caroleen

Tak tohle mám ráda! Když mi konec vyrazí dech. Dobře, možná jste někdo věděl, na jakém pozadí se tento film odehrává a tudíž jak dopadne, já ale vůbec. Je to krásně zpracované drama, podložené nádhernou hudbou a provázené dobrými hereckými výkony. Dobře, Robert Pattinson se mi fakt líbí, ale komu se zase nelíbí Emilie de Ravin? Myslím, že každý si přijde na své :) Suma sumárum - 5* :) ()

Radek.SCH

Příjemná záležitost. Chápu že se publikum rozdělí na dva tábory: Ti, kteří Pattinsona milují, a Ti, kteří ho nenávidí, takže výsledné hodnocení se od toho bude odívet (221. nejoblíbenější film??), ale mně je ten herec úplně volnej, proto hodnotím film a ne Edwarda. Romantika funguje na jedničku, Brosnan a Cooper správně hajzlovští, de Ravin by stála za nějaku tu rozbitou hubu, závěrečné "rozuzlení" možná trochu mimo a předvídatelné Pomstím se skrz ni > zamiluju se do ní > přijde na to > chci ji zpátky, ale i tak slušných 60 % ()

Nikkilee

Oficiální premiéra filmu v ČR byla 25.03.2010. Jelikož jsem ale jednou z těch nedočkavých a platonicky milujících fanynek Roberta Pattinsona, do kina jsem zamířila již na předpremiéru. Pattinson je podle mě velmi slibný herec, ale bohužel ho každý má zaškatulkovaného jako toho, co Vám pije krev...po shlédnutí tohohle filmu ale na něj jistě změní názor i ti nejzatvrzelejší. Příběh je zasazen do New Yorku, kde se Vám naskytne pohled do rodinných tragédií dvou rodin. O tom, že bolest ze ztráty někoho blízkého je u všech stejně velká a nesouvisí s Vaším společenským postavením, či penězi. O sbližování dvou lidí, ale také o ironii osudu. O tom, jak Vám pohled na paní učitelku píšící jedno osudové datum na tabuli může změnit život.. Ať už ve Vás tento film zanechá jakýkoliv dojem, jedno je jisté - nezapomenete na něj! ()

katzo

Pekný romantický film. Neurazí, neprekvapí... až na ten koniec... Ten ma fakt prekvapil, ale plne sa stotožňujem s názorom POMO-a: "Prekvapivý záver je skvelým, ale v tomto filme trestuhodne preplýtvaným nápadom" ()

Ben Nevis

Je hezké vidět Patizóna v jiném filmu, než který ho proslavil, ale stejně mě nepřesvědčil, že umí hrát nebo že se na tento typ role hodí. Po zbytečném úvodu přichází pár klišé a celé je to završené patosem na závěr. Film se nesnaží nic zásadního řešit, za což má plus. Nejlepší a nejuvěřitelnější je drsný otec Ally v podání Chrise Coopera. ()

helloween93

Robert Pattison v tomhle filmu převedl, že umí hrát také něco jiného než upíra ze série Twilight. Skvělý příběh zvedá tento film mezi ta lepší romantická dramata o vztazích za poslední roky. Krásná hudba a herecké výkony, zejména Pattisona, ale také Brosnana vás dokáží zaujmout tak, že se do příběhu vžijete. Závěr, který nám tvůrci naservírovali vám vyrazí dech. ()

Brody01

Až do záverečných scén (na ktoré som pozeral s otvorenými ústami) sa zdá, že je to klasický film s dosť predvídateľným dejom, akých tu už bolo dosť. Zistil som, že Robert Pattinson nieje vždy taký zlý ako v Twilighte, v tomto filme sa mi celkom páčil a myslím, že postava mu skvelo sadla. Ako som už písal dej je dosť predvídateľný, ale aj tak ma celkom zaujal a nenudil. Keby mi na začiatku filmu niekto povedal, že sa to takto skončí tak mu to asi ani neuverím... Fajn film, rád si niekedy znovu pozriem, určite odporúčam. ()

