JK-Stinger

Úžasná romantická komedie o záludnostech dětských lásek. Unikátním způsobem vyprávěný příběh střídavě z chlapeckého a dívčího pohledu mě naprosto pohltil. Srdcová záležitost a naprostá spokojenost. ()

by_ONDRa

Na jednu stranu jistě zajímavý a netypický snímek. Na stranu druhou jsem stále čekal, až se začne příběh nějakým způsobem rozvíjet...a najednou byl konec. Což sice znamená, že film mi utekl poměrně rychle, ale přesto mi tam něco nesedělo. Moment, kdy se borec pokusí dát holce pusu a ona odejde mi nepřijde nijak závratný. Přehnaně chápaví rodiče, jež se dokonale vyznají v pocitech své třináctileté dcery. Vztah otec dcera (rodina Bryce), která ho poslala v jedné scéně do hajzlu, měl nějaký význam, nebo to bylo pouze zaplnění prázdného místa? 60% ()

TheGunner

Úplně obyčejný příběh podán jednoduše, leč vskutku znamenitě. Opravdu krásná, příjemná a ve všech směrech povedená oddechovka. ()

j0nathan

Opravdu moc příjemný film. Dvě osoby, dva pohledy na věc aneb jak se seznámit s někým koho milujete stokrát jinak. :) ()

Stanley619

Tak nevím, asi jsem zase viděl jiný film, než ostatní. Mě by asi bohatě stačilo, kdybych to viděl jenom z jednoho úhlu pohledu, všechny ty "opakovačky" mě po chvíli začali nudit a to jakože docela hodně. Tenhle film by se dal popsat jedním výstižným příslovím: Chtěla jsem, nechtěl si, teď bys chtěl? Naser si! 58% ()

Pawlisman

Milý, strhující, nahoru a dolu, čekání na rozuzlení, gradující, myslím si, že dobrý nápad (romanťák o dětech, ale není to pro děti), ale sem tam hlušší scény. 8,5/10 ()

embecka

Dnes som nemala v úmysle pozerať nič seriózne, chcela som vidieť Mama ožeň ma a mať jednoduchú zábavu bez zapojenia mozgu. A potom, pomedzi to, ako oco prepínal kanály, natrafil na toto, jedli sme domácu banánovú zmrzlinu a bolo to riadne pekné. Jeden z najmilších filmov vôbec, prekvapivo žiadne klišé, najúprimnejší detský pohľad na svet, rovnaké drobné vesmíry rozdielnym pohľadom, chlapčenským, ktorý sa mení na mužský a dievčenským, ktorý raz bude ženský. Vrelo odporúčam. V-R-E-L-O :) ()

Florfila

Velice příjemný snímek. Hlavně díky tomu dětskému světu, dětskému dospívání. A přitom víme, že se nic nemění. Ať je to včera, dnes a nebo zítra, bude to pořád stejná písnička. A tady nám ji Rainer servíruje na stříbrném podnose. Pěkná výprava. Část o tom,jak vnímáme krajinu, jestli jako jednotlivé části a nebo jako celek a srovnání s vnímáním člověka, měla hodně co do sebe. ()

sedlo03

První půlka byla opravdu skvělá, v té druhé už filmu pomalu docházel dech, ale přesto to byla velmi nadprůměrná podívaná. ()

scartino

Nelíbí se mi, že se mi zrovna tehle film tak líbí ! Nejsem ten typ člověka, co má rád romantický slaďárny, ba naopak, vždy se u těchto podobných filmů můžu s prominutím zesrat smíchy, jak jsou absurdní. Avšak tehle film si ve mě něco našel. Ten způsob způsob vyprávění, doba děje (60 léta v Americe) a k tomu pěkný příběh dvou dětí, to vše dohromady mělo až kurevsky magickou atmosféru, aspoň pro mě. Můžu s klidem říct, že jsem si tento film, jako jeden z mála užil, co se týče filmů "romantickejma" prvkama. Nevím, co se stalo. 90% ()

Jaroslaf

třetí hvězda za to, že neproběhl onen avizovaný vše završující polibek. z toho kluka mi bylo špatně a madeline carroll byla celkem nevýrazná, dokázal bych si na jejím místě představit například stejně starou Lianu Liberato. Ten film je na můj vkus příšerně klidnej a nevyhrocenej. Drama to není ani náhodou. Pokud budu chtít dětskou romanci s přesahem, ZÁBAVNOU a i hodně dramatickou, dám si radši: http://www.csfd.cz/film/137603-vadi-nevadi/ ()

jorgus

pro me zatim nejlepsi film co jsem shledl v roce 2011..opravdu jsem to prozival, tesil se na kazdou minutu...skoda jen ze to nebylo jeste delsi..:)opravdu krasny film..:) ()

Chundys

Další z vynikajících romantických filmů. Proč? Někdy jsou ta dětská léta prostě úžasná a lidé můžou zavzpomínat jaké to bylo. Pro mě výtečný příběh jak z mužského, tak z ženského pohledu! A na závěr po celý film vynikající hudba ()