Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

unclejack

Charita je charita a na tú sa nefrfle. Ty Pennington je taký Bob the Builder, ktorý za týždeň dá dohromady dom snov. A tie skutočné emócie - tomu sa nedá efektívne odolať. ()

Eruwen

Já nechápu, kde "tým designérů" bere peníze na všechny nové díly a pak kde berou peníze ti "chudáci" na elektřinu, plyn, etc., co mají v tom novém baráku, který je fakt extrémně zbytečně megalomanský a přiznejme si to, hodně nevkusný. Kdyby tam aspoň u toho všichni tolik neřvali.. ()

SZYslak

V TV zrovna davaji dil, kdy si "rodinka" s asi ctyrmi svymi detmi adoptovala postupne devet dalsich. Z duvodu povodne? zijou vsichni v karavanu, coz socialce asi nevadi. Dalsi, co me zarazilo, vsude bordel, na zemi kousky hoven ci ceho, no proste hnus velebnosti (mamo, prijede televize, nemeli bychom uklidit? ser na to! dulezite je mit srdce na dlani). Je to tam samej "oumaaajgaat". A co cert nechtel, prijela pomahat a dobrou radou potesit Jessica Albaoaova. Fucks and asses XOXO. Jeste by me zajimalo, jak ty baraky vypadaji za pul roku, rok pote, co se tam lidi nastehujou. No nakonec dam jednu, protoze verim, ze obcas, misto linejm sockam, opravdu pomuzou nekomu, kdo to opravdu potrebuje. ()

Kub21

Nemožný pořad,který se nemohl finančně podařit.Může se na to dívat jen člověk,co se ukrutně nudí,nebo nemá vkus.Je sice pěkné,že se něco takového točí,ale chtěl bych vidět,jestli je to opravdu pravda. ()

martin5514

Tak tohle je síla. Nabubřelé, plné silných slov, nabité uměle vyvolanými emocemi. To je ten americký styl plný patosu, šmrncnutý patriotismem v tom kýčovitém slova smyslu, který je většině neameričanů k smíchu. Hláška z dnešního dílu: "...a to vše stavěli lidé, kteří chodí do kostela". Dlouze jsem přemýšlel, co tím chtěl jeden ze speakrů vlastně říct. Nepřišel jsem na to. V určitých momentech to vyznívá jako parodie na americký sen, ale je to myšleno smrtelně vážně. Zbývá tedy zasurfovat si na jejich vlně a parafrázovat Lucku Bílou slovy: "Je to pro lidičky se srdíčkem na správném místě." ()

Zevluska

Viděla jsem zatím jen dva díly (s paní která zůstala s kopou adoptovaných postižených dětí sama a nějakou trochu nechutně Dokonalou rodinku kde pán měl formu rakoviny kterou trpí jeden z 10.milionů lidské populace(??!!)). Ano, je to přehnané, ano, je to tak dojemné až vám je to proti srsti, ano, záplavy slz a utrhaná rodidla, amerikanismus z toho smrdí na kilometry daleko, tak že všechny smysly velí Zachraň se kdo můžeš ! - všichni se máme rádi, máme přátelé, kteří nás tak milují že nám vlastníma rukama pomohou postavit dům a budou makat přez noc a postačí jim náš milý úsměv a že se máme dobře- blá blá. A přehnaně přehraný Ty - blé blé. Nicméně se pořád nemůžu ubránit té myšlence o kterou tam jde, a to: Pomáhat. Sice by to šlo i s menší okázalostí a menší přehnaností a třeba až uvidim další díly změním názor, ale ty dva domy byly (i když přepísklá) dokonalost :-) Účty za elektriku atd bych platit nechtěla,ale koho by to zajímalo, když má takovou haciendu se všim všudy- hold nebudou makat na bydlení,protože to jim odpadá,ale na energie a je to rázem vyrovnaný. ()

Phoeniyx

v celku to ujde až na tu hysterii, občas si říkám jak to stihnou za týden ale asi je to tím že to staví jen ze dřeva a mají hodně připravené dopředu, tři hvězdičky za nápad ale jinak nic moc ale v USA stihnou a dokáží vše a ještě se na to dívat:) ()

byk_1

Americká propaganda až se mi chce zvracet, umělá hysterie jak na pohřbu Kim Čong Ila a do toho nic jiného než vyvolávání boha!! Tento pořad nepatří na Cool ale na TV NOE! Jedna hvězda pouze za to, že se snaží pomoci nějakým způsobem "postiženým" rodinám; no i když pojďme si o tom popovídat.... ()

zynek

50% kvůli tomu že to je vše přecitlivělé v některých případech úplně hysterické. A že je na světě zlo, smůla atd. vděčí pouze lidem. ()

xcav8

Pokud to skutečně pomůže, nemůžu dát míň než 4*. A ti co dávají odpad, pokud byste se dostali do podobné situace a někdo Vám takto pomohl, nestálo by to za toho trochu televizního šílenství??? ()

Timy68

Hodnocení se zdržím. Pořad jako celek je možná na *. Ale ty domy... To se jim musí nechat. Když bych se měla koukat jen na konec, kdy si rodinka prohlíží fungl novej bejvák, hned bych s nima měnila. I když pár věcí mi nesedí. Třeba když udělaj pokojíček pro sedmiletýho kluka podle filmu Cars, co bude chudák dělat, až mu bude sedmnáct a on bude pořád spát v tý 'Cars' postýlce ? Nebo já osobně bych se bála spát pod střechou, která byla postavená ani ne za týden. Podle mě to nemůže bejt pořádně odvedená práce, když jsou pod takovým tlakem. Za tuhle část bych dala *** a půl. Jedinej důvod pro sledování je snad Ed, to je kus chlapa .) ()

prometheusll

Stavění domu je jakštakš dobrý ,ale jakmile přijede rodina,tak mi strašně vadí,jak ty dělníci ječej jak debilové. No trapnej pořad. ()

Alvin

Extreme makeover je především extrémní porce amerického patosu, kýče a přehrávání před kamerou. Ale nějaké mé zvrácené já občas dokouká celý díl až do té dojemné scény, kdy všichni komparzisti skandují "Move that bus!" a na místě někdejší barabizny se objeví ještě větší barabizna, ovšem postavená za pouhých 7 dní. Soudě podle jekotu obdarovaných je to asi ten jejich americký sen. ()