Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Bernice

Fajn nápad, ale hrají na city lidí. Už mě nebaví, když je každý díl o tom, jak chudáci pomáhají ostatním s manželství místo toho aby se starali o svoje děti a dům a dělají strašně moc pro společnost a velký kulový pro rodinu Taky předpokládám, že když se o svůj minulý dům nestarali před tím, nebudou se starat ani o ten hrad z čehosi co jim hned sfoukne větší vítr, nebudou se o moc víc starat o nový "dům" a za chvíly budou tam kde byli . ()

Indominus odpad!

Hnusný, zasraný (většinou černý) socky a opice, vyžraný a nechutný amíci co stále křičí ,,Bože!´´ a ,,Děkuji Ti Ježíši´´. Je mi z toho na blití. ()

TeachMe

Je to strašně nevkusný, je to děsně na city, je to prostě americká trapná reality a ještě děsně dabovaná. ALE: V zemi, kde neexistuje tak sociální a shovívavá tvář státu jako u nás a kde je chudoba pojem, který si neumí představit ani ti nejchudší v Čechách, je jakýsi apel na solidaritu a nutnost zajistit ne ty, kteří hold měli v životě smůlu, ale ty, kteří se z toho nepodělali a nešli řvát na úřady (jak se to u nás dělá) a místo toho začali žít prostě z toho mála tak, že ještě jsou schopni rozdávat (což nepochopím), považuji svým způsobem za něco, co u nás nemáme moc šanci pochopit, ale je to prostě důležité. Smůlu může mít každý, ale umět ji proměnit v oběť a radost stojí za ocenění - byť v podobě megalomanského a často zrůdného baráku. ()

Petra.Dusbab

Nápad se mi líbí, ale koukat se na to pořád nejde, jinak moc pěkné a sympatičtí lidé, ale málo kdy je v tom něco jiného, všechny díly jsou stejné, pro mě je to 6/10. ()

Rangifer

Ono je to vymyšlené s dobrým úmyslem. Postavit někomu, kdo je v nouzi, nový domov. Ale mohlo by se to obejít, bez těch cavyků jako OOO MAAJ GÁÁÁÁD, OOO MAAJ GÁÁÁÁD OOO MAAJ GÁÁÁÁD OOO MAAJ GÁÁÁÁD. A tím odporným americkým patriotismem, který smrdí až do Sovětského svazu. Všude americké vlajky, američtí vojáci-hrdinové. Bleeee. Je to nechutný až hanba. Ale přesto jsem se na tu šaškárnu rád díval. Ne proto, jak tam pomáhají potřebným a všichni u toho bečí jak telata. Ale spíš kvůli tomu jak je to BLBÉ! Některé domy jsou pěkné, až na pokojíčky pro děti. Přemýšlel někdo, jak se třeba malému klukovi bude líbit jeho pokojíček se Spidermanem, nebo s dinosaurem, až z něho bude puberťák a bude si to se svojí holkou v budoucnu rozdávat v posteli ve tvaru třeba autíčka? ()

MrAldridge odpad!

Slizská americká sračka. Ještě jsem viděl díl o nějakém americkém válečném veteránovi...takže zpomalené záběry z války, lidé bez údů, na vozíčku, spousta záběrů tvářiček malých detiček, slz ve tvářích veteránů, kteří mají na čepici a bundě spoustu odznáčků a vlaječek a nakonec nějaká americká zpěvačka vyjící s kytarou tu nejemotivnější píseň světa s obrovskou americkou vlajkou za zády a s prostřihy salutujicích hrdinů a opět tvářiček malých detiček...prostě patos jak má být, u kterého můžou tupí amíci mít snad i erekci, ale já mám z toho spíš pocit na zvracení. ()

starr64

A taková byla skutečně Amerika. Kdo zná Ameriku, tak ví, že si lidé tam umějí pomáhat. Skvělý seriál o tom, jak to má být. ()