Frederika

Nechala jsem se zlákat poměrně vysokým hodnocením zde na čsfd a musím přiznat - byla jsem zklamána. Blonďatá láska hlavní hrdinky mi lezla krkem od začátku, navíc ten kluk ani neumí hrát. Jediné aspoň trochu zajímavé postavy byla Juli a Bryceův dědeček. Styl jakým je příběh vyprávěn, je docela fajn, nicméně se ve filmu vyskytuje příliš mnoho samoúčelných scén a postav, které příběh nikam nerozvíjí a jsou tak nějak navíc. A za tím zůstává naivně jednoduchý příběh dětské lásky, který je sice příjemná oddychovka, ale podruhé už bych si ho asi nepustila. Na to mi dal příliš málo. ()

KatRi

Občas mám ráda filmy, které plynou tak, jako když vám někdo předčítá na dobrou noc. A tenhle ukazuje, jak složité je už odmalička pro muže pochopit ženy a pro ženy porozumět mužům. Palec nahoru, neuhrane, ale velmi mile překvapí. ()

sona123

Kdybych byla milovník filmů o mládeži a dospívajících, určitě jásám víc. Ale i když jím nejsem, moc se mi to líbilo...bylo to poetické, bylo to moudré, místy úsměvné, jindy zas vážné. To, že platan je a může být krásný strom, už rozhodně nezapomenu. Svět dětí a teenagerů je svět úplně jiný, než ten náš dospělácký a většinou je pro nás už uzavřený - někdy se ale otevře, aspoň na chvíli a my můžeme snít a být kýmkoliv - a děje se to právě i prostřednictvím filmů, jako byl tento. ()

Theresia

Pohodový pohled do dětství jedné zajímavé a přemýšlivé dívky a jednoho sobeckého a zbabělého kluka. V dětství se však všechno pouze vyvíjí a tak tyto vlastnosti neznamenají hned špatný konec. Naopak. Myslím si, že dospělý Bryce se třeba vůbec nebude podobat svému otci, ale spíše dědovi a pokud to bude po boku Juli, pak můžeme s radostí říct, že za těma krásnýma očima něco opravdu bude :) Také se mi líbilo jak je na jednu a tu samou věc pohlíženo z obou stran. Po jedné události z pohledu Juli se vracíme na její začátek, abychom ji znovu shlédli z pohledu Bryce ....kdyby to tak šlo obvykle ! ()

Marys

Sladké, milé, dobre padlo k momentálnemu rozpoloženiu. Zaujímavým pohľadom natočené, kedy sa striedali dejové linky z pohľadu oboch hlavných postáv (a ja som vždy zabudol na to, že sa mi dej dovysvetlí z pohľadu toho druhého). Neurazí, poteší. Fajn. ()

peto580

Tak moji milí, zlatí, najkrajší,... no... :) práve rozmýšľam čo k tomuto napísať ale neviem čo by sa hodilo natoľko aby to vystilho tú myšlienku, brilantný spôsob podania tohto žánru a jeden z najlepších scenárov aké som vo filme zažil. Ozaj úchvatné... ()

Yardie

Slabších 80%. Docela milý filmík. Zajímavé zpracování celkem nezajímavého (řekněme obyčejného a ohraného) tématu. Pohled z obou stran je vskutku výtečný nápad. Film působí prostě, lidsky, reálně, není vtíravý, místy smutnější, místy vtipnější. Na nic si nehraje a je takový obyčejný, v dobrém smyslu slova. Krásně se na to koukalo. Prostě příjemný film a životě dvou mladých lidí a jejich rodin. Diametrálně odlišný pojetím od běžné tvorby pro mládež. Příjemné překvapení! Howgh! ()

Ollie235

Film z kategorie nesmírně příjemných. Jednoduchost a naivnost dětského pohledu na lásku dokázal Reiner předat nenuceným, za to výstižným způsobem a výsledek je natolik dobrý, že je opravdu těžké se při sledování stupidně neusmívat. Flipped je opravdovým potěšením, o to víc mě tak mrzí, že skončilo o dost dřív než mohlo, nebo chcete-li mělo, protože takový milý příběh by si tu půlhodinu navíc určitě zasloužil. ()

filipvrbik

Netradičně laděný romantický film, na začátku a na konci všechno vypadá jinak než z jiného pohledu. V záplavě klišoidních romanťáren je to rozhodně film, který potěší (a Juli je fajn, nevím, co proti ní Bryce celé roky měl).90% ()

Jaro_slav

Tak hravý a přitom zarážejícím způsobem přesný a krutý. Bejt dotažená do konce dějová linka Brycova otce, neváhal bych dát pětihvězdu. ()

Nekgro

Pěkný pohled na první lásku z pohledu obou zůčastněných. Vypovídá o tom, že život je souhra náhod, omylů, načasování a pochopit toho druhého není otázkou několika dnů, ale roků a musíme se na to dívat jako na celek. Pěkné. ()

ursinko

Nádhera. Krásne a pokojné sledovanie. Výborná atmosféra a skvelý, jednoduchý , poučný a krásny príbeh. Paralelné sledovanie tej istej udalosti z dvoch rôznych pohľadov, chlapca a dievčaťa, bolo výnimočné. Vrelo odporúčam. ()

nikoletkaa

Jeden z nejupřímnějších, nejpohodovějších, nejkouzelnějších, nejúsměvnějších a nejjednodušších (přesto vás příběh naprosto pohltí) filmů poslední doby. Nesmím zapomenout na velmi příjemné a sympatické tváře hlavních hrdinů. Bravo! ()

Chipešek

Asi měknu. Krásně odvyprávěný prostinký příběh, který má spád a příjemnou atmosféru. Naplno ocení zřejmě jen ten, který něco takového prožil :) Zajímavá je především kompozice, kdy se na každou situaci díváte dvakrát - vždy očima jednoho z dětských hrdinů. Nenechte se odradit tím přihlouplým popisem. 90% ()