Evander

Poměrně zajímavý film s ještě zajímavějším rozuzlením. Po celý film jsem se rozhodoval mezi 3* a 4*. Ke 3* jsem se přiklonil zejména kvůli závěru, který byl sice naprosto neočekávatelný avšak stejně tak do tohoto filmu se nehodící. Na jedno zhlédnutí lze Remember me bez okolků doporučit. ()

Marykus

Ani jsem nečekal že pan Stmívání umí dobře hrát a umí, umí to super! Takhle má romantickej film vypadat! :) doporučuji ()

MickeyStuma

Jednoho krásného dne se potkali. A od té chvíle se pomalinku a opravdu opatrně začal mezi nimi vznikat vážný vztah. Nic tedy neobvyklého od přirozeného normálu. Jenomže tady je to charakterově přeci jen krapet složitější. Oba dva mají ve své minulosti určitou tragickou událost u svého blízkého a každý se s tím vyrovnává jinak. On je neustále v nějakém maléru, ona naopak žije naplno. Opravdu z něčeho takového může mezi nimi něco vzniknout? O tom ve své podstatě tento snímek je, který má, kromě přirozeného romantického motivu, v sobě i nějaký ten moralizační aspekt pro poučení. A kdo hledá něco, jako ´Romeo a Julie´, samozřejmě odehrávající se v současné době,  tento snímek je jasnou volbou. Jen od toho nic světoborného neočekávat. Film může být pro mnohé divačky přitažlivý už vlivem účasti Roberta Pattinsona, který je v mysli divaček od, ve své době ještě stále uváděné, série ´The Twilight Saga´ (2008-12), takže podle toho se k tomu může přistupovat. Což o to, romance a vůbec milostné atmosféry je tu více než dost, ale když se vývoj děje houpe jak na houpačce, spíše to vyvolá diváckou mrzutost. Oba se setkají a něco prožijí, aby nakonec šli zase od sebe, aby se zase později sešli a něco prožili. A takhle je to stále dokola, což se brzy stane dost otravný. Ale obě postavy mají něco do sebe, neb prožívají svůj vlastní životní vesmír a to bez ohledu na fakt, co si o nich ostatní myslí. A možná i to je důvod, proč taková milostná etuda nakonec skončila tak, jak skončila. Po filmové stránce se však závěr nepovedl, neboť emoční stránka věci nefunguje, jak by správně měla. Snímek má divácký potenciál tak na půl. Tahounem je skutečně Robert Pattinson, čímž se zájem více zvedá, ale to je asi tak všechno. Bez něj by nejspíš vyšuměl, ale co si budeme povídat, to hrozí i s Pattinsonem. ()

shereen

Velmi příjemné překvapení. Až na pár afektovaných momentů Emilie de Ravin kvuli kterým dávám 4. Vynikající Brosnan a Cooper. Finále, které vás přimrazí ke kinosedačce. Doporučuji však nechodit na tento film do multiplexu, protože se může stát, že po celou dobu budete muset poslouchat vzdychání a tupé komentáře fanynek Roberta Pattinsona. ()

Mr.FreeZer

Snímek, který se točí okolo lidí, kteří si prožili své. On přijde o bratra, ona přijde o matku. Robert s Emili zde vytvořili mileneckou dvojku, o které opravdu nezapochybujete. Pattinson se pomalu dostává ze škatulky ,,kamenný výraz" v obličeji. ()

Harts

Kásně jsem si poplakal, člověk, když je sám, tak může aspoň snít jaké by to bylo, kdyby někoho měl, tak jsem se zasnil. Hezké ()

muskcz

Teda tak uměle vykonstruovanej závěr už jsem dlouho neviděl, ten to dokonale zazdil. Výraz Pierce Brosnana hovoří za vše. Trapas. ()

bolf!k

Trošku sentimentální a kýčovitý, trošku optimistický a trošku pesimistický. Ale hlavně moc příjemný a pěkný. 85% ()

maaan

Certainly not just a love story, it's a pretty intense overall...Robert Pattinson is doing a great job as Tyler! ()