, že pořad zatraktivňujou různýma hvězdičkama, který jsou hrozně dojatý, apod. Pro mně je důležitý výsledek. Nemůžu prohlédnout, co za tím všechno je a tak nemůžu ani dělat chytráka, proto hodnotím jen to, co mi předkládaj. A já hodnotím výsledek, kterej je pozitivní a pomáhá (jisté detaily vynechávám). Někde ty prachy musí sebrat, ne? Chtěl bych vidět ty lidi, co to tu odsuzujou, jak k nim přijde stavební firma a řekne:,,za týden vám postavíme dům, splatíme hypotéku a vašemu dítěti uděláme na zahradě obrovskej bazén, protože se rádo koupe!" a oni řeknou:,, Co to je za trapný kidy! Děte do hajzlu, já se ničeho takhle hovadskýho a konzumního nebudu účastnit!" a práskne týmu dveřmi před xichtem. Jo, tak to bych opravdu vážně rád viděl. To bych zvedl i hodnocení na plnej počet ;-) ()

YvLeZa

První řady byly dobré a bavilo mě se na ně dívat. Po dalších a dalších dílech mě to přestalo bavit protože to bylo pořád to samé - rodina poslaná na žůžo dovču, dům zázračně postaven za týden a takhle pořád dokola. Některé jejich výtvory třeba pokoje nebo garáž proměněná v basketbalové hřiště byly opravdu skvělé, ale tohle vše po čase omrzí. ()

lobodlak84

je opravdu úžasný co dokážou postavit za jeden týden ale pro mě naprosto neztravitelná dávka amerického patosu chvílema mám pocit že mi z telky začnou lízt hvězdy a pruhy a strýček Sam mi donese burgra . dvě hvězdy za krásný domy . ()

MonkeyMarty odpad!

Vybereme nějaký socky, postavíme jim dům, který spadne za 5 dní a všichni budou happy. Asi tak si to představoval štáb. Nejvíc miluju, když na konci děkujou tomu trapnýmu blbečkovi jménem TY, za to co pro ně udělal. A co on vlastně udělal? Jenom tam řve na ostatní a má trapný kecy. Proč nikdy nepoděkujou těm haldám lidí, co tam přišli makat? Jó, tohle je Amerika ... ()

ronaldmekdon

Nejvíc to asi vystihl Gemini. Tvorba instantních dřevěnic (ale některé nápady jsou opravdu pěkné) a do toho pořádná dávka juchání a áchání. Praštění Američani řvou nadšením ještě než vlezou dovnitř, do toho posloucháme historky o tom, kterak se nebohé rodince americký sen splnil a jak se všichni milují. Divím se, že se toho ještě nechytila Nova, nedodala tomu nějakou dramatickou hudbu a obrovský titulek ve stylu "zlý zloděj uradl holčičce cukroví, které si sama napekla!". Ale tady by to určitě nešlo, představte si, jak pro vás celá vesnice staví domeček. Hahahaha. ()

ceda1987

Nedá mi to ale ty odpady no nevím. Já si myslím že kdyby jste měly nemocné dítě a dvě další načeš veškeré peníze dáváte jim a na ostatní věci už není tak mluvíte trochu jinak. Neříkám dávat plnej počet hvězdiček ale trochu se zamyslet nad tím co pro ně dělaj a nejen pro ty rodiny. Kolikrát pomohou ještě dalším. Kam se hrabe jak se staví sen apod. Podle mě je to hezké a srdcervoucí. Kolikrát se mi chce bulet co všechno prožijí a prožívaj a pak si řeknu že na tom zas tak špatně nejsem. ()

ivour

Na jednu stranu, je zajímavé sledovat vybavování bytu, ač jsou dětské pokoje vždy příšerně kýčovité, na druhou stranu je to tak ubulené a kýčovité, že je z toho na blití. Zvlášť ten teplý designer, či co to je. A postavit barák za týden i s vybavením? Nevím jestli říct respekt nebo si poklepat na čelo, že bydlí v domečku ze sirek. ()

emarie

I keď tu americkú ujačanosť nemusím, nutno podotknúť, že tu je na mieste. Je úžasné ich nadšenie pre vec a ochota sa do niečoho pustiť. A keď to porovnám s našimi designovými výtvormi, tak tie americké ma milo prekvapujú. Tu je to všetko vačšinou na jedno brdo - sterilné pitevne. Ich domy sa mi celkom páčia, sú rozmanité, celkom vkusné. Prečo nie. ()